خدمات بیولوژیکی با BioResource به نیروها می پیوندد


در آوریل 2021، Biobest اکثریت سهام شرکت استرالیایی Biological Services را به دست آورد. در حال حاضر، Biological Services و BioResources در حال پیوستن به نیروها برای شروع دوره جدیدی از خدمات کنترل بیولوژیکی در استرالیا هستند. این مشارکت BioResources را به یک شبکه جهانی متصل می‌کند و خدمات بیولوژیکی بخشی از گروه Biobest است که در بیش از 20 کشور شعبه دارد.


کارکنان BioResources

BioResources عمدتاً Trichogrammatoidea cryptophlebiae (MacTrix) را برای کنترل بیولوژیکی Macadamia nutborer و Anastatus sp تولید می کند. برای کنترل حشرات لکه بینی میوه و موز در محصولات میوه های گرمسیری. “این مکمل رویکرد مدیریت یکپارچه آفات خدمات بیولوژیکی (IPM) برای کمک به تولیدکنندگان تجاری برای مبارزه با آفات در محصولات باغی فشرده مانند انواع توت ها، گوجه فرنگی، خیار، فلفل دلمه ای، و محصولات زینتی زیر پوشش و محصولات زراعی از جمله خربزه، برنج، ذرت، و پنبه است. شرکت ما همچنین به محصولات مرکبات، میوه های هسته دار، بادام، گردو، و درختان انگور خدمات ارائه می دهد.”

به عنوان اولین کارخانه تجاری تجاری در استرالیا که 50 سال پیش تأسیس شد، این مشارکت اهمیت مشارکت BioResources در IPM در استرالیا را تأیید می کند و موقعیت خدمات بیولوژیکی را به عنوان بزرگترین تولید کننده عوامل کنترل بیولوژیکی که به تمام ایالت های استرالیا با بیش از 20 گونه مختلف سودمند خدمات ارائه می دهد، تثبیت می کند. حشرات و کنه ها

ریچارد لیولین می‌گوید این معامله طبق معمول انجام خواهد شد، و خاطرنشان کرد که این معامله تولید طولانی‌مدت حشرات مفید BioResources را تضمین می‌کند. “این خبر خوبی برای مشتریان، کارکنان و صنایعی است که ما به آنها خدمات می دهیم.”

ریچارد گفت: “ما واقعاً از همکاری با خدمات بیولوژیکی خرسندیم و به دلیل شبکه ترکیبی بزرگتر دانش، تجربه و منابع کارکنان میدانی که با کشاورزان در هر ایالت مشورت می کند، انتظار افزایش خدمات و تحویل خود را داریم.” “من به عنوان سهامدار و مدیر BioResources باقی می‌مانم و به کار با مشتریان و مشاوران خود ادامه می‌دهم و کارکنان میدانی خدمات بیولوژیکی را در جنبه‌های کلیدی برنامه‌های IPM خود در ماکادمیا و محصولات میوه‌های گرمسیری آموزش خواهم داد.”

Lachlan Chilman، مدیر خدمات بیولوژیکی، می‌گوید که ریچارد کار بزرگی را در توسعه برخی از محصولات بسیار مورد توجه، منحصربه‌فرد و برنامه‌های IPM به طور کامل از ابتدا انجام داده است و در یک دوره زمانی طولانی به نتایج میدانی عالی دست یافته است.

لاچلان خاطرنشان کرد: “از آنجایی که فشار بیشتری به سمت تولید پایدار وارد می شود، می دانیم که استفاده از مواد مفید بخش قابل توجهی از برنامه های کنترل آفات در آینده خواهد بود. صنایعی که خدمات BioResources هنوز در حال رشد هستند و این محصولات به آنها کمک می کند. کسب و کار ما تنوع و قدرت بیشتری در آینده دارد.”

برای اطلاعات بیشتر: