کشف گل های خشک – گل های گل


فقط در سالهای اخیر طرفدار گل های خشک شده ام. من همیشه دماغم را به سمت آنها بالا می بردم، زیرا آنها من را به یاد کتاب های گل قدیمی و قدیمی از اواخر دهه 80 می انداختند.

اکنون نمی توانم باور کنم که اینقدر طول کشید تا به مزایای آنها پی ببرم. خشک کردن گل ها به این معنی است که می توانید فراوانی باغ خود را حفظ کنید تا بعداً زمانی که هیچ چیز شکوفا نمی شود از آن لذت ببرید. بازگشت وقتی داشتیم فصل زمستان را تمام می کردیم یک سال در گل، من متوجه شدم که گل های خشک واقعا چقدر مفید و همه کاره هستند.

گل های خشک شده آویزان از سقف در فلورتاگر از روش درست استفاده کنید، تقریباً هر چیزی را می‌توانید خشک کنید، و ده‌ها کتاب در این زمینه در قفسه‌های کتابفروشی‌های دست دوم و فروشگاه‌های دست دوم وجود دارد. چند سال پیش یک کتاب قدیمی اما فوق العاده مفید کشف کردم، گلها: رشد-خشک کردن-حفظتوسط آلن کورمک و دیوید کارتر، جزئیات کاملی را در مورد انواع مختلفی که می‌توانید خشک کنید، به علاوه دستورالعمل‌های گام به گام برای نحوه انجام آن، چه در حال خشک‌کردن در هوا یا استفاده از ژل سیلیکا است، ارائه می‌کند.

راه‌های زیادی برای استفاده از گل‌های خشک، غلاف بذر و علف‌ها وجود دارد: در چیدمان‌های اواخر پاییز، تزئین تاج گل‌های تازه تعطیلات، یا حتی مخلوط با شکوفه‌های تازه. من فکر کردم مفید است که برخی از گونه هایی را که آسان ترین رشد و محبوب ترین برای خشک کردن هستند به اشتراک بگذارم.
توت گل قرمز و سفیدتوت‌گل‌ها (تصویر بالا) یک حالت آماده‌باش سنتی هستند، اما رنگ‌ها و گونه‌های زیبای جدید آن‌ها را کاملاً متفاوت از گل‌های دهه 80 نشان می‌دهند، و در واقع وقتی با شکوفه‌های تازه مخلوط می‌شوند، باورنکردنی به نظر می‌رسند.

6 هفته قبل از آخرین یخبندان، بذر را در داخل سینی ها شروع کنید. بذر برای جوانه زدن نیاز به نور دارد، بنابراین آن را نپوشانید. تا زمانی که نهال ها ظاهر شوند، آب را پایین بیاورید و پس از رفع خطر یخبندان، آن را پیوند دهید. برای خشک شدن می توانید آنها را در مرحله باز بودن دلخواه برش دهید و در آن مرحله نگه می دارند.

استاتیک در حال رشد در مزرعهایست آبیStatice، یکی دیگر از گلهای آماده به کار، یکی از بهترین گلها برای خشک کردن است و در صورت استفاده تازه نیز فوق العاده است. رشد آسان و برای مبتدیان عالی است، گل های کاغذی این گیاه همه کاره در تمام تابستان شکوفا می شوند.

بذرها را 6 هفته قبل از آخرین یخبندان در داخل خانه شروع کنید. زمانی که تمام خطر یخبندان از بین رفت، پیوند را انجام دهید. زمانی برداشت کنید که تمام گل های یک ساقه ظاهر شوند. اگر خیلی زود چیده شوند، ساقه ها پژمرده می شوند. گلهای تازه عمر گلدانی 7 تا 10 روزه دارند.
استاتیس خشک و سلوزیاLarkspur (دوم از سمت راست، بالا) یکی از آسان‌ترین گل‌های شاخه بریده برای رشد است – مقاوم به سرما و زود شکوفه می‌شود، خوشه‌های بلند و رنگارنگ را به باغ‌های بهاری اضافه می‌کند.

