10 گل قرمز برتر برای مرغ مگس خوار


قرمز یکی از گویاترین سایه های اطراف است و وقتی آن را به باغ خود اضافه می کنید، نتایج برای خود صحبت می کنند. در حالی که کمی قرمز تا حد زیادی پیش می رود، بیشتر این رنگ پررنگ حتی فراتر می رود! از استفاده از گیاهان قرمز در گروه های سه تا چهار نفره نترسید. یا حتی ممکن است یک ظاهر تک رنگ را امتحان کنید و چندین رنگ قرمز مختلف را در یک ظرف یا تخت گل ترکیب کنید.

مرغ مگس خوار را با نیلوفرهای قرمز روز جذب کنیدبا احترام به کیتی وانر
Daylily

1. Daylily

(هموروکالیس، مناطق 3 تا 10)

وقتی این حیاط خلوت مورد علاقه را بکارید، در تمام تابستان شکوفا خواهید شد. تقریباً در هر سایه ای که قابل تصور است در آفتاب کامل یا نیمه سایه رشد کنید. ارتفاع آنها به 10 اینچ تا 4 فوت و عرض آن به 1/5 تا 4 فوت می رسد.

چرا ما آن را دوست داریم: این یک ضربه محکم و ناگهانی برای به اشتراک گذاشتن شیرینی های روزانه با دوستان است. برای احیا و جلوگیری از ازدحام آنها را هر سه تا پنج سال یکبار تقسیم کنید.

آن را بخر: گیاهان روزانه در Burpee.com

باغبانی توپ
کلمباین

2. کلمبین

(Aquilegia، مناطق 3 تا 9)

شما می توانید کلمبین را تقریباً در هر سایه ای از جمله شکوفه های دو رنگ محبوب پیدا کنید. برای گل های بهار تا اوایل تابستان در آفتاب یا سایه بکارید. به ارتفاع 1 تا 3 فوت و عرض 6 تا 24 اینچ رشد می کند.

چرا ما آن را دوست داریم: این یک گیاه همراه فوق العاده است. کلمبیون قرمز و سفید را با شلوارک آبی جفت کنید تا یک نمایش میهن پرستانه آسان و اولیه داشته باشید.

آن را بخر: گیاهان کلمبین در Burpee.com

Perennialresource.com
گل کاردینال

3. گل کاردینال

(لوبلیا کاردینالیس، مناطق 3 تا 9)

دلیلی وجود دارد که این گیاه به نام پرنده ای زیبا نامگذاری شده است. گل‌های قرمز مایل به قرمز باغ‌ها را روشن می‌کنند و به ارتفاع ۴ فوت و عرض ۲ فوت می‌رسند. می توانید آن را در نیمه سایه تا آفتاب کامل پرورش دهید.

چرا ما آن را دوست داریم:به نظر می رسد این زیبایی دستش را دراز کرده و به مرغ مگس خوار اشاره می کند. چندین مورد را در یک نقطه بکارید، و مطمئناً جواهری در حال پرواز را در باغ خود خواهید دید. Psst—در اینجا نحوه جذب مرغ مگس خوار بیشتر به حیاط خلوت خود آورده شده است.

آن را بخر: گل های کاردینال در Burpee.com

پنستمون

4. پنستمون

(پنستمون، مناطق 3 تا 9)

می توانید این شیپورهای شاد و رنگارنگ را در آفتاب کامل تا سایه روشن پرورش دهید. در خاک هایی با زهکشی خوب رشد کنید و بیشتر آنها پس از ایجاد شرایط خشکی را تحمل می کنند.

چرا ما آن را دوست داریم: شکوفه‌ها ممکن است ظریف به نظر برسند، اما بسیار خوب هستند، به‌خصوص زمانی که چندین مورد از آن‌ها را با هم گروه‌بندی کنید.

آن را بخر : گیاهان پنستمون در Burpee.com

Perennialresource.com
مرهم زنبور عسل

5. مرهم زنبور عسل

(موناردا دیدیما، مناطق 3 تا 9)

می توانید انواع جدیدتر مومیایی زنبور عسل را در رنگ های بنفش، صورتی و سفید بیابید، اما رنگ قرمز کلاسیک همچنان بهترین گزینه برای جذب مرغ مگس خوار است. ارتفاع آن 3 تا 4 فوت و عرض آن تا 26 اینچ می رسد. در آفتاب کامل رشد می کند اما سایه بعد از ظهر را نیز تحمل می کند.

چرا ما آن را دوست داریم:زنبورها، پروانه‌ها و مرغ‌های مگس خوار نمی‌توانند در برابر آن مقاومت کنند و شکل‌های منحصربه‌فرد شکوفه‌ها به هر بستر دائمی علاقه‌مند است.

آن را بخر: گیاهان مومیایی زنبور عسل در Burpee.com

هیبیسکوس

6. هیبیسکوس

(گونه های هیبیسکوس، مناطق 4 تا 10)

جسور، زیبا و چشمگیر، این گیاه چند ساله تا 15 فوت رشد می کند. شکوفه های عظیم آن 4 تا 12 اینچ عرض دارد و از اوایل تابستان تا اولین یخبندان ادامه دارد. این گیج کننده را در آفتاب کامل و در خاک غنی و مرطوب نگه دارید.

