انتقال به دشت جیبی گیاه بومی شهری


انتقال به دشت جیبی گیاه بومی شهری

دشت گل و درختان بلوط زنده در پس زمینه ساختمان های مرتفع
جان هارت اشر، طراح محیط زیست، در ماه مه در دشتی جیبی که فقط کمی دورتر از شلوغی مرکز شهر است، به ما گفت: «همانطور که مشخص است، دشت‌ها در مقابله با بسیاری از چالش‌های مسائل شهری واقعاً عالی هستند. رواناب آب باران، ترسیب کربن، کاهش جزیره گرمایی، زیستگاه.
مردی که در مزرعه گل های وحشی ایستاده است
این دشت گیاه بومی 14000 فوت مربعی یکی از بسیاری از پروژه های بازسازی و حفاظتی در حال انجام است. Blackland Collaborative، در سال 2020 با همکاری بوم شناس میشل برتلسن و طراح محیط زیست امیلی مندرسون تاسیس شد. CTG اولین بار در سپتامبر 2019 با امیلی ملاقات کرد، زمانی که او به جان هارت در امیلی پیوست دومین برنامه به عنوان میزبان برای بررسی “بازاندیشی مناظر در چالش های آب و هوایی”.
گل های وحشی در برابر درختان زنده بلوط
این محله قدیمی آستین تنها چند بلوک از یک گذرگاه اصلی منعکس کننده گرما و IH-35 فاصله دارد. صاحب خانه جدید این ملک از Blackland Collaborative خواست تا زیستگاهی را بر اساس جامعه تاریخی اوج ایجاد کند.

“معنی آن چیست؟ جان هارت گفت: «خوب، همه گیاهان، علف‌ها، گل‌هایی که وقتی هنوز گاومیش کوهان دار و آتش‌سوزی‌های جنگلی از راه می‌رسیدند، اینجا بودند.
پله ها به مسیر سنگی و گل های وحشی
آنها یک سال را برای آماده کردن سایت صرف کردند – گونه های مهاجم را حذف کردند و خاک را با کمپوست و بیوچار اصلاح کردند (جان هارت در ویدیوی ما توضیح می دهد). در اکتبر 2022، آنها بذر گل های وحشی را کاشتند و علف های بومی را کاشتند.
مردی با دوربین در مزرعه گل های وحشی
به لطف باران‌های سخاوتمندانه بهاری، این دگرگونی باشکوه گرده‌افشان‌هایی را که مشتاق دیدار از گل مخروطی، مومیایی زنبور عسل و دیگر گیاهان یکساله اواخر بهار بودند، احیا کرد. کارگردان اد فوئنتس (و استیو مدل را در دست گرفته) به اندازه من متحیر بودند.
گل سفید در برابر مسیر سنگی گل سبد آمریکایی در ماه مه خودش را نشان می داد.
گل در برابر مسیر سنگی
ما شاهد coreopsis و winecup دشتی به همراه بلوبونت و دانه های گل پامچال صورتی بودیم.
گیاه 2 فوتی با سر بذر
فرهای آبی (Phacelia congesta) به بذرسازان پیوست تا آینده را پر کند.
گیاه بلندی مبهم در میان گلهای وحشی اسطوخودوس و طلایی
در بازدید ما، رزهای سرو ایستاده نوید خوشه هایی از گل های لوله ای قرمز را برای مرغ مگس خوار دادند. و جان هارت امیدوار است شاهد شکوفایی لیاتریس در پاییز باشد. او خاطرنشان کرد: “اما دوباره، این دشت کاملاً جدید است، بنابراین خواهیم دید که او چه چیزی به ما می دهد.”
گلهای زرد و علفهای کوتاه با برگهای نازک
نخود کبک سالانه در برابر چاودار وحشی ظاهر شد. “اما این دشت به گونه ای طراحی شده است که ما جانشینی داشته باشیم که اتفاق می افتد و به آرامی شروع به تغییر بیشتر به سمت تسلط چمن و گیاهان چند ساله می کند. بنابراین، در حالی که همه آن پسرها و دخترها در حال حاضر اینجا هستند، شما نمی توانید آنها را ببینید.
چمن های کوتاه در کنار گل های رنگارنگ و مسیر سنگی
وقتی ما دشت‌ها را شروع می‌کنیم، در مورد مسیرها صحبت می‌کنیم، نه مداخلات. اجازه دهید آنچه را که دوست دارم هنر تبدیل شدن نامیده ام را تمرین کنیم.» او به ما یادآوری کرد.
گل‌های وحشی در برابر علف‌های کلوخه‌ای با برگ‌های خاکستری بزرگ
برای رسمی کردن یک تخت سنگی در امتداد دیوار پاسیو، موهلی بزرگ کاشتند.لیندهایمر موهلی) تضمین شده است که شکوه را در گلدهی پاییز امسال بدزدد.
علف ها و گل های کوتاه در برابر مسیر سنگی
چمنزارها سیستم های تحت سلطه چمن هستند. با این حال، در این بهار اول، علف‌های کاشته شده در دشت‌ها کمی کندتر ایجاد می‌شوند، زیرا با رقابت سبک گل‌های وحشی قوی مواجه بودند.
مردی که در مزرعه گل های وحشی دست تکان می دهد
آنها 300 علف ساقه کوچک بومی یک گالن نصب کردند. در ویدیوی CTG، او توضیح داد که چرا با پیوند با این گونه شروع کردند و چگونه در آفتاب و سایه کاشت کرد.
گیاهان بام سبز به ساختمان های مرتفع شهر
اولین پروژه Blackland Collaborative در این سایت یک بام سبز بود که در اواخر سال 2021 شروع شد. این مینی دشت 800 فوت مربعی بالای یک خانه استخری جدید ساخته شده است.
گل ها و علف های بام سبز بالای دشت جیبی
آنها در 6 تا 12 اینچ محیط رشد، بیش از 35 گونه علف و گل وحشی را کاشتند که اکنون کاملاً جا افتاده است. ما وارد جزئیات نشدیم، زیرا طرح‌های بام سبز پروژه‌های DIY بر روی یک سازه موجود نیستند، اما قبلاً آن‌ها را معرفی کرده‌ایم و دوباره انجام خواهیم داد!
اسطوخودوس و گلهای سفید و اسطوخودوس
اما همه ما می‌توانیم در محوطه‌های خود کاری انجام دهیم تا پروژه تعاملی پارک ملی خانگی داگ تالامی را گسترش دهیم. ببینید چگونه می توانید درگیر شوید!
مردی با دوربین و مرد دیگری که نور در دست دارد در حالی که جان هارت در مورد دشت صحبت می کند

در بازدیدی که از این زیستگاه درون شهری داشتیم، حداقل 17 جرثقیل ساختمانی را در کار سخت شمارش کردیم. هر کاری که بتوانیم انجام دهیم تفاوت ایجاد می کند، و همانطور که جان هارت اشاره کرد، “این یک فرآیند پویا و پویا مستمر است که واقعا به ما پاداش می دهد.”

دو منبع بذر برای شما
بذر بومی آمریکا (مستقر در تگزاس)

Prairie Moon (آنها همچنین شاخه هایی از جمله علف شیر بومی می فروشند)

داستان کامل را تماشا کنید!

ممنون که سر زدید هفته آینده: پیش نمایش مجموعه جدید CTG!

لیندا