مزرعه ای برای نسل بعدی پرورش دهندگان در غرب دیتونبرای برخی، هدف باغ شهری پرورش گیاهان و گل های خود است، برای برخی دیگر به معنای اتصال همسایگان با همسایگان دیگر است. در حالی که دیگران ممکن است این کار را فقط به عنوان یک سرگرمی انجام دهند. اما همچنین می تواند یک تعهد بزرگ باشد.

حدود هشت سال پیش، گریگوری محمد یک قطعه زمین در غرب دیتون به قیمت 1 دلار خرید. او آن را مرکز آموزش کشاورزی Oasis نامیده است. در حال حاضر، بیشتر یک بوم خالی است. اما، محمد آرزوی ساختن یک باغ اجتماعی و محل تجمع را دارد. مزرعه در غرب دیتون، در زمینی به مساحت چهار جریب با یک ساختمان روی آن است. ساختمان نیاز به تعمیر دارد، رنگ در حال محو شدن است و برخی از پنجره ها تخته شده است.

اما رها نشده است، در واقع زندگی در اطراف آن وجود دارد. کودکان محلی روی برخی از پنجره‌های تخته‌شده گل‌های بنفش و بنفش نقاشی کرده‌اند در حالی که روی برخی دیگر کلمات تشویقی نوشته شده است. درست در کنار ساختمان، یک تریلر وجود دارد. جایی که محمد زندگی می کند. او برنامه های بزرگی برای این مکان دارد. محمد گفت: «من هنوز یک متخصص یا یک باغبان چیره دست نیستم، اما در حال یادگیری هستم. “اینها همه آزمون و خطا است، شما هنوز با عناصر سروکار دارید.”

او گفت که دنیای امروز با حواس‌پرتی‌های زیادی همراه است، اما باغبانی راهی برای متمرکز کردن افراد دارد. محمد گفت: زمین راهی برای تواضع شما دارد. وقتی آمدی و دستت را در خاک فرو کردی، این یک واقعیت کاملاً جدید است، فقط ذهن را آرام می‌کند.» در سال 2010، محمد به آلاباما نقل مکان کرد و در آنجا به وزارت کشاورزی ملت اسلام پیوست. او آموخت که رشد غذا برای رشد یک جامعه سالم مهم است – و او می خواست این پیام را به اشتراک بگذارد.

مقاله کامل را در www.wyso.org.