بنیاد شینودا مرکز منابع انجمن را به عنوان شریک مدیریتی حفظ می کند


بنیاد بورسیه یادبود جوزف شینودا (بنیاد شینودا) The Association Resource Center (ARC)، یکی از شرکت های مدیریت انجمن برتر کالیفرنیا را به عنوان اولین شریک مدیریتی خود حفظ کرده است که مدیریت خدمات کامل را برای کمک به رشد و شکوفایی بنیاد ارائه می دهد.

هدف بنیاد شینودا ارائه کمک هزینه تحصیلی به دانش آموزان شایسته ای است که انتخاب کرده اند برای مشاغل در صنعت گل و گیاه آماده شوند. این بنیاد که در سال 1965 تأسیس شد، از آن زمان تاکنون بیش از 750000 دلار بورسیه تحصیلی به دانشجویان کالج داده است و به یاد پس از مرگ جوزف شینودا، یکی از پیشگامان صنعت گل، نامگذاری شده است.

باب اوتسوکا، رئیس هیئت امنای این بنیاد گفت: «دانشجویان کالج و دانشگاه از سراسر ایالات متحده برای چندین دهه از سخاوت بنیاد شینودا بهره برده‌اند. با نگاهی به آینده بنیاد، ما فرصتی برای رشد و پتانسیل برای گسترش حمایت از دانشجویان باغبانی می بینیم و این نیاز به مدیریت بسیار حرفه ای و با تجربه دارد. ARC این را برای ما فراهم می کند و ما مشتاقانه منتظریم تا برای موفقیت بزرگ با هم کار کنیم.

مرکز منابع انجمن به بیش از 25 شریک انجمن و بنیاد خدمات می دهد و دارای کارکنانی متشکل از 25 متخصص است که تخصص جامعی را برای مدیریت انجمن ها برای موفقیت طولانی مدت ارائه می دهند. ARC که در سال 1980 تأسیس شد، سابقه موفقیت و دستاوردهایی از جمله جوایز تعالی و خدمات متعدد شرکت و اعضای تیم دارد.

کامرون کینگ، رئیس ARC گفت: “ARC از گسترش خانواده شرکای مشتری خود با بنیاد شینودا هیجان زده است.” سازمانی با سابقه طولانی و غنی به عنوان بنیاد، که هدف خیرخواهانه حمایت از دانشجویان را دارد، به زیبایی با اخلاق شرکت ما هماهنگ است و ما مشتاقانه منتظر رشد با هم هستیم.