Gardening With Grace: گیاه هفته: Prunus mume ‘Kobai’


من در تحویل گیاه هفته ام تاخیر دارم. بد من

جواهر این هفته در حال شکوفایی است. این است Prunus mume “کوبای” یکی از زردآلوهای گلدار ژاپنی است. حداقل پانزده سال بود که آرزوی من بود و نمی‌دانم چرا اینقدر طول کشید تا به آن برسم، اما در پاییز 2018، آرزوی من برآورده شد.

کوبای که در زمستان شکوفا می شود، در ابتدای فوریه شروع به شکوفه دادن می کند و در حال حاضر هنوز زیبا به نظر می رسد. در روزهای گرم می توانم از عطر شیرین آن بهره ببرم.

Prunus mume گل “کوبای”.

من گیاهم را از گیاه شیرین و فوق العاده باهوش خانم لوسیل ویتمن خریدم مزارع ویتمن، درست خارج از ضلع غربی سالم واقع شده است. اگر هرگز به مهد کودک زیبای او نرفته اید، باید با لوسیل تماس بگیرید و قراری بگیرید. او جالب ترین چیزها را دارد، بیشتر از آنچه در وب سایت او وجود دارد.

گل‌ها کوچک هستند، شاید یک اینچ قطر داشته باشند، اما با گلبرگ‌های نرم و درون‌شان بسیار زیبا هستند. آنها روی شاخه های برهنه ظاهر می شوند و سپس در اوایل آوریل برگ ها ظاهر می شوند.

در زیر عکسی از گیاه بلافاصله پس از آوردن آن به خانه است. در ماه اکتبر بود، بنابراین در حال حاضر خاموش بود. با ارتفاع تقریباً سه فوتی و انشعاب، شروع خوبی داشت.

گیاهی که ظاهر چوب دارد Prunus است

متأسفانه من عکسی از زنبورهای اولیه در حال لذت بردن از شهد ندارم. اما آنها انجام می دهند. به من اعتماد کن.

در نهایت، اگر تعجب می کنید، درختان/بوته های گلدار زردآلو تقریباً زینتی هستند. آنها این زردآلوهای بامزه را تولید می کنند اما خوشمزه نیستند.

آیا شما به این دوست داشتنی رشد می کنید؟