بذر را در اواخر پاییز یا اوایل بهار مستقیم بکارید یا 6 تا 8 هفته قبل از آخرین یخبندان خود را در داخل سینی ها شروع کنید و تا زمانی که هوا هنوز خنک است بکارید. بهترین عملکرد گیاهان زمانی است که مستقیماً در باغ کاشته شوند. Larkspur را می توان در پاییز حتی در سردترین نقاط جهان کاشت. سرعت جوانه زنی را با سرد کردن بذر در یخچال یا فریزر به مدت یک هفته قبل از کاشت افزایش دهید.

برای خشک شدن، اجازه دهید همه شکوفه ها به جز سه تا چهار شکوفه بالا باز شوند، سپس به صورت وارونه در مکانی گرم و خشک و دور از نور روشن به مدت 2 هفته آویزان کنید.
سلوزیا خشک شده
سلوزیاها که به دلیل شکوفه های بافتی منحصر به فرد خود رشد می کنند، قوی و بدون گل هستند. این گل‌هایی که به راحتی رشد می‌کنند در اشکال، رنگ‌ها و فرم‌های بسیار متنوعی وجود دارند که از شانه خروس تاج‌دار گرفته تا شکل‌های سیخ‌دار و پردار که لهجه‌ای عالی برای دسته‌گل هستند.

سر گل با گذشت زمان بزرگتر می شود، بنابراین زمانی که به اندازه دلخواه شما باشد، انتخاب کنید، اما قبل از اینکه بذر بذر شود. سلوزیاها معمولاً 2 هفته به عنوان گلهای تازه باقی می مانند. برای خشک کردن آن‌ها، ساقه‌های تازه بریده شده را به‌مدت ۲ تا ۳ هفته یا تا زمانی که در لمس سفت شوند، به‌صورت وارونه در مکانی تاریک و گرم آویزان کنید.

تاج خروس کره ای مخلوط پاستلی

گلوب تاج خروس دارای شکوفه های دگمه مانند و دوست داشتنی است که در دسته گل ها عالی به نظر می رسد. این عزیز اواخر تابستان در گرما رشد می کند و هم در باغ و هم در گلدان سخت کوش است.

4 تا 6 هفته قبل از آخرین یخبندان، بذر را در داخل سینی ها شروع کنید. پس از رفع تمام خطر یخبندان، پیوند را انجام دهید. گل های تازه برداشت شده می توانند تا 2 هفته در گلدان دوام بیاورند و گل های خشک شده تقریباً شبیه گل های تازه هستند.

اکالیپتوس

اکالیپتوس یک ماده اصلی است که مورد تقاضای گلفروشان و برای عروسی است. رنگ‌های آبی-سبز و نقره‌ای آن هم پالت‌های گلی خنک و هم گرم را به نمایش می‌گذارد و همه عطر متول متل آن را دوست دارند. مورد علاقه ما “Mallee با برگ های گرد” است که در تصویر بالا نشان داده شده است.

اگر اکالیپتوس زود شروع شود، می توان به صورت یک ساله از بذر کشت کرد. بذر را روی سطح خاک بکارید و آن را نپوشانید. بذرها خیلی دیر جوانه می زنند و 45 روز طول می کشد تا جوانه بزنند، پس صبور باشید. برداشت را زمانی انجام دهید که شاخ و برگ بالغ شود و نوک آن دیگر آویزان نباشد.

اکالیپتوس تازه بریده شده یک شاخ و برگ بادوام است – اغلب 2 هفته در گلدان. به عنوان یک شاخ و برگ خشک، در تاج گل های پاییزی مورد علاقه است.

شاهی

من تقریبا یک دهه پیش کریس را کشف کردم که یک پرکننده فوق العاده است و از آن زمان به بعد طرفدار آن هستم. فقط چند ساقه از این گنجینه های دانه دار هر دسته گل را متحول می کند. گیاهان بلند و محکم در غلاف های بذر نقره ای زیبا که مستعد پژمرده شدن یا خرد شدن نیستند، خفه می شوند.

شاهی بسیار سریع جوانه می زند و فقط در 2 ماه محصولی بامزه تولید می کند. ما آن را مستقیماً هر 2 تا 3 هفته از آخرین یخبندان بهاره خود تا اوایل تابستان برای عرضه ثابت می کاریم.

برداشت را زمانی انجام دهید که غلاف های بذر به طور کامل تشکیل شدند و شکوفه های بالای آن از بین رفتند تا عمر گلدانی 7 تا 10 روزه باشد. اگر شما جانشینی بذر. شما مقدار زیادی برای خشک کردن دسته گل ها و تاج های گل پاییزی خواهید داشت. ساقه ها به راحتی خشک می شوند. فقط آنها را وارونه در یک مکان گرم و خشک آویزان کنید.
چمن بانی تیلز

“Bunny Tails” یک چمن زینتی غیرقابل مقاومت است که به نرمی یک پتوی بچه گانه است. گیاهان فشرده تیغه های سبز خاکستری برازنده ای با سرهای کشیده تولید می کنند که به رنگ کرم لطیف در می آیند و با افزایش سن نرم می شوند.

پس از بیرون آمدن سر دانه، در هر نقطه برداشت کنید. اگر آن را تازه برش دهید، انتظار عمر گلدان 7 روز را داشته باشید. بدون نیاز به مواد نگهدارنده

برای خشک شدن، صبر کنید تا گرده ها ریخته شوند، آن را به صورت وارونه در مکانی گرم و تاریک آویزان کنید. همه کسانی که از مزرعه بازدید می کنند این علف را دوست دارند! به خوبی با همه چیز مخلوط می شود و خشک شده فوق العاده به نظر می رسد.
خشخاش خاکستری شگفت انگیز

غلاف های خشخاش برای مدت طولانی در دسته های ترکیبی مورد علاقه بوده اند. آنها به راحتی رشد می کنند و افزودنی فوق العاده برای هر باغی ایجاد می کنند.

خشخاش دانه نان غلاف دانه های تزئینی بزرگی تولید می کند که می توان آنها را خشک کرد و به طور نامحدود استفاده کرد. غلاف های «راتل خشخاش» به بزرگی لیموترش هستند! خشخاش دانه نان وقتی مستقیم کاشته می شود بهترین عملکرد را دارد، اما راب ها آنها را دوست دارند، بنابراین مراقب باشید.

خشخاش

شرلی خشخاش (تصویر بالا) محصولی از غلاف‌های نقره‌ای مینیاتوری با رویه‌های تیره‌تر تولید می‌کند که برای کارهای دستی، دسته گل عروس و صنایع دستی خشک‌شده عالی هستند.

پس از گذراندن همه خطر یخبندان، کاشت را مستقیماً در باغ انجام دهید. شرلی پاپیز را می توان در داخل خانه شروع کرد. فقط هنگام کاشت مواظب باشید که ریشه ها بیش از حد مزاحم نشوند.

عشق در غلاف مه

بسیاری از مواد دیگر را می توان خشک کرد. ممکن است بخواهید با لوناریا، عشق در مه (تصویر بالا)، ادریسی و علف های زینتی آزمایش کنید.

بستن دسته های توت گل خشکبستن دسته های توت گل خشکزمانی که شروع به خشک کردن کردیم، کارها را آسان می‌کردیم و به سادگی دسته‌های برداشت شده را به صورت وارونه در پشت گاراژ آویزان کردیم، جایی که در تابستان بسیار گرم و خشک می‌شود. توصیه استاندارد این است که گل ها را در یک مکان گرم و تاریک خشک کنید، اما خوشبختانه گل ما آنقدر سریع خشک شد که رنگ آنها در نور خورشید محو نشد.

