“مدیریت آب یک جنبه حیاتی پایداری است”


به حداقل رساندن اثرات منفی بر جامعه محلی و محیط زیست به طور کلی یک اولویت برای Hoogstraten است. این تعاونی مستقر در نزدیکی آنتورپ، در بلژیک، به طور مداوم بر اساس روش‌های پایدار کار می‌کند و کارآفرینی پایدار را در بین تولیدکنندگان خود تحریک می‌کند. نمونه هایی از روش های اتخاذ شده توسط پرورش دهندگان شامل گرده افشانی زنبور عسل و استفاده از مواد بیولوژیکی سازگار با محیط زیست برای کنترل حشرات مضر است. این وظیفه Hoogstraten است که از همه اعضا با مشاوره هدفمند در مورد استفاده از منابع طبیعی و کاهش CO2 در میان بسیاری از موضوعات دیگر پشتیبانی کند.

ما به طبیعت برای کمک به تولید توت فرنگی های خوشمزه خود تکیه می کنیم، بنابراین مراقبت از طبیعت و محیط زیست یک امر مسلم است. بدون زنبورها و گرده افشانی، توت فرنگی وجود نخواهد داشت.

خود تعاونی همچنین نقشی حیاتی در حصول اطمینان از پایبندی به تولید پایدار در دفتر ایفا می‌کند و دائماً به دنبال راه‌های نوآورانه برای تکامل شیوه‌ها است. ساختمان اداری جدید آنها از نظر انرژی کارآمد و دارای گرمایش و روشنایی خودکار، از جمله موارد دیگر است. آب باران هم در محل و هم در تأسیسات پرورش دهندگان جمع آوری می شود. سپس آب بازیافت می شود و کشاورزان از این منبع برای آبیاری در گلخانه ها استفاده می کنند. پنل های خورشیدی روی پشت بام تعاونی انرژی سبز تولید می کند که عمدتاً برای خنک کردن توت فرنگی استفاده می شود.

تحقیقات بخش بزرگی از تولید پایدارتر است و در Proefcentrum (مرکز تحقیقات Hoogstraten) یکی از پروژه های فعلی به طور خاص به جمع آوری، آلودگی زدایی و استفاده مجدد از آب باران از مزارع سینی مورد استفاده در تولید گیاهان توت فرنگی می پردازد.

جوهانسون گفت: “مدیریت آب یکی دیگر از جنبه های حیاتی پایداری و از نقطه نظر تولید یک اولویت است. گیاهان برای تولید توت فرنگی Hoogstraten ما به آب با کیفیت بالا نیاز دارند.