انواع مادر جدید برای سال 2022


امسال Gediflora مفتخر است که 8 گونه جدید را ارائه دهد: Banfi White، Cipriani Pink، Osteria Orange، Possidi Yellow، Koori Pink، Pomax Pink، Tekoko Orange و Penera Red.

سیپریانی
گاهی اوقات گفته می شود که در حرفه خود ما فروشنده زیبایی هستیم: در مورد Cipriani می توانیم این را کاملاً تحت اللفظی در نظر بگیریم. تضاد بین گل های صورتی شدید و شاخ و برگ تیره ظاهری بی سابقه را نشان می دهد. شکل توپ عالی علامت تجاری آن است، اما به ندرت شاهد عرضه محصولی بوده ایم که کاملاً با این توضیحات مطابقت داشته باشد. Cipriani رنگ خود را در هفته 36 آشکار می‌کند و بنابراین برای کشت بدون پوشش در فضای باز مناسب است. اندکی قبل از خانواده آرلونو گل می دهد که آن را به یک مکمل عالی برای این محدوده تبدیل می کند. رشد نسبتا فشرده آن را به یکی از معدود گونه های اولیه تبدیل می کند که در گلخانه نیز رشد می کند.

بنفی وایت
“آتش بازی؟ یک قطره آب پاشیده؟ یک ستاره تیرانداز؟ یا شاید یک بطری شامپاین بدون پاپ؟» – اینها تنها تعدادی از تلاش‌ها برای توصیف شکل‌گیری جوانه‌های نوظهور بنفی بود. غنچه منحصر به فرد، رنگ سفید خالص، تک گل با قلب زرد و گلبرگ های ظریف جلوه ای بسیار خاص ایجاد می کند. با وجود ظرافت تصفیه شده، بانفی فوق العاده مقاوم است: گل های آن در برابر آب و هوا مقاوم هستند و این گیاه در برابر بیماری های ناشی از خاک بسیار مقاوم است. گلدهی طبیعی در هفته 42 و زمان واکنش کوتاه 6 هفته، بانفی را بسیار متنوع و مناسب برای کشت در داخل و خارج از خانه می کند.

اوستریا نارنجی
Aperol Spritz. در واقع، این بهترین راه برای توصیف رنگ خارق العاده نارنجی Osteria است. بنابراین تصادفی نیست که “osteria” در ایتالیایی به معنای “مهمانخانه” یا “بار” است، زیرا این رنگ ما را به یک تراس آفتابی، یک نوشیدنی سرد یخی و دریای آبی روشن در افق فکر می کند. گل استریا در ابتدای هفته 42 با گل هایی تقریبا دو برابر گونه های کلاسیک گل می دهد. گل های بزرگ آن را از نظر بصری بسیار جذاب می کند و در نتیجه آن را برای فروش فوری عالی می کند. به دلیل انعطاف پذیری، این گونه را می توان به سرعت و به راحتی در آستین پیچید. اگر می خواهید اوستریا را زودتر بفروشید، پس باید در نظر داشته باشید که زمان واکنش 6 هفته وجود دارد. اوستریا سال آینده یک برادر یا خواهر کوچک خواهد داشت.

سایر انواع جدید را مشاهده کنید اینجا.