گل های کلمبیایی سئول و توکیو را اشغال می کنند


گل های کلمبیایی از طریق استراتژی حضور و موضع بین المللی نقش برجسته ای در سئول و توکیو دارند.

به عنوان بخشی از تلاش خود برای دادن موقعیت بین المللی به بخش گل، Asocolflores از 24 نوامبر گذشته فعالیت های مختلفی را برای نزدیک کردن کیفیت احساسی گل ها به ساکنان سئول و توکیو انجام داده است.

«حفظ رشد ثابت در این بازارها یک چالش جالب بوده است. به عنوان یک استراتژی برای دستیابی به این هدف، ما در حال تقویت روابط با واردکنندگان در آن کشورها و به اشتراک گذاشتن ماهیت خوب محصولات خود با کاربران نهایی هستیم. آگوستو گفت: در طول سال 2021، با حمایت وزارت کشاورزی و پروکلمبیا، ما شروع به استفاده از ویترین های دیگر برای گل های خود کردیم، مانند سالن های سینما در شهرهای اصلی و مکان های دیگری که هر روز هزاران نفر دور هم جمع می شوند. سولانو، رئیس Asocolflores.

مطابق با موارد فوق، استراتژی افتتاحیه این بوده است که برای دو هفته متوالی در اولین اکران فیلم دیزنی “Encanto” که در سینماهای اصلی سئول (CGV Yongsan Theatre) و توکیو (Roppongi Hills Toho Cinema) برگزار می شود، حضور داشته باشیم. و سینما Futagotamagawatoho).

گل ها سفیران تنوع طبیعی و فرهنگی کشور ما هستند و این را فیلم «انکانتو» به خوبی به تصویر کشیده است. تصمیم گرفتیم گل‌هایمان را در سالن‌های تئاتر به نمایش بگذاریم تا بینندگان بتوانند عکس بگیرند و فیلم‌های کوتاهی را با تریلرهایی که رنگ‌ها، عطرها و تنوع آن‌ها را برجسته می‌کنند و همچنین یک نمایش خصوصی در هر شهر برگزار کنیم تا واردکنندگان اصلی گل را دعوت کنیم. سولانو افزود: هر کشور، مقامات دولتی، کارآفرینان، رسانه‌ها، دانشگاه‌ها و هیئت دیپلماتیک.

استراتژی دوم در ایستگاه قطار توکیو، شلوغ ترین از نظر تعداد قطار در روز (بیش از 3000 قطار) و همچنین ترمینال اکثر خطوط شینکانسن (که در عامیانه به عنوان قطار گلوله شناخته می شود) انجام می شود. در آنجا، مانند برخی از قطارها، مسافران می توانند ویدیویی را تماشا کنند که تصویر کشور را برجسته می کند و مردم را به تجربه و لذت بردن از رنگ ها، عطرها، انواع و بافت گل های کلمبیایی دعوت می کند.

ما می خواهیم افراد بیشتری گل های ما را انتخاب کنند و آنها را بیشتر بخرند. این یکی از دلایلی است که ما در سئول و توکیو هستیم و مناطق نمایشگاهی جدیدی ایجاد می کنیم و به دیگران دسترسی پیدا می کنیم زیرا گل ها مطمئناً احساسات منحصر به فردی را ایجاد می کنند.