1.5 میلیارد محصول کنترل آفات بیولوژیکی در سال از سایت جدید BioPlanet ایتالیا


30 گلخانه در زمینی به مساحت 2 هکتار، 90 سلول آب و هوایی و تولید 1.5 میلیارد حشره مفید در طول سال از مهمترین دستاوردهای کارخانه جدید حشرات Bioplanet در چزنا ایتالیا است.

ویدئوی سرویس SuperQuark در Bioplanet را در زیر مشاهده کنید

مدیر تولید مانوئل ماندوچی توضیح داد: سایت جدید به صورت مرحله‌ای ساخته شد. ما در سال 2007 با خرید 5 هکتار زمین و ساخت شش گلخانه اول شروع کردیم.

“پس از آن، ما به طور متوسط ​​هر دو سال یک بار سطح بیشتری را اضافه کردیم. همچنین گلخانه های اضافی و سلول های آب و هوایی ساخته شد. علاوه بر آن، ما هر از چند گاهی فناوری ها را به روز می کردیم.”

نمای هوایی از تاسیسات جدید

در حال حاضر حدود بیست گونه از حشرات در حال پرورش هستند. “مشتریان ما عمدتاً تولیدکنندگان گلخانه‌ای هستند، بلکه تولیدکنندگان در فضای باز نیز هستند که به کشت ارگانیک یا تلفیقی اختصاص دارند. به هر حال، با استفاده از حشرات مفید، یک پرورش‌دهنده می‌تواند تعداد تیمارهای شیمیایی مصنوعی را به شدت کاهش دهد. به هر حال، حداکثر سطح باقی مانده تقاضای سوپرمارکت‌ها برای محصولات تازه‌شان به طور فزاینده‌ای سخت‌گیرانه می‌شود.”

Bioplanet در طول 14 سال گذشته به دلیل افزایش علاقه بخش میوه و سبزیجات به استراتژی های یکپارچه حفاظت از محصولات کشاورزی به عنوان جایگزینی برای عوامل شیمیایی معمول حفاظت از محصولات، رشد قابل توجهی داشته است. این شرکت با 30 کارمند در Cesena شروع به کار کرد و اکنون تیم شامل 80 نفر است.

ماندوچی در پایان خاطرنشان کرد: ما همچنین به ضرورت افتتاح شعبه در کشورهای دارای تقاضا مانند اسپانیا، فرانسه و یونان پی بردیم اما محصولات خود را در سراسر جهان از ژاپن تا کانادا می فروشیم.

برای اطلاعات بیشتر:
سیاره زیستی
از طریق آدریانو اولیوتی 85
چزنا (FC) – ایتالیا
info@bioplanet.it
www.bioplanet.it