Geert Maris به عنوان CCO جدید TTA منصوب شد


TTA در آغاز ژانویه 2022 گیرت ماریس را به عنوان مدیر ارشد بازرگانی منصوب کرد. برام ورشور، CCO TTA فعلی، مدیر ارشد بازرگانی Eurogroep است که شامل Eurotec (Lowpad)، Eurotron و TTA نیز می شود.

گیرت تجربه زیادی در صنعت باغبانی جهانی دارد و در مدت پانزده سال سمت های مختلفی را در TTA داشته است. گیرت با داشتن سابقه ثابت مشتریان راضی در سراسر جهان و همچنین ایجاد روابط قوی با شرکا، فاز بعدی TTA را رهبری خواهد کرد و مسئول رشد بیشتر خواهد بود.

این انتصاب جدید گامی منطقی در توسعه بیشتر TTA است. گیرت: «TTA یک شرکت خانوادگی بسیار متعهد است. جو بین همکاران این شرکت را برای من خاص کرده است. یک شرکت عالی برای نمایندگی و کار کردن.

در سال‌های گذشته، ما تا حد زیادی بر روی بهینه‌سازی موقعیت فناوری خود با تمرکز قوی بر جابجایی گیاهان و انتخاب گیاهان متمرکز شده‌ایم. ما مشارکت های جدیدی ایجاد کردیم و بازارهای جدیدی را کشف کردیم. با وجود این موارد، ما بیش از حد آماده هستیم تا به مشتریان خود در سراسر کره زمین خدمات ارائه دهیم.

برام ورشور در مورد این انتصاب توضیح می‌دهد: «گیرت قابل اعتماد است، تجربه زیادی دارد، همراه با شخصیتی باز. بنابراین، ما به او به عنوان CCO جدید TTA اعتماد زیادی داریم. ما برای ادامه همکاری با Geert در مرحله بعدی سفرمان هیجان‌زده هستیم.”

برای اطلاعات بیشتر:
آتلیه Tuinbouw Technisch
Van Beukelaarweg 45
2971 VL Bleskensgraaf، هلند
info@tta.eu
www.tta.eu