GCA تصمیم می گیرد کنفرانس سالانه را در پی شیوع کووید به تعویق بیندازد


پنجاه و ششمین کنفرانس سالانه انجمن مرکز باغ (GCA) به دلیل گسترش مداوم Omicron (ژانویه 2022) به تعویق افتاد.

کمیته اجرایی این سازمان بنا به ملاحظات ایمنی تصمیم به تعویق این رویداد گرفته و صبح امروز (10 ژانویه) به اعضا اعلام کرد.

تامی وودهاوس، رئیس منتخب GCA، که قرار است در این ماه به عنوان رئیس اداره شود، توضیح می‌دهد: «من بسیار ناامید هستم که اعلام کنم تصمیم گرفته‌ایم کنفرانس ژانویه 2022 GCA را به تعویق بیندازیم.

«به عنوان یک کمیته اجرایی، ما احساس می‌کنیم که خطر ابتلا به کووید برای صنعت در حال حاضر بسیار زیاد است و باید مسئولانه عمل کنیم تا مطمئن شویم تیم‌ها و مشتریان ما ایمن هستند و کسب‌وکار ما در این موج جدید ویروس باز می‌ماند. ما خوشبین هستیم که بتوانیم یک کنفرانس کامل را در اواخر امسال برگزار کنیم، زیرا احساس می کنیم مهم است که بتوانیم تجربیات دو سال گذشته خود را به صورت شخصی جشن بگیریم و به اشتراک بگذاریم.

ما در حال حاضر در حال بررسی این موضوع هستیم که چگونه می توانیم AGM را به صورت مجازی اجرا کنیم و جوایز بازرسی 2021 را ارائه کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که تیم های برنده به موقع شناخته می شوند و به آنها پاداش داده می شود. ما جزئیات همه این موارد و تاریخ کنفرانس جدید 2022 را در اسرع وقت اعلام خواهیم کرد.

من شخصاً بسیار ناراحت هستم که مجبور شدیم این تصمیم را بگیریم، اما امیدوارم همه بتوانند دلایل آن را درک کنند. من مشتاقانه منتظر دیدار شخصاً اعضا در اواخر سال هستم و مجموعه عالی محتوای الهام بخش کنفرانس را که برنامه ریزی کرده بودیم به اشتراک بگذارم.”

کنفرانس سالانه GCA قرار بود در هتل و اسپای Mercure Blackburn Dunkenhalgh در بلکبرن، لنکاوی از 23 تا 26 ژانویه 2022 برگزار شود. رویداد این سازمان در سال 2021 لغو شد و آخرین باری که اعضای GCA برای یک کنفرانس ملاقات کردند ژانویه 2020 بود.

برای اطلاعات بیشتر:

انجمن مرکز باغ

01244 952170