سایه ها | وبلاگ باغبانی وسواسی


پس آیا امروز سایه اش را دید؟ فکر نکنم. پس این یعنی اوایل بهار. من می خواهم این را باور کنم. جایی خواندم که پانکسسوتاونی فیل بیچاره اغلب در پیش بینی هایش اشتباه می کند. من خیلی می خواهم که او امسال درست باشد. من سایه هایی دارم که از روی تالار آماریلیس از اتاق عبور می کنند که قول می دهد به زودی شکوفا شود. این تک لامپ دارای 5 جوانه است.

دیروز شکوفه داد این آمارلیس آفرودیت است. یک شکوفه دوتایی بزرگ.

سعی می‌کنم در این سرمای شدید درونم مشغول بمانم. امروز در حال گرم شدن است. خنده دار است که چگونه 20 درجه می تواند احساس آرامش کند.

این کمک درونی من است. نام او اسکرگلی است. نجات چندین سال پیش او در داخل می ماند و خوشحال است. دامپزشک احساس می کند اسکرگلی بیشتر مین کون است. او بیش از 20 پوند وزن دارد و گربه بسیار مهربانی است. او در لباسشویی کمک می کند! نمی توانم به شما بگویم چند بار شروع کردم به برداشتن یک سبد لباسشویی و متوجه نشدم که او در آن چرت می زند.

چند گل گرم از تابستان گذشته.

چاقوی ظریف
عید پاک روسیه
جرج جت روشن
شکلات داغ مامان

بنابراین آخرین مورد خیره کننده نیست، اما متفاوت است. من همچنین این شکوفه را برای این همه سال ندیده ام که مسیر را از دست داده ام. من احساس می کنم که تصمیم گرفت شکوفه دهد زیرا اکنون با برداشتن آن درخت افرا بزرگ، آفتاب کامل دارد

الان میرم سراغ هات چاکلت! به نظر خیلی خوبه

خود را گرم نگه دارید.

درباره باغبانی وسواسی جبری

من یک سرگرمی دارم که به سادگی خارج از کنترل است، اما پاداش آن بسیار عالی است. به من در وسواس من بپیوندید. ممنون که نگاه کردید و لذت ببرید!!!

این مطلب در ارسال شده است دسته بندی نشده و برچسب گذاری شده آماریلیس، باغبانی، وبلاگ باغبانی. پیوند ثابت را نشانه گذاری کنید.