“به طور متوسط ​​یک کشاورز 30 درصد محصول خود را به دلیل کیفیت پایین هوا از دست می دهد.”


پس از یک پروژه آزمایشی، Atmofizer آزمایش ثانویه فناوری تراکم خود را با محصولات SANlight در اتریش آغاز خواهد کرد. فناوری Atmofizer از فناوری امواج صوتی اختصاصی برای تجمع ذرات میکروسکوپی موجود در هوا استفاده می‌کند که جذب و خنثی‌سازی آنها با نور UV را آسان‌تر می‌کند. SANlight پیشرو در فناوری روشنایی LED برای باغبانی داخلی است.

کپک یکی از خطرناک ترین ذرات موجود در هوا برای همه موجودات زنده است و عامل اصلی تاثیر منفی بر عملکرد محصول در سال است. مارتین انکر، مدیر عامل SANlight می گوید: «به طور متوسط ​​یک کشاورز به دلیل کیفیت پایین هوا 30 درصد محصول خود را از دست می دهد.

بردی کاب گفت: “زمانی که من مدیرعامل Bluma Wellness، یک پرورش دهنده شاهدانه مستقر در فلوریدا بودم، واحدهای Atmofizer را در گلخانه ها و تاسیسات پردازش/بسته بندی خود نصب کردیم و شاهد نتایج مثبتی بودیم. این یک عمودی بالقوه هیجان انگیز برای فناوری Atmofizer است.” ، مدیر عامل سابق Bluma Wellness و یکی از اعضای هیئت مشاوران کشاورزی تازه تاسیس شرکت.

مارتین آنکر گفت: “من هیجان زده هستم که از تخصص خود در فضا استفاده کنم و با Atmofizer و SANlight در این کاربرد فناوری Atmofizer کار کنم.” ما با هم این پتانسیل را داریم که راه حلی برای کاربردهای باغبانی ایجاد کنیم که با استفاده از فناوری های کارآمد نور و تصفیه هوا، عملکرد محصول را به حداکثر می رساند.

برای اطلاعات بیشتر:
اتموفایزر
www.atmofizer.com