پروژه Eden برای مسابقه Sky Arts تنظیم خواهد شد


اولین قسمت از سری هفت در روز چهارشنبه 12 ژانویه ساعت 20:00 از Sky Arts پخش می شود و در Biomes منحصر به فرد Eden می گذرد. Eden’s Outdoor Gardens سپس محل قسمت چهارم این مجموعه است که در 2 فوریه ساعت 20:00 شب از Sky Arts پخش می شود.

مسابقه تلویزیونی محبوب به دنبال جستجوی سراسری برای یافتن بهترین هنرمند منظره است. از طریق چندین دور، برندگان انتخاب می‌شوند تا در نهایت یکی از هنرمندان برنده جایزه کمیسیون 10000 پوندی را برای یک موسسه بزرگ بریتانیایی دریافت کند.

در طول نمایش، در مجموع شش هیت وجود دارد که در هر هیت هشت هنرمند مختلف با هم رقابت می کنند. 50 هنرمند وایلدکارد دیگر در هر مسابقه شرکت می‌کنند و آثار خود را از دیدگاه‌های جایگزین برای رقبای اصلی خلق می‌کنند.

این نمایش توسط استفن مانگان و جوآن باکول ارائه می‌شود و توسط سه هنرشناس مشهور، کیوریتور مستقل کاتلین سوریانو، مورخ هنر کیت برایان و هنرمند تای شان شیرنبرگ داوری می‌شود.

اپیزودهای پروژه Eden در تابستان گذشته (2021) طی دو روز در زیر آفتاب گرم و آسمان آبی زیبا فیلمبرداری شدند.

میشا کورسون، متصدی ارشد هنرهای Eden، گفت: “ما کاملاً خوشحال بودیم که تابستان گذشته از تیم مناظر هنرمند سال استقبال کردیم.

«پروژه Eden با محیط منحصر به فرد و پیام های محیطی ما، زمینه و فضای مناسبی را برای رقابت فراهم می کند. ما مشتاقانه منتظر تماشای این نمایش هستیم و امیدواریم که تماشاگران را به الهام گرفتن و برقراری ارتباط مجدد با فضای باز از طریق خلاقیت خود برانگیزد.”

هدف Sky Arts ارائه هنر بیشتر به افراد بیشتری در سراسر بریتانیا است. در سال 2020، با تهدید جدی صنایع خلاق، Sky کانال را برای تماشای همگان رایگان کرد.

Sky Arts از طریق Sky یا کارت سرگرمی Now TV یا کانال Freeview 11 و Freeesat کانال 147 در دسترس است.

برای اطلاعات بیشتر:

پروژه عدن