داستان گل رز قسمت 3: مجموعه گل رز فلورت


از زمانی که آن سال‌ها پیش با آن آشنا شدم، آرزو داشتم نسخه‌ای از باغ جادویی‌اش را ایجاد کنم و تا جایی که می‌توانم گل رز بکارم. اما با توجه به اینکه هر اینچ از مزرعه کوچک ما به تولید سالیانه گل شاخه بریده اختصاص داده شده است، من فقط می‌توانم گل رز را پنهانی در اطراف لبه‌ها قرار دهم.

من سواران و کوهنوردانی داشتم که به سمت بالا و روی گل کوچک من حرکت می کردند استودیو و چند ده گنجینه میراثی که در مقابل حصار و در ایوان پشتی من جمع شده بودند، اما این تنها چیزی بود که می توانستم بدون تأثیر بر تولید گل های شاخه بریده در آن بفشارم.

رشد گل رز در ورودی استودیو فلورت روزی که اوراق مزرعه جدید را امضا کردیم، تنها چیزی که می‌توانستم به آن فکر کنم این بود که چقدر منتظر بودم تا بتوانم ریشه‌ها را رها کنم و بتوانم رویاهای باغم را زنده کنم. یکی از اولین کارهایی که انجام دادم شروع به جمع آوری گل رز برای باغ آینده بود.

گلدان های گل رز روی پالت گلدان های گل رز روی پالتمن کشور را جست‌وجو کردم و به دنبال گل‌های رز کمیاب، میراثی و قدیمی بودم تا در ملک قرار دهم. بسیاری از مهدکودک‌های تخصصی که قبلاً در تجارت بودند، از آن زمان بسته شده‌اند، بنابراین تهیه همه چیز در فهرست آرزوهای من کاملاً وظیفه‌ام بود.

از میان تمام مهدکودک هایی که برای این پروژه از آنها سفارش داده ام، در زیر منابع بسیار مورد علاقه من برای سفارش پستی را خواهید یافت.

ارین بنزاکین در ردیف گل رز هلو ردیف گل رز در مزرعه فلورتاگر در غرب واشنگتن زندگی می کنید، مهد کودک کریستینسون، واقع در ماونت ورنون، مجموعه ای فوق العاده از گل رزهای گلدانی (شامل بسیاری از گنجینه های میراثی و به سختی یافتن) دارد که در ژانویه به فروش می رسد. در حالی که آنها گیاهان خود را ارسال نمی کنند، اگر در فاصله رانندگی هستید، ارزش سفر را دارد، و حتماً در ماه ژوئن از باغ گل رز به سبک انگلیسی آنها بازدید کنید – این یک منظره دیدنی است!

فروشگاه عتیقه رز
این مهد کودک قدیمی مستقر در تگزاس برخی از بهترین خدمات مشتری را در اطراف دارد. آنها دارای یک پیشنهاد بسیار منحصر به فرد هستند که دارای بیش از 350 گونه عتیقه کمیاب و سخت یافت می شود، از جمله سری گل رز تگزاس پایونیر آنها که مجموعه ای از گونه های بی دغدغه، شکوفا شده با کیفیتی قدیمی است.

مهد کودک رز برلینگتون
مالک برلینگ لئونگ مجموعه بزرگی از گل های رز کمیاب و سخت یافت را نگهداری می کند و یکی از منابع مورد علاقه من در هنگام تلاش برای ردیابی گونه های کمیاب و مورد علاقه من بوده است. برای دریافت لیستی از جدیدترین لیست در دسترس بودن او، ایمیل بزنید [email protected].

دیوید آستین رز
اگر برای مدت طولانی گل رز پرورش داده اید، به احتمال زیاد عاشق گونه های دیوید آستین شده اید که به خاطر شکوفه های قدیمی خود که در طیف گسترده ای از رنگ های ملایم هستند و معمولا تکرار می شوند، شناخته شده اند. -شکوفه دادن من سال‌هاست که گل رز دیوید آستین را جمع‌آوری می‌کنم و اگر با انواع قدیمی‌تر او برخورد کردید، حتماً آن‌ها را بگیرید زیرا دیگر به صورت تجاری تکثیر نمی‌شوند.

