هزاره ها اعتماد به نفس، خلاقیت و پول نقد را به باغبانی می آورند


Millennials در حال حاضر بزرگترین گروه خرید خانه در شهرستان هستند و 38٪ از کل خرید خانه را تشکیل می دهند. این گروه در حال تغییر روند مالکیت خانه هستند، از نحوه خرید تا نحوه به روز رسانی و زندگی در خانه. آنها نیز رویکرد متفاوتی برای باغبانی دارند.

Axiom 2022 Gardening Insights Survey به اشتراک گذاشت که تقریباً 76٪ از هزاره ها می گویند که در سال 2022 بیشتر کاشت می کنند و فضاهای باغ خود را گسترش می دهند. این برای صنعت چه معنایی دارد؟ کارشناسان شرکت بازاریابی مستقر در مینیاپولیس به بررسی عمیق داده ها پرداختند و به طور خاص بر بینش های هزاره تمرکز کردند. کاتلین هنسی، مدیر ارشد بازاریابی در Axiom می گوید: “ما می دانیم که باغبان های هزاره احساس اعتماد به نفس می کنند و بیشتر خرج می کنند.” “تحقیق ما در هر دو بهسازی خانه و باغبانی هزاره گرایش های جالبی پیدا کرد. دانستن علاقه این گروه سنی می تواند به مراکز باغ کمک کند تا مستقیماً نیازهای خود را بیان کنند.

یک واقعیت شگفت‌انگیز این است که نرهای هزاره ممکن است در سال 2022 پیشرفت چشمگیری داشته باشند. 36 درصد از هزاره‌های مرد می‌گویند که قطعاً زمان بیشتری را در باغ‌های بیرونی خود می‌گذرانند، در مقایسه با تنها 30 درصد از هزاره‌های زن که همین را می‌گویند.

به طور کلی، هزینه های هزاره در حال افزایش است، اما مردان ادعا می کنند که دلارهای بیشتری را خرج خواهند کرد. 52 درصد از مردان در این گروه سنی می گویند که پول بیشتری را برای باغبانی خرج می کنند، این رقم در پاسخ دهندگان زن به کمتر از 32 درصد کاهش می یابد.

هزاره ها چه نوع کارهای باغبانی انجام می دهند؟ برای مردان، پروژه شماره یک ایجاد فضایی برای سرگرمی است، با 46.7٪ از مردان گفته اند که این مناطق را اضافه یا ارتقا خواهند داد. پاسخ شماره یک برای زنان هزاره، با تقریباً 42 درصد، ایجاد فضای بیرونی راحت تر است. ارتقاء مناظر سخت، مانند دیوارهای حائل و پاسیو، برای مردان و زنان در رتبه سوم قرار دارد.

وقتی از او پرسیده شد که بزرگترین مانع برای باغبانی بیشتر چیست، بهترین پاسخ برای مردان زمان است. 37 درصد از مردان ادعا می کنند که ساعات کافی در روز وجود ندارد. بهترین پاسخ برای زنان، پول است، تقریباً 33 درصد از زنان هزاره به اشتراک گذاشته اند که منابع مالی آنها را از باغبانی بیشتر باز می دارد.

حتی با وجود نگرانی های زمانی و مالی، قدرت خرج هزاره ها در حال افزایش است. چگونه توجه آنها را جلب خواهید کرد؟

به دنبال بینش های هزاره بیشتر هستید؟ دانلود گزارش Axiom’s Millennials Home Improvement اینجا.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Axiom 2022 Gardening Survey، گزارش را دانلود کنید اینجا.

برای اطلاعات بیشتر:
اصل
www.axiomcom.com