“افزایش دستمزد ساعتی ما برای رقابتی ماندن ضروری بود”


Green Circle Growers، یکی از بزرگ‌ترین گلخانه‌های آمریکای شمالی، کمپین استخدامی را برای اضافه کردن بیش از 100 کارگر به تیم رو به رشد کارمندان خود اعلام کرده است. این نقش‌های سطح ابتدایی در انتظار افزایش نیاز در تعطیلات و فراتر از آن هستند و شامل موقعیت‌هایی مانند نیروی کار عمومی، پرورش دهندگان، رهبران خدمه، حمل‌ونقل/دریافت، اپراتور لیفتراک، حمل‌کننده مواد و سایر نقش‌های صنعتی سبک هستند. این شرکت حداقل نرخ ساعتی خود را به 17 دلار در ساعت برای کارگران سطح پایه افزایش داده است و پاداش امضای 400 دلاری و مزایای قابل توجهی از جمله پزشکی، دندانپزشکی، بینایی، تعطیلات و تطابق رقابتی 401K را ارائه می دهد.

اسکات گیزبرشت، یکی از مدیران عامل Green Circle Growers، گفت: «از زمان آغاز به کار خود در بیش از 50 سال پیش، ما همیشه به مأموریت خود یعنی «بهتر کردن هر روز با گیاهان» عمل کرده‌ایم. برای انجام این کار، باید افرادی را در نقش‌های مختلف به تیم با استعداد خود اضافه کنیم. ما دستمزدها و مزایای بسیار رقابتی را ارائه می دهیم، و این یک محیط کاری عالی است – به همین دلیل است که ما افراد زیادی داریم که برای چندین دهه با ما بوده اند.

منظره ای که به سرعت در حال تغییر است
به گفته گیزبرشت، تعجب آور است که چقدر سریع و چقدر رقابتی چشم انداز برای کارفرمایان در تلاش برای استخدام کارگران زمین تغییر کرده است. در Green Circle Growers، افزایش دستمزد ساعتی از 15 دلار به 17 دلار در ساعت برای ماندن در رقابت محلی ضروری بود. فقط سه سال پیش، قیمت ما حدود 9 دلار در ساعت بود – این یک جهش بزرگ است، اما برای رقابتی ماندن ضروری است. علاوه بر افزایش دستمزد ساعتی، ما همچنین در حال ارزیابی مجدد نرخ‌های دستمزد در سراسر کسب‌وکار، از گلخانه گرفته تا اداره، هستیم تا مطمئن شویم که دستمزدها و حقوق‌های رقابتی را پرداخت می‌کنیم.»

«برنامه‌های کاری انعطاف‌پذیر، آکادمی رهبری، و حضور و آموزش بهتر برای اعضای تیم جدید، تنها چند مورد از راه‌هایی است که ما به چالش استخدام و نگهداری که همه با آن روبه‌رو هستیم، رسیدگی می‌کنیم. گیزبرشت می افزاید: تیم ما همچنان بزرگترین نقطه قوت ما است، بنابراین می خواهیم مطمئن شویم که برای رسیدگی جامع به این موضوع در هر زمینه ای از کسب و کار وقت می گذاریم.

علاقه مندان به درخواست موقعیت های فصلی، پاره وقت و تمام وقت می توانند به این آدرس مراجعه کنند مشاغل صفحه در وب سایت شرکت

برای اطلاعات بیشتر:
پرورش دهندگان دایره سبز
www.greencirclegrowers.com