Sedum آتش پاییزی را برای رنگ آخر فصل رشد دهید


با نحوه رشد و مراقبت از sedum Autumn Fire آشنا شوید. از رنگ فصلی این گل پاییزی، مزایای حیات وحش و علاقه در طول سال لذت ببرید.

چرا Sedum آتش پاییزی رشد می کند؟

گل‌های صورتی گلگون Autumn Fire sedum در یک تخت گل در اواخر تابستان بیرون می‌آیند.Walters Gardens, Inc
گل‌های صورتی گلگون Autumn Fire sedum در یک تخت گل در اواخر تابستان بیرون می‌آیند.

در حالی که برخی از گل ها به اوج خود رسیده اند، سدوم آتش پاییزی آماده است تا بدرخشد. این رقم سدوم به دلیل رنگ خیره کننده اواخر تابستان و پاییز، عادت رشد مرتب و تحمل به خشکی شناخته شده است.

سادوم ها گیاهان فوق العاده آسانی برای مبتدیان یا باغبانانی هستند که به دنبال صرفه جویی در زمان و تلاش هستند. پس از ایجاد، آنها نیاز به توجه بسیار کمی دارند. آتش پاییزی مانند همه گیاه‌ها به خشکی مقاوم است و فقط به آبیاری گاه و بیگاه نیاز دارد.

برخلاف برخی از سادوم های بزرگتر و سرکش، آتش پاییزی کمی کوچکتر است. این گیاه تنومند فقط حدود دو فوت قد و کمی کمتر رشد می کند. به دلیل اندازه آن، کمتر مستعد ریزش است (این زمانی است که ساقه ها آویزان می شوند و شکافی در وسط گیاه ایجاد می کنند).

sedum آتش پاییزیاز طریق Naturehills.com
سدوم آتش پاییزی

اکنون خرید کنید

آتش پاییزی نیز در مقابل همتای شناخته شده خود پر جنب و جوش تر است، شادی پاییزی sedum شکوفه های صورتی مایل به رز کمی شدیدتر هستند. برگ های ضخیم به رنگ سبز مایل به آبی هستند و روی ساقه های محکم قرار می گیرند.

چگونه می توان سدوم آتش پاییزی را پرورش داد

  • آتش پاییزی
  • Hylotelephium spectabile “آتش پاییزی”
  • چند ساله در مناطق 3 تا 9
  • خورشید کامل

شما می توانید آتش پاییزی را در خاک فقیر بکارید، به شرطی که زهکشی خوبی داشته باشد. خاک های شنی و رسی را تحمل می کند و می توان آن را در یک ظرف بسیار بزرگ پرورش داد. تنها چیزی که واقعا به آن نیاز دارد آفتاب کامل است. این گیاه چند ساله را در بهار تقسیم کنید تا گیاهان بیشتری داشته باشید.

پروانه سلطنتی روی سدومبا احترام دبی رایت
پروانه مونارک روی سدوم

مزایای حیات وحش Sedum

سدوم ها انواع گرده افشان ها و حتی پرندگان را جذب می کنند! هنگامی که سر گل های گرد در اواخر تابستان یا پاییز شکوفا می شوند، انتظار هجوم پروانه های اواخر فصل، زنبورها و سایر حشرات مفید را دارید. همه آنها وقتی گلهای دیگر کمیاب هستند، از گرده و شهد سدوم قدردانی می کنند.

همچنین مهم است که توجه داشته باشید که آتش پاییزی چه چیزی را جذب نمی کند. این گیاه گوشتی به خرگوش نیز مقاوم است.

بهترین گل های پروانه Monarch را که باید پرورش دهید، بررسی کنید.

Sedum Winter Perks

مزایای Autumn Fire بیشتر از شکوفه های آن است. این گیاه به باغبانان آرامی که در پاییز از پاکسازی خودداری می کنند، پاداش می دهد.

ساقه ها را در طول زمستان رها کنید تا ساختار و شکل به باغ شما اضافه شود. سر دانه ها به زیبایی خشک می شوند و به رنگ قرمز مسی تبدیل می شوند. آنها بعد از گرد و غبار ملایم برف زیبا به نظر می رسند.

پرندگان دانه خوار مانند فنچ ها نیز از شما تشکر خواهند کرد. گل‌ها دانه‌های ریزی تولید می‌کنند که منبع غذایی مفیدی در طول پاییز و زمستان هستند.