طبق برنامه یا نه


اینجا ما در آغاز یک هفته جدید هستیم و هنوز در تلاش هستیم تا به تمام هفته قبل از آن برسیم. ما سعی می کنیم هر هفته یک برنامه هفتگی از کارهای خانه، مشاغل، پروژه های ساختمانی و برنامه های برداشت تهیه کنیم تا ما را بر روی کار و تمرکز خود نگه داریم. اما بهترین طرح‌ها از پنجره بیرون می‌روند، مخصوصاً وقتی با آب و هوا سروکار داریم. کنار گذاشتن برنامه‌ها در این هفته ضروری بود و پرواز در کنار صندلی شلوار معمولی شد (همانطور که معمولاً می‌شود).

شقایق ها

آخر هفته گذشته و اولین قسمت از روز هفته، بهاری خوبی بود، مثل هوا، با پیراهن‌های سبک و تی‌شرت می‌دوید. همچنین به این معنی بود که لاله‌ها دیوانه‌وار می‌ترکیدند و کشاورز تونی در بیشتر روزهای اول در خانه‌ای بود و لاله می‌کشید. قصر شقایق هم داشت می ترکید. من سطل به سطل از این زیبایی ها برداشت کردم، که از آنجایی که هفته روز ولنتاین بود، فوق العاده بود. متن‌های زیادی برای گل‌های بیشتر می‌آمد و ما ساعت‌های زیادی را صرف گل‌هایمان برای بسیاری از طراحان می‌کردیم که دیوانه‌وار در نوع خود مشغول بودند. این یک روز ولنتاین بزرگ برای ما بود، بزرگترین تا کنون!! آب و هوای معتدل کمک زیادی کرد، اما ما این را نیز برنامه ریزی کردیم. پارسال 4 دسته شقایق برای عرضه داشتم و امسال نزدیک به 160 دسته بود. آره، یه برنامه درست شد!!

لاله ها

لاله و شقایق

دسته های لاله پس از خوشه های لاله وارد شدند، پردازش کردند و از در بیرون پرواز کردند.

سپس آب و هوا روی ما تغییر کرد و برنامه هفتگی از در خارج شد. نه در برنامه هفتگی ما، من نیاز داشتم که همه شکوفه‌های شقایق را که زنده بودند یا باید از بین می‌رفتند برداشت کنم تا بتوانیم پتوهای دوتایی یخبندان خود را بکشیم تا از آن‌ها در برابر چند روز شب‌های بسیار سرد محافظت کنیم. ما مطمئن بودیم که گیاهان زنده می مانند، اما مطمئن نبودیم که شکوفه ها آسیب نبینند. لاله های ما هم همینطور. اگرچه همه چیز در خانه های حلقه ای ما بود، اما آنها گرم نمی شوند و ما برای محافظت به پتوهای یخبندان متکی هستیم. قسمت سخت این است که پتوها را روی لاله های جوانه زده بدون ایجاد آسیب بیشتر قرار دهید. بنابراین ما ترجیح دادیم قبل از اینکه بخواهیم آنها را پوشش دهیم، یک یا دو شب صبر کنیم. اشتباه بزرگ

لاله آسیب دیده

لاله آسیب دیده

لاله های طوطی زیبای ما که هفته گذشته معرفی کردیم به شدت آسیب دیدند. آنها یک طوطی سفید بودند، بنابراین قهوه ای شدن لاله ها با بوتریتیس کاملاً آشکار بود. لعنت، Sh*t و دیگر کلمات رنگارنگ بعداً، ما اولین باخت خود را در سال 2018 داریم “ممکن است ما باشیم”. درس گرفته شده، همه لاله ها نمی توانند شب های سرد را تحمل کنند. همه لاله‌های دیگر خوب بودند و در کنار هم رشد می‌کردند، هنوز چند شب دیگر با سرمای فوق‌العاده باقی مانده است، بنابراین ما امیدواریم بهترین‌ها را داشته باشیم و همه چیز را پوشش دهیم. پهن کردن خطوط بیشتر پتوهای یخبندان در برنامه هفتگی نبود.

در برنامه هفتگی، نیشگون گرفتن و وجین کردن قلاب های زمستانی ما بود. ما یک ویدیوی سریع کوچک از نیشگون گرفتن در کانال یوتیوب خود انجام دادیم. نیشگون گرفتن یک ضربه محکم و ناگهانی است

خیلی خوشحالم که کارها انجام شد و در لیست بود.

تا جایی که بذرپاشی هست فقط چند روز عقبم. بعدی، 7 سینی بلوک کوچک آخرین اسنپدراگون‌های بهار و اوایل تابستان ما است. آن دانه های ریز و ریز به من کمک می کنند، عینک دوتایی خواندن را بیرون می آورند و کار را تمام می کنند.

در برنامه هفتگی یک ساختمان دیوانه وار از دیوار انتهایی جدیدترین هوپ هاوس ما قرار نداشت. پیش‌بینی‌های آب‌وهوا ما را با گزارش‌هایی مبنی بر وزش بادهای تند به سمت ما متحیر کرده بود. مسیر مستقیماً در راستای خانه جدید ما بود که انتهای آن محصور نشده بود. کشاورز تونی با تصور اینکه همه چیز از دره بلند می شود و پرواز می کند، دیوارهای پلاستیکی انتهایی را نصب کرد و خانه را محکم کرد. بادها می وزید و قلاب سر جای خود می ماند.

پس برنامه هفتگی چه فایده ای دارد؟ خوب، وقتی کار می کند، عالی است! ما را در کار و تمرکز نگه می دارد. وقتی برنامه رها می شود، بد است. این باعث می شود که ما وحشت کنیم و احساس کنیم عقب مانده ایم و انگار دوباره داریم خراب می کنیم.

اما این یک هفته جدید است، با برنامه ای جدید و امیدی که بهار جاودانه است. بنابراین ما با خوبی ها و بدی ها کنار می آییم و به هم متصل می شویم. هنوز فوریه است و هنوز یک فصل کامل در مقابل ماست.

شقایق ها

“بهترین طرح‌های موش‌ها و مردان اغلب به اشتباه می‌افتد.” ~رابرت برنز~

PS تشویق نکردن موش‌ها یا طرح‌های ولوم به مزرعه ما.