مهد کودک گرین منتل
این مهد کودک مستقر در کالیفرنیا مجموعه ای جامع از انواع گل رز کمیاب و قدیمی با ریشه خود را که از سراسر جهان جمع آوری کرده اند، جمع آوری کرده است. اگر به دنبال چیز خاصی هستید، حتما فهرست رز استاد آنها را که شامل بسیاری از گنجینه های کمیاب است، بررسی کنید. گل رز از Greenmantle Nursery باید با سپرده ای از قبل رزرو شود و فصل حمل و نقل آنها از ژانویه تا مه است. توجه به این نکته ضروری است که آنها فقط از طریق پست یا تلفن با هم ارتباط برقرار می کنند.

رزهای موروثی
این مهدکودک گل رز در اورگان دارای گزینش فوق‌العاده‌ای از گونه‌هایی است که روی ریشه‌های خود رشد می‌کنند، از جمله بیش از 60 گونه دیوید آستین (بسیاری از انواع قدیمی‌تر)، طیف وسیعی از گل‌های رز تاریخی، مشک‌های هیبریدی و هر چیزی در این بین.

گل رز های کشور
این مهد کودک مستقر در کلرادو دارای مجموعه ای شگفت انگیز از گل های رز با ریشه خود است. مجموعه آنها دارای گلهای رز قدیمی باغی، انواع مقاوم در برابر سرما، و انواع مدرن، از جمله برخی از گنجینه های قدیمی دیوید آستین است.

مزرعه باغ و گل
دوست ما در زمینه پرورش گل، فلیسیا آلوارز، مجموعه زیبایی از گل رزهای ریشه لخت را ارائه می دهد که در طول سال ها آزمایش کرده است و به داشتن گل های بریده عالی معروف است. موجودی او معمولاً سریع به فروش می رسد، بنابراین حتماً برای خبرنامه او ثبت نام کنید. فلیسیا همچنین گل رزهای تازه بریده شده باغی را که از اواخر بهار تا اوایل پاییز به طراحان گل در سراسر کشور ارسال می شود می فروشد.

احترامی برای گل رز
این مهدکودک مستقر در فلوریدا در زمینه گل های رز با ریشه خود تخصص دارد و دارای مجموعه عظیمی از انواع میراث و باغ های قدیمی است، به علاوه تعداد زیادی گل رز زیبا و مدرن و مجموعه ای بزرگ از مشک های ترکیبی – گروه مورد علاقه من!

رزهای سرکش دره
این مهد کودک مستقر در اورگان بیش از 1500 گونه منحصر به فرد را ارائه می دهد و یکی از بزرگترین گل های رز نادر، تاریخی و استثنایی مدرن را دارد که روی ریشه های خود رشد می کنند. مطمئن شوید که از ویژگی «پیوستن به فهرست انتظار» آن‌ها استفاده کنید، زیرا بسیاری از گیاهان به سرعت فروخته می‌شوند و این تنها راه برای اطلاع از بازگشت به انبار آنهاست.

پالت های گل رز گلدانی در مقابل خانه های حلقه ای در مزرعه فلورتپس از سه سال جمع‌آوری، بیش از 250 گونه و نزدیک به 1000 گیاه جمع‌آوری کردم (این اعداد شامل رزهای Anne نمی‌شود) و اگرچه این مقدار زیاد به نظر می‌رسد، من هنوز لیست آرزوهای بزرگی از انواع دارم که در جستجوی آن هستم. برای. من احساس می کنم که جمع آوری گل رز من به این زودی ها کند نمی شود و ممکن است روزی موضوع کتاب شود.

وقتی کمی بیشتر وقت داشته باشم تا با آنها آشنا شوم، قطعاً بیشتر در مورد انواعی که انتخاب کردم و نحوه عملکرد آنها به اشتراک خواهم گذاشت. در همین حال، من تعدادی از موارد مورد علاقه خود را در زیر به اشتراک گذاشته ام.

