پرورش دهنده ویم دکلرک 40 سالگی را در Gediflora جشن می گیرد


این هفته، Gediflora از پرورش دهنده Wim Declercq برای خود تجلیل کرد، زیرا e دقیقا 40 سال پیش به این شرکت پیوست. که باید جشن گرفته شود!

در روز دوشنبه 4 ژانویه 1982، ویم دکلرک کار خود را در Gediflora آغاز کرد که در آن زمان هنوز ژرژ پیترز و پسرش به عنوان یک انتخاب کننده بودند. پس از دو سال چیدن گل، ویم این فرصت را پیدا کرد که در بسته بندی و فرآیند حمل و نقل قلمه ها کمک کند. او برای چند سال این کار را با چیدن قلمه ترکیب کرد. در گلخانه ویم به طور فزاینده ای مسئولیت های جدیدی را به دست می آورد. به او کنترل گیاهان مادری داده شد که در آن زمان هنوز در خود Oostnieuwkerke وجود داشتند. او همچنین یک برنامه ریز شد. او تصمیم گرفت که چه قلمه ها را در کجا و چه زمانی به عنوان گیاهان مادر کاشت و همچنین کنترل این گیاهان مادری به او رسید.

در سال 1987 دیرک پیترز شروع به پرورش گونه های گل داودی خود کرد. فردی که مسئول پرورش بود بعد از چند ماه ترک تحصیل کرد و بنابراین حرفه ویم به عنوان یک پرورش دهنده یک واقعیت بود. از اواخر دهه 1990، ویم به طور تمام وقت مادران بلژیکی را پرورش می‌دهد و همچنین می‌تواند خود را به‌عنوان پرورش‌دهنده اصلی در Gediflora بخواند. ویم به لطف تخصص خود در طول سال‌ها، از نزدیک با سایت‌های تولیدی که در برزیل، ایالات متحده و کنیا راه‌اندازی شده بودند، درگیر بود. با توجه به شناخت گیاهان مادری که هنوز از ابتدای کار خود دارد، به عنوان مشاور در این سایت های تولیدی نیز فعالیت می کند.

روز جشن با یک صبحانه خوب و صدای موسیقی به لطف یک آکاردئونیست آغاز شد. الین پیترز، مدیر فعلی گدی فلورا، آهنگی شخصی نوشت و این آهنگ به ویم تقدیم شد تا از او به خاطر 40 سال فداکاری تشکر کند. الین: “او نه تنها یک کارمند وفادار است که همیشه می توانید روی او حساب کنید، بلکه دست راست حرفه ای من نیز هست.” این روز با یک وعده غذایی به پایان رسید. همکاران و الین به گرمی به ویم تبریک گفتند و امیدوارند که ویم برای مدت طولانی در شرکت فعال بماند.

از نظر ویم، کلید پرورش دهنده خوب بودن چیست؟ ویم: “برای اینکه یک پرورش دهنده خوب باشید باید به شغل خود علاقه داشته باشید و کمی دیوانه باشید.”

برای اطلاعات بیشتر:
گدی فلورا
Schierveldestraat 14
B-8840 Oostnieuwkerke
T: +32 (0)51 26 88 88
info@gediflora.be
www.gediflora.be