شش برنده جدید ملی AAS برای سال 2022


هر برنده AAS به طور ناشناس توسط داوران مستقل و داوطلب در سرتاسر آمریکای شمالی بزرگ شده و محاکمه می شود. این ورودی در کنار یک تنوع بسیار مشابه (ما آن را تنوع مقایسه می نامیم) در سراسر آمریکای شمالی امتیاز می گیرد و تنها در صورتی که ورودی بهتر از مقایسه انجام شود، برنده AAS می شود. همین در دنیای ما به اندازه کافی خوب نیست!

این وب سایت را زیر نظر داشته باشید و با در دسترس قرار گرفتن هر گونه تنوع از اعضای دفتر باغ ملی، دکمه های “از کجا خرید” به روز می شوند تا بتوانید برندگان AAS خود را برای باغ های خود خریداری کنید. برای فهرست کلی خرده‌فروشان آنلاین که دارای برندگان AAS غیر GMO هستند، صفحه «خرید برندگان AAS» را بررسی کنید.

چه چیزی آن را برنده ملی AAS می کند؟
برای کسب عنوان برنده ملی، این انتخاب باید در اکثر سایت‌ها اجرا می‌شد و ثابت می‌کرد که انتخاب خوبی برای باغبانان در سرتاسر آمریکای شمالی است. تنوع خوبی از انتخاب ها، از یکساله گرفته تا خوراکی وجود دارد، بنابراین مطمئناً می توانید چیزی متناسب با سلیقه خود پیدا کنید.

زنگ کنسرت آفتابگردان F1: خوشه های متعدد گل آفتابگردان
کنسرت بل یک اجرای کاملاً با ارائه گل منحصر به فرد از چندین خوشه از 10 تا 12 گل روی یک ساقه ستونی راست به نمایش می گذارد. شکوفه های زرد طلایی زیبا زودتر از مقایسه ظاهر می شوند. هر گیاه تا ارتفاع بسیار یکنواختی بین 5 تا 6 فوت رشد می کند و اگر به عنوان گل شاخه بریده استفاده شود، فقط از یک برش یک دسته گل آماده و فوری درست می کند. جوانه زنی عالی بذر رشد این زیبایی را بسیار آسان می کند و برای کاشت مداوم مناسب است تا شکوفه ها تا پایان تابستان ادامه یابد. کنسرت بل در سالی با شرایط نامساعد جوی مورد آزمایش قرار گرفت و چندین داور در مورد دوام و استحکام آن حتی در طوفان و بادهای شدید اظهار نظر کردند.

«عادت جدید شکوفه دادن. یک دسته گل آفتابگردان روی یک ساقه!» یک قاضی نظر داد یکی دیگر گفت: “آفتابگردان شاخه ای بسیار زیبا با شکوفه های بزرگ که برای حاشیه باغ عالی است.” یکی دیگر از داوران گفت: “این واریته دارای گلدهی منحصر به فرد با چندین گل در یک ساقه بود.”

بقیه انتخاب ها را مشاهده کنید اینجا.