TPIE در شرف بلند شدن است


نمایشگاه بین المللی گیاهان گرمسیری (TPIE)، یک رویداد تجاری که آخرین روندها در زمینه شاخ و برگ، گل و گیاهان گرمسیری را به نمایش می گذارد، در آستانه آغاز به کار است. از 19 تا 21 ژانویه، حدود 95 درصد از 450 شرکت اصلی نمایشگاه TPIE (در 770 فضای غرفه نمایشگاهی) محصولات و خدمات خود را در تامپا، فلوریدا ارائه خواهند کرد.

توقعات بالاست هفته گذشته، این نمایش گزارش داد که خریداران و شرکت کنندگان از 45 ایالت و 22 کشور از قبل برای شرکت در TPIE ثبت نام کرده بودند. در واقع، تقریباً 900 خریدار خرده‌فروشی قبلاً در آن زمان ثبت‌نام کرده بودند.

به گفته این سازمان، این علاقه زیاد نشان دهنده تقاضای مستمر برای شاخ و برگ استوایی و گیاهان آپارتمانی است. “با خطوط عرضه گسترده، TPIE یکی از متنوع ترین و فوری ترین بازارها را برای گسترش منابع عرضه، به روز رسانی موجودی موجودی، و به دست آوردن راه حل های منحصر به فرد برای نیازهای خود ارائه می دهد.”

نه تنها یک نمایشگاه تجاری فعال در TPIE پیش بینی شده است، بلکه چندین جلسه آموزشی نیز برگزار می شود. “با بیش از 900 ثبت نام برای جلسات مختلف، ممکن است رکورد جدیدی برای TPIE Road Show و شرکت در کلاس درس امسال ثبت شود.”

همچنین، در ساعت 9 صبح چهارشنبه، 19 ژانویه، زمانی که TPIE یک جلسه افتتاحیه قدرتمند را ارائه می دهد: «جاسازی فرهنگ نوآوری در DNA همه». سخنران کسی نیست جز دانکن واردل که در زمانی که رئیس بخش نوآوری و خلاقیت در دیزنی بود، Imagineering، Lucasfilm، Marvel، Pixar و Disney Parks را به نوآوری هدایت کرد.

برای اطلاعات بیشتر:
TPIE
www.tpie.org