چرا ما آن را دوست داریم:به دنبال گونه های گرمسیری از این گیاهان باشید تا به نمایش ظروف مورد علاقه خود اضافه کنید. یک گیاه به تنهایی حس زیبایی به مناطق استوایی اضافه می کند.

آن را بخر: گیاهان هیبیسکوس در Burpee.com

Perennialresource.com
گل صد تومانی

7. گل صد تومانی

(پائونیا، مناطق 3 تا 8)

شکوفه های غول پیکر در بهار و اوایل تابستان شیرینی زیادی را برای پروانه ها و مرغ مگس خوار به ارمغان می آورد. آنها تا 3/5 فوت قد و عرض رشد می کنند. در پاییز ریزوم ها را حفر کرده و تقسیم کنید.

چرا ما آن را دوست داریم: تنها با یک گیاه گل صد تومانی می توانید تاثیر زیادی داشته باشید. برای داشتن یک سایه دیدنی، رقم کارل روزنفیلد را که در اینجا نشان داده شده است امتحان کنید.

آن را بخر: گیاهان گل صد تومانی در Burpee.com

RDA-GID
زنگ های مرجانی

8. زنگ های مرجانی

(هوشرا، مناطق 3 تا 9)

این گیاه چند ساله سخت که عمدتاً به خاطر شاخ و برگ های شگفت انگیزش شناخته می شود، شکوفه های زنگی شکل متمایزی را نیز ارائه می دهد. ارتفاع آن در هنگام شکوفه تا 3 فوت و عرض آن به 24 اینچ می رسد و در اواخر بهار تا اوایل تابستان شکوفا می شود. برای شکوفه های قرمز، به دنبال ارقام Blood Red، Lipstick و Havana باشید.

چرا ما آن را دوست داریم:در حالی که در سایه سنگین به خوبی عمل نمی کند، زنگ های مرجانی آن را به صورت جزئی می سازند. برو جلو و امتحان کن. شما فقط ممکن است متوجه شوید که این یک جایگزین عالی برای میزبان های سایه دوست است.

آن را بخر : زنگ های مرجانی در Burpee.com

Perennialresource.com
باغ فلوکس

9. باغ فلوکس

(Phlox paniculata، مناطق 3 تا 8)

گلوکس باغ گیاهی مقاوم است که در طول فصل با کمک کمی مرده به گلدهی خود ادامه می دهد. این افسونگر را در آفتاب کامل پرورش دهید. ارتفاع و عرض آن به 36 اینچ می رسد.

چرا ما آن را دوست داریم:گونه های جدیدتر در برابر سفیدک پودری مقاومت می کنند. از مهدکودک محلی خود بخواهید که گلچین های مقاوم در برابر کپک زدن را پیدا کند یا به دنبال سری Flame باشید.

آن را بخر : گیاهان باغی فلوکس در Burpee.com

Perennialresource.com
خشخاش شرقی

10. خشخاش شرقی

(Papaver orientale، مناطق 4 تا 9)

خشخاش همیشه به صورت دسته ای بهتر به نظر می رسد. این گیلاس های قرمز یاقوتی را در بهار بکارید و دانه های بسیار ریز را مستقیماً در خاک بکارید. در اوایل تابستان سال بعد، شما باید جوانه های فازی و شکوفه های فنجانی شکل را ببینید. ارتفاع گیاهان به 36 اینچ می رسد.

چرا ما آن را دوست داریم:هنگامی که شکوفه ها به پایان می رسد، غلاف های بذر افزودنی های جذابی به تاج گل ها یا چیدمان های پاییزی ایجاد می کنند.

آن را بخر : گیاهان خشخاش شرقی در Burpee.com

باغبانی توپ
گل مخروطی

گل های قرمز بیشتر مرغ مگس خوار را دوست دارند

این موارد دلخواه دائمی نشان می دهد که چرا قرمز رنگی است که نمی توان برای هر شکوفایی از دست داد.

گل مخروطیاین اکیناسه پاپایا داغ (تصویر بالا) در سال 2009 معرفی شد. دارای گل های تند قرمز-نارنجی با مرکز پوم پوم است. آن را بخر: گیاهان گل مخروطی در Burpee.com

کورئوپسیسسری بیگ بنگ coreopsis دارای رقم Caliente است. شکوفه‌های زرشکی بسیار پیشرفت می‌کنند: فقط یک گیاه باید در تمام تابستان رنگ قابل اعتمادی به شما بدهد. آن را بخر: گیاهان کورئوپسیس در Burpee.com

بومادراناین گیاه چند ساله مقاوم در برابر خشکسالی معمولاً به رنگ زرد است، اما اکنون به لطف ارقامی مانند Strawberry Seduction و Paprika می توانید رنگ های قرمز و صورتی داشته باشید. آن را بخر: گیاهان بومادران در Burpee.com