پس از خشک شدن کامل دسته ها، آنها را در تکه های کاغذ کرافت پیچیدیم و در سطل های پلاستیکی Rubbermaid نگهداری کردیم تا آماده استفاده از آن ها شویم.

به دوستم نینا که شیرین‌ترین تاج گل‌های خشک کوچکی را که در نمایشگاه‌های صنایع دستی می‌فروشد درست می‌کند، دو جعبه بزرگ شیرینی خشک دادم. بقیه را بین تیم تقسیم کردم و خانم ها از کاردستی با آنها لذت بردند.

تاج گل خشکچیزی که من را در وهله اول به راه انداختن گل های خشک شده دوست گل من بود سیری تورسون.

سیری در یکی از دورافتاده ترین جزایر سان خوان زندگی می کند و بین مزرعه خانواده اش و مقاصد در سرتاسر جهان سفر می کند و گل می چیند. او خیره کننده ترین آثار هنری را از گل های خشکی می سازد که در مزرعه خانواده اش پرورش می دهد و در طول تعطیلات به سراسر کشور ارسال می کند.

در تصویر تعدادی از تاج گل های جاودانه سیری وجود دارد. آیا آنها شگفت انگیز نیستند؟

تاج گل خشکمن مصمم هستم که اسرار سیری را بیاموزم. او به تدریس چند کارگاه اشاره کرده است، و من قصد دارم اولین کسی باشم که ثبت نام می کند.

گل های خشک شده در فلورت

اگر قصد دارید گل‌ها را خشک کنید، چند نکته مهم را در نظر داشته باشید:

  • گل‌ها را برای خشک کردن باید بازتر از گل‌های تازه چیده کنید، اما مطمئن شوید که خیلی رسیده نباشند. من پیشنهاد می‌کنم گل‌ها را زمانی بچینید که حدود سه چهارم راه باز هستند. اگر بیش از حد رسیده باشند، در طول فرآیند خشک شدن از هم می پاشند.
  • پس از برداشت گل ها، باید تمام شاخ و برگ ها و برگ های روی ساقه را جدا کنید زیرا وقتی خشک می شوند قهوه ای و ترد می شوند.
  • هنگام خشک شدن دسته های خود را حتماً به صورت وارونه آویزان کنید زیرا سر گل ها در هنگام خشک شدن در هر موقعیتی که قرار داشتند ثابت می شوند. آویزان کردن آنها به صورت وارونه، ساقه های صاف و قابل استفاده را تضمین می کند.
  • گل‌های خشک شده را با احتیاط نگهداری کنید زیرا بسیار شکننده هستند و به راحتی می‌شکنند. اگر نمی‌خواهید فوراً از آنها استفاده کنید، می‌توانید آن‌ها را در دستمال کاغذی یا کاغذ کرافت بپیچید و تا زمانی که لازم باشد، در جای خود نگهداری کنید.

حتی اگر فقط چند دسته گل را برای خشک کردن کنار بگذارید، به شدت توصیه می کنم آن را امتحان کنید. خوشحال خواهید شد که آنها را در ماه های زمستانی لاغر در دسترس داشته باشید.

گل های خشک شده در استودیومن دوست دارم نظر شما را در مورد گل های خشک بدانم. آیا در این فصل گل هایی از باغ خود را خشک می کنید یا فکر می کنید که آنها را چسبناک و قدیمی می دانید؟ اگر از طرفداران گل های خشک هستید، دوست دارم انواع مورد علاقه شما برای خشک کردن و منابعی را که برای مبتدیان توصیه می کنید، بدانم.

لطفاً توجه داشته باشید: اگر نظری ارسال کردید و فوراً نمایش داده نشد، محکم بنشینید. ما یک فیلتر هرزنامه داریم که باید اکثر نظرات را قبل از انتشار تأیید کنیم.

در نهایت، اگر این اطلاعات برای شما مفید بود، خوشحال می شوم آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.