جرات شکوفایی: درس همکاریمسابقه طراحی گل جرات به شکوفایی نمونه کاملی از همکاری و ارتباط در صنعت گل است. Naranjo و Lulu Roses با چهار عمده‌فروش برتر گل در سراسر ایالات متحده، از جمله Field of Flowers، First Choice Floral، Ecuador OP و Van Vliet شریک شدند. هر عمده‌فروش ده گلفروشی آورد و برنده از هر مکان برای شرکت در فینال انتخاب شد.

Lena Velez، رهبر بازاریابی در Naranjo
ایده Dare to Bloom از تمایل به همکاری با جامعه گل به عنوان یک کل ناشی شد. نارانجو به‌عنوان پرورش‌دهنده مستقیماً با عمده‌فروشان کار می‌کرد که سپس با گل‌فروشان کار می‌کردند. این رقابت به همه طرف ها اجازه رشد و ارتباط را داد.

از آنجایی که نارانجو در تلاش بود تا Lulu Roses را با پالت 25 رنگی عرضه کند، این رقابت یک ایده عالی برای بازاریابی محصول و در عین حال گردآوری صنعت گل بود. نارانجو با انجام تجارت متفاوت و توسعه استراتژی بازاریابی خود، موفق به ایجاد محتوا و ارائه ارزش به مشتریان خود شده است.

ریچل کلارک، نیویورک – برنده Dare to Bloom 2021
ریچل، بنیانگذار DEAREST RACHEL، از طریق Van Vliet در مورد رقابت شنید و فینال را برد. او پنج سال است که در صنعت گل کار می کند و به رویداد حمایت از پرورش دهندگان بسیار افتخار می کند. او علاوه بر تاکید بر اهمیت ایجاد روابط، در مورد اینکه چگونه صنعت گل و گل بزرگ است اما هنوز به دلیل رویدادهایی مانند Dare to Bloom صمیمی به نظر می رسد، با ما صحبت کرد.

بتانی پارکر، دالاس
بتانی، از Hometown Mercantile/HM Petals در مسابقه دالاس شرکت کرد زیرا در مورد آن از First Choice Floral شنیده بود. او فکر می کند Dare to Bloom به او این فرصت را داد تا با بسیاری از افرادی که در غیر این صورت ملاقات نمی کرد ارتباط برقرار کند. به دلیل رقابت، او اکنون به نارانجو وفادارتر است و چیزهای زیادی در مورد آنها یاد گرفته است.

ناتیکا گرین، میامی
ناتیکا، مالک و طراح اصلی The Soirèe Aesthetic Floal Design and Event Styling، وقتی در مورد آن از Field of Flowers شنید، در این رویداد شرکت کرد. او از سال 2015 در صنعت گل‌فروشی فعالیت می‌کند. او معتقد است که در حالی که عمده‌فروشان و تولیدکنندگان نزدیک هستند، گلفروشان معمولاً ارتباط خود را با تولیدکننده قطع می‌کنند. Dare to Bloom به او اجازه داد تا در مورد تولید بیشتر بیاموزد و با پرورش دهندگان ارتباط برقرار کند. او هم اکنون به نارانجو وفادارتر است.

لیلا اختری، لس آنجلس
لیلا یک تامین کننده عمده فروشی گل است که معتقد است این رقابت برای دستیابی به مردم در صنعت گل ضروری است. او قبلاً در زمینه پزشکی کار می کرد، اما اکنون بیش از یک سال است که در صنعت گل کار می کند. لیلا معتقد است که رابطه بین تولیدکنندگان، عمده فروشان و تامین کنندگان برای همه مشاغل مفید است.

رابرت لوبک، ون ویلیت
رابرت لوبک از Van Vliet از سال 1998 در این صنعت بوده و از نزدیک با Naranjo همکاری می کند. او می‌گوید که گل‌های بریده همیشه مورد علاقه بوده‌اند، اما این امر باعث شده است که بیشتر در معرض گل‌های خشک قرار بگیریم. در حالی که آنها 10-15 سال پیش حرکت زیادی نداشتند، اکنون خلاقیت و امکانات بی پایان را به صنعت گل می آورند.

لوبک به ما گفت که همکاری کلیدی است و نشان می‌دهد که این پلتفرم عظیم به همه کمک می‌کند و رابطه بین تولیدکنندگان و عمده‌فروشان را تقویت می‌کند.

افکار نهایی
در New Bloom Solutions، ما از صمیم قلب به این کار اعتقاد داریم و از آن حمایت می کنیم. ماموریت شرکت ما همیشه متحد کردن صنعت گل با اتصال بخش های مختلف و کمک به شکوفایی این صنعت بوده است. نارانجو دقیقاً این کار را انجام داده و نشان داده است که تولیدکنندگان چه کاری می توانند انجام دهند تا نه تنها از عمده فروشان و گل فروشان، بلکه از کل صنعت گل حمایت کنند. آنها با حمایت از کسب و کار مشتریان خود به کسب و کار خود اجازه رونق داده اند. ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا ببینیم آینده آنها چه خواهد شد.