Laguna Plants و Kwekerij Tass گیاهان گوشتخوار را از Stricker Plants می گیرند


از 1 فوریه 2022، گیاهان Kwekerij Tass و Laguna – هر دو با پایگاه اصلی خود در Middenzwet در واترینگن – کشت و مشتریان مجموعه گیاهان گوشتخوار را از Stricker Plants به عهده خواهند گرفت.

Henny Stricker، نیروی محرکه Stricker Plants، سالهاست که نامی آشنا در زمینه گیاهان گوشتخوار بوده است. چیزی که زمانی به عنوان یک سرگرمی آغاز شد، در طول سال ها به کشت حرفه ای در مقیاس بزرگ ساراسنیا، دیوناس و دروسرا تبدیل شد.

همانطور که اغلب اتفاق می افتد، سال گذشته یک باغبان در محله با برنامه های توسعه به استریکر 68 ساله نزدیک شد. سوال این بود که آیا مهد کودک او برای تصاحب در دسترس است؟ به نظر می رسید آن لحظه خوبی برای پایان دادن به حرفه خود به عنوان یک پرورش دهنده گلدان باشد.

به دلیل علاقه‌اش به این گوشت‌خواران، او در طول سال‌ها پایگاه مشتریان خوبی برای طیف خاص خود ایجاد کرده بود و به زودی علاقه‌ای به پرورش او پیدا شد. Laguna Plants و Kwekerij Tass در حال حاضر در محصولات طاقچه متخصص هستند، بنابراین آنها مهمانی های مناسب برای او بودند و به سرعت تصاحب آن ترتیب داده شد. Laguna Plant با کل مجموعه شروع خواهد شد. Tass Nursery در Dionaea تخصص خواهد داشت.

برای هر دو مهدکودک، این افزودنی فوق‌العاده به محدوده فعلی آنها است و آنها را قادر می‌سازد تا طیف متنوع‌تری از گیاهان گلدانی را به مشتریان خود ارائه دهند.

در ژانویه، همه کارخانه ها از Rijsenhout به Wateringen و Amsterdam منتقل می شوند، جایی که می توانند از اول فوریه تحویل را آغاز کنند.

این بدان معنا نیست که استریکر از صحنه ناپدید شده است. او در سال های آینده هر دو کشاورز را در کشت خود راهنمایی خواهد کرد.

برای اطلاعات بیشتر:
کوکریج تاس
info@kwekerijtass.nl
www.kwekerijtass.nl

لاگونا
info@lagunaplants.nl
www.lagunaplants.nl

گیاهان ضربه زننده
strickerbv@planet.nl
www.floraxchange.nl/Account/Kweker/230/Stricker