وسترن گاورز 750000 دلار کمک مالی برای توسعه برنامه درسی کارگران ag اعطا کرد


Western Growers کمک هزینه ای 750,000 دلاری از برنامه کمک هزینه بلوک محصول تخصصی 2021 وزارت غذا و کشاورزی کالیفرنیا (HR 133) دریافت کرد تا برنامه درسی را ایجاد و اجرا کند تا به دانشجویان کالج کالیفرنیا بهترین آموزش agtech را ارائه دهد.

علاوه بر 2750 دانش آموزی که توسط این برنامه کمک خواهند شد، این کمک هزینه امکان آموزش تخصصی 330 استاد نیروی کار نسل بعدی Ag را در طی چهار سال از راه اندازی فراهم می کند. توسعه برنامه درسی بلافاصله آغاز می شود و تا ژوئن 2025 به طور کامل اجرا می شود.

والت دافلاک، معاون نوآوری WG، گفت: “Western Growers از همکاری با CDFA و کالج ها و دانشگاه های دو ساله و چهار ساله کالیفرنیا برای ایجاد برنامه های بین رشته ای قوی برای کمک به نسل بعدی کشاورزان هیجان زده است.” “این کمک مالی به ما فرصتی می دهد تا برنامه های جدیدی را در سراسر ایالت ایجاد کنیم تا مهارت های کلیدی مورد نیاز دانش آموزان برای کار در نوآوری agtech – از مهندسی گرفته تا زراعت، زیست شناسی و علوم کامپیوتر را توسعه دهیم. این همکاری بین اعضای WG، شرکا و مربیان کالیفرنیا تضمین می کند که پرورش دهندگان و شرکت های agtech به ماهرترین فارغ التحصیلان کشور دسترسی خواهند داشت.

پیش نمایشی از برنامه درسی نسل بعدی Ag Workers در سه رویداد آتی ارائه خواهد شد که بخشی از ابتکار عمل AgTechX Ed Growers Western، یک تلاش سراسری در کنار کارن راس، دبیر CDFA است. رویداد بعدی در 26 ژانویه 2022 در کالج امپریال ولی برگزار می‌شود و پانل‌هایی در مورد مسائل صنعت و شناسایی مهارت خواهد داشت. آموزش و راهبردهای توسعه نیروی کار؛ یک میزگرد با مدیران عامل کشاورزی و یک گفتگوی کنار آتش با راس.

اجلاس AgTechX Ed اضافی در سال 2022 در کالج هارتنل و کالج وودلندز برگزار خواهد شد. اولین اجلاس کارگری یک هفته ای نسل بعدی آگ برای تابستان 2022 در دانشگاه سانتا کلارا برنامه ریزی شده است. برای اطلاعات بیشتر، لطفاً به AgtechWorkforce.com مراجعه کنید.

تأمین مالی برای توسعه برنامه درسی و استراتژی مقیاس کارگران نسل بعدی Ag توسط خدمات بازاریابی کشاورزی وزارت کشاورزی ایالات متحده (USDA) از طریق کمک مالی 21SCBPCA1110 امکان پذیر شد. مسئولیت محتویات آن صرفاً بر عهده نویسندگان است و لزوماً نمایانگر دیدگاه‌های رسمی USDA نیست.

برای اطلاعات بیشتر:

پرورش دهندگان غربی