به روز رسانی Potager سپتامبر 2016


با تکامل باغ سبزی در سال‌های گذشته، تصمیم من برای تغییر به یک باغ تولیدی به سبک پوتاگر، لذت زیادی را به من بخشید، به‌ویژه امسال که علاقه من به رنگ و سودمندی تولید محصولات را در هم آمیخت.

اکنون که در ماه سپتامبر بسیار محکم هستیم، به پایان ماه اول پاییز نزدیک می‌شویم، با تاریکی در ساعت 8 شب، به نظر می‌رسد به‌روزرسانی جدیدترین تحولات انجام شود. عاقلانه تولید کنید، من با انبوهی از تصاویر گوجه فرنگی رسیده، سیب زمینی خوش طعم، چغندر آبدار، خیار شیرین، تمشک، توت فرنگی و البته با تمام رنگ گل، شما را خسته نمی کنم. خانه. از ذرت شیرین، پیاز، نخود، سبزی و کدو تنبل که باید در مخلوط بریزید، صحبتی نمی شود. و نه، من قصد ندارم به لوگانبری، انگور فرنگی، جریان سیاه یا ریواس اشاره کنم، فقط در صورتی که شما بخواهید.

لذت زیاد و تولید زیاد.

در مورد باغ تولید سبزی/سبزی، این منطقه ای است که بسته به برنامه ریزی و منابعی که سال به سال در اختیار داریم، به آرامی در حال توسعه است. در حال حاضر این منطقه حدود 25 فوت در 45 فوت است و فضای زیادی برای گسترش دارد. با توجه به اینکه یکی از رازهای من برای لذت بردن از باغبانی این است که بیش از حد کشش نکنم تا جایی که دردسرساز شود، به دقت در نظر دارم که آیا ممکن است در سال 2017 توسعه پیدا کنم یا خیر، و اگر چنین است چرا.

کار عاقلانه برای این منطقه، چیزهای زیادی برای ادامه دادن وجود دارد. در حالی که من هنوز در حال برداشت برخی از محصولات هستم، تعداد زیادی وجین، حذف و کمپوست کردن شاخ و برگ های مرده و بریده شده، پاک کردن محصولات مصرف شده، کود کشاورزی یا غنی سازی خاک، نشاء کاری، قطع کردن و غیره وجود دارد. و اگر هر یک از شما مقداری انرژی اضافی دارد. و زمان، به من اطلاع دهید و شما هم می توانید کمک کنید… لول

در حال حاضر هر چند کار سرگرم کننده بعدی من چشم دوختن به کدو تنبل برای برداشت و کنده کاری است. همچنین باید از بسیاری از دوستانم در رسانه های اجتماعی برای مشاوره مداوم، چت ها و نظرات مفید تشکر کنم – míle buíochas.

باغبانی مبارک

Ps هر فکری در مورد محصولات زمستانه همیشه استقبال می شود. من میکروگرین ها را امتحان می کنم و به شما اطلاع خواهم داد که چگونه کار می کنم.