گلادیول “فورته روزا” رویایی و هلو –


حتی با وجود اینکه تمرکز من امسال بر گسترش پالت رنگ در حیاط بود، اما هنوز تعداد کمی از انواع پاستلی هلویی-صورتی مورد علاقه‌ام را انتخاب کردم. یکی از انواع، به نام “فورته روزا” گلایول، به راحتی تبدیل به یکی از مورد علاقه مطلق من در شکوفه شد!

اکثر عکس‌های گلایول فورته روزا که در اینترنت پیدا کردم، آنها را با رنگ‌های بسیار ملایم و ملایم نشان می‌دهند. من از دیدن اینکه واقعاً گلها در باغ چقدر درخشان و پر جنب و جوش هستند شگفت زده شدم. این تنوع علاوه بر اینکه کاملاً زرق و برق دار است، آهنربایی برای مرغ های مگس خوار و زنبورهای حیاط خانه من نیز ثابت کرده است.

هر گل (گلچه؟) روی سنبله دارای یک مرکز بسیار سبک تر است، که وقتی در چیدمان گل های بریده استفاده می شود، کمی جذابیت و جذابیت می بخشد. در حالت ایده‌آل، باید این ساقه‌ها را خیلی زودتر برای استفاده در گلدان‌ها انتخاب می‌کردم، اما نمی‌توانستم از تماشای زیبایی آنها در تخت گل‌هایم لذت ببرم.

آیا قبلاً گلایول فورته روزا را پرورش داده اید؟ اگر چنین است، من دوست دارم همه چیز را در مورد تجربه شما در بخش نظرات زیر بشنوم. از بازدید شما از وبلاگ بسیار سپاسگزارم