اسمیت کوکریجن: «دیجیتال شدن آینده است»


Smit Kwekerijen یک مهد کودک گلدانی مدرن است که در پرورش گیاهان سرپوشیده سبز که هم منحصر به فرد و هم قوی هستند، تخصص دارد. چندی پیش، با Krista Prins، Frontoffice و Annemieke Westerdijk، مدیر ارتباطات بازاریابی شرکت در مورد استفاده از Floriday، در مورد اینکه چگونه می توان از آن به عنوان یک ابزار بازاریابی استفاده کرد و در مورد فراخوان شرکت برای خریداران برای شروع استفاده از سیستم صحبت کردیم. می توانید در مصاحبه بیشتر بدانید.

Smit Kwekerijen با بیش از 60 آیتم پایه، مجموعه گسترده ای از گیاهان را ارائه می دهد که این امکان را برای کل میزهای موجود در مراکز باغ با استفاده از مجموعه Eden از Smit Kwekerijen فراهم می کند. این مجموعه از طیف متنوعی از خطوط تولید، مانند Eden Jungles و Eden Specials تشکیل شده است. هر سال، گیاهان متمایز و جدیدتر به مجموعه اضافه می شود. بنابراین، این شرکت طیف بسیار متنوعی از محصولات را عرضه می کند، به این معنی که مدیریت محدوده محصول چیزی شبیه به یک چالش است.

راه اندازی Floriday
کریستا به عنوان بخشی از وظایف خود به عنوان Frontoffice، در ایجاد گروه‌های قیمت، اختصاص مشتریان به گروه‌ها، و ایجاد کدهای (مشتری خاص): «دو سال پیش، وقتی برای اولین بار در Smit Kwekerijen شروع به کار کردم، بلافاصله شروع به استفاده از Floriday کردم. اول از همه، من وبینارهای زیادی را دنبال کردم و اگر نمی دانستم چگونه کاری انجام دهم، به سادگی با پشتیبانی تماس می گرفتم. اما در این بین، کریستا اکنون به یک کاربر باتجربه فلوریدا تبدیل شده است. “در سطح پایه، مدیریت گستره محصولات بسیار خوب کار می کند، اما ما مشتاقانه منتظریم که دامنه عملکردها گسترش یابد زیرا کار ما را آسان تر می کند.”

اسمیت کوکریژن یکی از اولین تولیدکنندگانی بود که کاتالوگ را با عکس های محصول 360 درجه ارتقا داد تا مشتریان بتوانند دید واضح و دقیقی از اقلام تجاری مربوطه داشته باشند. برای Smit Kwekerijen، این مزیت قابل توجهی برای خریداران است: «مشتریان می‌توانند طیف کاملی را که اسمیت می‌تواند ارائه دهد، مشاهده کنند. کریستا توضیح داد: جستجوی طیف وسیعی از محصولات مورد نیاز خود را می توان در یک مکان انجام داد، از جمله هنگام انتخاب محصولات از سایر تولیدکنندگان. “آنچه که ما متوجه شده ایم این است که تعداد فزاینده ای از مشتریان محدوده موجود در فلوریدا را در سیستم خود دانلود می کنند. با این حال، آنچه ما دوست داریم ببینیم این است که تعداد واقعی سفارش‌ها افزایش یابد.»

انجام بازاریابی از طریق Floriday
از منظر بازاریابی، Annemieke معتقد است که وقتی نوبت به اطلاع رسانی به مشتریان و متقاعد کردن آنها برای مشاهده طیف وسیعی از محصولات در فلوریدا و ثبت سفارش می رسد، فلوریدا هنوز پتانسیل های بکر زیادی دارد. “در بخش گلکاری، بازاریابی نقش مهمی را ایفا می کند و فلوریدا پلتفرمی است که بخش مهمی از پاسخ ما به عنوان بازاریاب را تشکیل می دهد. وب‌سایت جدید ما اکنون دارای دکمه‌ای است که مستقیماً به فروشگاه فلوریدا پیوند می‌دهد. ما همچنین می توانیم URL های منحصر به فرد را در خبرنامه های خود قرار دهیم. در سال آینده، هدف ما این است که اقلام تجاری را به روشی متمرکز بر محصول در کانون توجه قرار دهیم. این چیزی است که ما می توانیم با قرار دادن یک پیام در جدول زمانی خریدار، احتمالاً همراه با یک ویدیو، کمی بیشتر تشویق کنیم.

این درجه از دید در Floriday را می‌توان با استفاده مؤثر از کاتالوگ نیز به دست آورد: «اخیراً پیش‌نمایش عملکرد کاوشگر برای خریداران به ما داده شد. برای مشتریان، عملکرد کاوشگر جستجوی اقلام تجاری و پرورش دهندگان را آسان می کند. برای مثال، با افزودن موضوعات به اقلام تجاری، مشتریان می توانند با جستجو در تیم های خاص، با ما آشنا شوند. و البته می‌توانیم با ثبت محصولات جدید به‌عنوان جدید، توجهات را به‌طور مؤثری جلب کنیم. قصد ما این است که هنگام معرفی گیاهان به بازار، بیشترین استفاده را از فلوریدا داشته باشیم.

دیجیتالی شدن آینده است
با انجام این اقدامات، کریستا و آنمیکه امیدوارند بتوانند خریداران بیشتری را نسبت به مزایایی که فلوریدا ارائه می دهد متقاعد کنند. کریستا: «دیجیتال شدن آینده است. بنابراین تماس ما با همه خریداران خواهد بود – فقط شروع کنید! و اگر گیر کردید، به سادگی با فلوریدا در تماس باشید. روش متفاوت کار اشتباه نیست. همه چیز در حال تغییر است و مهم است که با این تغییرات همگام باشیم.”