ردیف های گل رز در حال رشد در مزرعه فلورتردیف های گل رز در حال رشد در مزرعه فلورت ردیف های گل رز در حال رشد در مزرعه فلورتدر مزرعه، گل های رز ما در چهار مجموعه اصلی تودرتو شده اند. اولین مورد، انواع گل رز است که ما به طور خاص برای قلمه زدن کاشته ایم. ما ده ردیف 70 ​​فوتی از باغ برش را به این گونه‌ها اختصاص داده‌ایم که به‌طور آزاد بر اساس رنگ سازماندهی شده‌اند.

این رزها همگی شکوفه‌دهنده‌های تکراری هستند و بیش از نیمی از آنها از گونه‌های دیوید آستین هستند و بیشتر آنها ظاهری کامل از گل رز کلم دارند.

چیدمان گل رز سرسبز در استودیو فلورتبرخی از موارد مورد علاقه من از باغ برش: آبراهام داربی، جشن طلایی، گریس، آزار دادن جورجیا، پرلی می، مادر مروارید، و توری فرانسوی

مجموعه ای از راهروهای طاق در مزرعه فلورت که با گل رز پوشانده می شودگنبد فلزی بزرگ در مزرعه فلورت که در نهایت با شکوفه‌ها غرق خواهد شدگروه دوم گل رز ترکیبی از انواع کوهنوردی و رامبلینگ است که هر دو یک بار و مکرر شکوفه می دهند. در مرکز باغ برش، مجموعه‌ای از طاق‌نماها داریم که در وسط زیر یک گنبد فلزی بزرگ به هم می‌رسند که در نهایت با شکوفه‌ها پوشانده می‌شود.

مجموعه ای از برج های متناوب با گل های رز کوهنوردی کاشته شده در پایه آنها که به زودی از آن بالا رفته و از بالای آن می ریزند. مجموعه ای از برج های متناوب با گل های رز کوهنوردی کاشته شده در پایه آنها که به زودی از آن بالا رفته و از بالای آن می ریزند.برج هایی با رزهای کوهنوردی کاشته شده در پایه خود که به زودی از آن بالا رفته و از بالای آن می ریزند.علاوه بر این، در پایین جاده دسترسی اصلی به باغ برش، مجموعه ای از برج های متناوب با گل های رز کوهنوردی کاشته شده در پایه آنها وجود دارد که به زودی از آن بالا رفته و از بالای آن می ریزند. هنگامی که تمام این سازه ها پوشانده شوند، باغ برش از قلاب خارج می شود!

تعدادی از انواع کوهنوردی و رامبلینگ مورد علاقه من عبارتند از: سیسیل برونر، گلوری دی جون، مالورن هیلز، و کیمیاگر

رشد گل رز در مزرعه فلورتگروه سوم همه رزهای قدیمی هستند (بیشتر آنها یکبار شکوفا می شوند) که در باغ، پرچین ها یا کنار جاده های اصلی در سراسر مزرعه قرار می گیرند.

ایده این است که پس از ایجاد، این گونه های قوی و مقاوم می توانند در شرایط سخت تر و در معرض بیشتر در مزرعه اصلی مقاومت کنند.

تعدادی از انواع گل رز قدیمی مورد علاقه من: Dupontii، Kathleen، Moyesii، و روزا گلوکا

بلند کردن چال در مزرعه فلورت بلند کردن چمن برای باغ گل رز در مزرعه فلورترول های چمن بلندگروه چهارم ترکیبی از گل های رز عمدتاً بوته ای است که به دلیل عطر و شکوفه های ظریف به نظر می رسد. ما می خواستیم بتوانیم این گل های رز را از نزدیک مشاهده کنیم و در طول زمان واقعاً آنها را بشناسیم.

برای این باغ رسمی گل رز، ما نیاز داشتیم که گیاهان را سریعاً در زمین بیاوریم، زیرا آنها از گلدان‌هایشان بیشتر شده بودند و ما در حال گذر از یک موج گرما شدید بودیم، بنابراین به جای اینکه چمن‌ها را بکاریم و منتظر بمانیم تا خراب شود، در عوض یک خانه اجاره کردیم. چمن‌افزار و فضای باغ را در یک آخر هفته طولانی و کمرشکن آماده کرد.

