نقد و بررسی گل سال 2019 – باغ گل خانگی


هر ژانویه، به عنوان راهی برای کاهش تاریکی، دوست دارم به سال قبل نگاه کنم و موفقیت‌ها را جشن بگیرم، و همه گل‌ها و شادی‌های باغ برش را به من یادآوری کنم. در عین حال، می‌توانم هر چیزی را که طبق برنامه‌ریزی‌شده کار نمی‌کند، بررسی کنم و تغییراتی را برای فصل رشد پیش رو ایجاد کنم.

DSCN6700
کروکوس در گلدان ها نمایش های بهاری دوست داشتنی را در داخل خانه می سازند

مثل همیشه، برخی از سال ها بهتر از سال های دیگر هستند، زیرا بسیاری از موارد به آب و هوا در طول سال بستگی دارد. بهترین راه برای آماده شدن برای شرایط نامطلوب آب و هوا، پرورش گیاهان متنوع و کاشت متوالی در طول بهار و اوایل تابستان است. اگر یکساله کاشته شده بهاره شما به طور ناگهانی پس از یک طلسم هوای گرم توسط یک طلسم سرمای غیرمنتظره از بین رفت (همانطور که در بهار گذشته برای من اتفاق افتاد) می توانید دسته دیگری از بذر را بکارید که باید به سرعت جمع شود و از هر نهالی که کاشته می شود. بهبود نمی یابند

IMG_20190730_095331_186
مقدار زیادی گل محمدی از سهم من

سال 2019 برای من سال شگفت انگیزی برای گل محمدی و نخود شیرین بود. آنها در قطعه زمین جدید من که از خاک رسی و آفتاب کامل لذت می بردند رشد کردند. من در خانه در باغچه ام، موفقیت های زیادی با هویج وحشی دوسالانه به دست آوردم که در آینده ترجیح می دهم آن را به جای Ammi majus سالانه پرورش دهم. هر دوی آنها عملکردی مشابه یک چتر سفید توری زیبا دارند که به عنوان یک گل پرکننده عمل می کند تا شکوفه های خودنمایی بیشتری را ایجاد کند و ظاهری طبیعی ارائه دهد. من متوجه شدم که Ammi باید به طور منظم کاشته شود، زیرا گیاهان منفرد برای دوره های طولانی محصول نمی دهند، جایی که هویج وحشی از بهار تا تابستان با کمی زحمت می رود. موفقیت کمتری با Cosmos داشتم که به دلایلی نمی‌خواست جوانه بزند و بعد خیلی کند بود.

در اینجا گلچینی از گلهایی را که سال گذشته پرورش دادم و چیدم، همه از باغ نسبتاً کوچک خانوادگی خود و یک تخت کوچک در محوطه وجود دارد. من همچنین تعدادی اقلام گل فشرده را که از گلهایی که رشد می کنم درست می کنم، اضافه می کنم. در مورد آن، من در فکر راه اندازی یک کارگاه صنایع دستی در مورد فشار دادن و خشک کردن گل ها و روش های استفاده از آنها مانند ساختن عکس، کارت و تاج گل هستم، بنابراین اگر کسی علاقه مند است، لطفاً تماس بگیرد!