باغ رسمی گل رز در فلورت شکل می گیرد باغ رسمی گل رز در فلورت شکل می گیردما قبلاً هرگز از دستگاه خاک‌بر استفاده نکرده‌ایم و اگر بخواهید سریع چمن‌ها را از یک منطقه بردارید، مطمئناً یک گزینه عالی است، اما اگر علف‌های کواک دارید، به اندازه کافی عمیق نیست که ریزوم‌ها را جدا کنید، بنابراین هنوز هم باید علف‌ها را پاک کنید. با دست کنده شد

پس از بریده شدن چمن، آن را گرد کرده و دوباره به توده کمپوست بردیم تا تجزیه شود و سپس در بهار سال آینده، پس از شکسته شدن، آن را به صورت کمپوست به باغ برمی گردانیم.

باغ رسمی گل رز در فلورت شکل می گیرد منطقه ای از باغ رسمی گل رز پوشیده از پارچه منظرههنگامی که چمنزار از بین رفت، بسترهای کاشت را با یک لایه ضخیم کمپوست و دوز سنگین کود آلی والت اصلاح کردیم و سپس بسترها را با پارچه منظره پوشاندیم. سپس بکی نقاطی را مشخص کرد که هر گل رز در آن جا می رود، ما سوراخ هایی را در پارچه سوزاندیم و گل رز را در سوراخ ها کاشتیم.

دلیل این امر کمک به سرکوب علف‌های هرز در این باغ در حین رشد و استقرار گل‌های رز بود، زیرا ما زمان کافی برای مالچ پاشی و علف‌کش کردن همه بسترهای کاشت را با دست نداشتیم. هنگامی که گل رز بزرگتر شد، پارچه منظره را حذف می کنیم و گیاهان چند ساله و درختچه های کوچک را در میان گل رز می کاریم. من نمی توانم صبر کنم تا این باغ زنده شود!

برخی از موارد مورد علاقه قابل توجه کاشته شده در این باغ: اسقف دارلینگتون، باف بیوتی، پنه لوپه، سالی هولمز، ستاره جمهوری، و ویندراش

ردیفی از رزهای زردآلو در مزرعه فلورتدوستان ما در Heirloom Roses، جایی که ما بسیاری از گل های رز را برای مجموعه خود تهیه کرده ایم، سخاوتمندانه پنج گواهی هدیه 100 دلاری را به باغبانان اینجا در ایالت ها به اشتراک گذاشته اند، به علاوه یک کد تخفیف 20 درصدی برای خوانندگان فلورت که از آنها گیاه سفارش می دهند. از کد FLORET20 برای 20% تخفیف در کل سفارش گل رز خود از 11 تا 15 ژانویه 2022 استفاده کنید.

برای اینکه وارد شوید و برنده شوید، لطفاً در زیر نظر خود را در مورد نوع گل رز مورد علاقه خود و دلیل دوست داشتن آن، یا گونه ای که امیدوارید در این فصل در باغ خود رشد دهید، به اشتراک بگذارید. لطفا توجه داشته باشید که این هدیه فقط برای ساکنان ایالات متحده در دسترس است. پنج برنده در اینجا چهارشنبه 19 ژانویه اعلام خواهند شد.

ردیف گل رز در مزرعه فلورتمن بهترین ها را برای آخر ذخیره کرده ام. در چهارمین و آخرین پست این مجموعه، مصاحبه ای را با آن بلویچ خواهید دید که او با سخاوتمندانه تمام تابستان امسال، درست چند ماه قبل از مرگش، با ما به اشتراک گذاشته است.

لطفا توجه داشته باشید: اگر نظر شما فوراً نمایش داده نشد، محکم بنشینید. ما یک فیلتر هرزنامه داریم که باید نظرات را قبل از انتشار تأیید کنیم.

فلورت فقط شرکت ها و محصولاتی را فهرست می کند که ما آنها را دوست داریم، استفاده می کنیم و توصیه می کنیم. تمام نظرات بیان شده در اینجا متعلق به ما است و فلورت محتوای حمایت شده را ارائه نمی دهد یا پولی را برای بررسی های سرمقاله نمی پذیرد. اگر چیزی را با استفاده از پیوندهای خرده فروشی در این پست خریداری کنید، فلورت ممکن است کمیسیون کمی دریافت کند. از حمایت شما متشکرم