خبرنامه مزرعه گل شگفت انگیز اواخر ژوئن 2017


برچسب ها: خبرنامه

خبرنامه اواخر ژوئن

دوست عزیز،

گیاهان واقعاً این هوای گرم را دوست دارند! و مرغ مگس خوار هم در گلخانه و هم در بیرون در گیاهان چند ساله بسیار مشغول هستند. در پایین سمت چپ یک گل شمعدانی معطر به نام لیمونا (برگ های معطر لیمو وقتی آنها را می مالید) وجود دارد. در مرکز، Geum Double Blazing Sunset چند ساله است. و Abutilon مقاوم در برابر سایه در سمت راست پر از جوانه و شکوفه است.

لذت ببرید، و مثل همیشه، لطفاً این اطلاعات را با افرادی که فکر می کنید علاقه مند هستند به اشتراک بگذارید. توجه: ما در 4 ژوئیه در ساعات کاری عادی باز خواهیم بود.

گل ها

لذت ببرید، و مثل همیشه، لطفاً این اطلاعات را با افرادی که فکر می کنید علاقه مند هستند به اشتراک بگذارید.

آرا لین و پل، کریس، دایانا، مارتی، برایان و کیت – افراد حاضر در مزرعه گل شگفت انگیز


تولید کردن

تولید تازه!

اکنون در مزرعه گل شگفت انگیز و مکان ما در پیتربورو برای محصولات شروع می شود: روغن و سرکه مونادناک

امسال داریم چیز جدیدی را امتحان می کنیم. در گذشته، ما محصولات تازه را به رستوران های محلی و در بازارهای کشاورزان می فروختیم. امسال ما محصولات تازه و طبیعی خود را به صورت آنلاین می فروشیم. اگر بخواهید، می‌توانید برای ایمیل در دسترس بودن ما ثبت‌نام کنید، ایمیلی را که هفته‌ای دو بار ارسال می‌کنیم تا به شما اطلاع دهیم چه چیزی آماده است.

سفارش آنلاین: ما سفارش شما را در صبح روزهای پیکاپ برداشت می کنیم، بنابراین تازگی تضمین شده است. می‌توانید سه‌شنبه‌ها و جمعه‌ها از ساعت 3 تا 6 بعدازظهر در یکی از دو مکان – اینجا در مزرعه گل شگفت‌انگیز، یا از طریق لطف شرکت روغن و سرکه مونادناک، در خیابان گروو 43 در پیتربورو.

تصور کنید کاهو، گوجه‌فرنگی و خیارتان را برای یک سالاد خوشمزه برمی‌دارید، و قبل از اینکه از در بیرون بروید، یک بطری از آن سرکه گلابی کرن‌بری و مقداری روغن گردو، یا شاید آن روغن ترافل سفید بهشتی را بگیرید. بهترین!
سرکه روغنی مونادناک
شیرینی پورتر هیلو اگر سبزیجات خود را در مزرعه ما در نیو ایپسویچ جمع آوری می کنید، کمی به پایین شهر تاون هیل ادامه دهید تا برای دسر جمعه ها مقداری شکلات تلخ باورنکردنی تهیه کنید. یکی از مشتریان ما توصیه کرد شیرینی پورتر هیل به ما و ما نمی توانیم دست از هیاهو! 11 پورتر هیل جاده، نیو ایپسویچ. نه تنها محلی بخرید، بلکه بهترین ها را بخرید!

در اینجا نحوه دریافت محصول ما آمده است:

  • برای لیست ایمیل موجود بودن محصولات ما اینجا ثبت نام کنید.
  • هنگامی که به‌روزرسانی در دسترس بودن دریافت می‌کنید یا می‌خواهید محصولات بیشتری سفارش دهید، از ما استفاده کنید فرم سفارش به ما اطلاع دهید که چه چیزی را می خواهید انتخاب کنید.
  • بیا سبزیجاتت را بگیر روزهای تحویل سه‌شنبه‌ها و جمعه‌ها از ساعت 15 تا 6 بعدازظهر مکان‌های تحویل، مزرعه گل شگفت‌انگیز در نیو ایپسویچ و شرکت روغن و سرکه مونادناک در پیتربورو

گل ها
کارگاه گل های خوراکی

راه های ساده برای افزودن علاقه، رنگ و طعم به وعده های غذایی! بیایید در مورد نحوه استفاده از گل های خوراکی ایده بگیرید، بیاموزید که چه گل هایی ایمن و خوشمزه هستند و کرایه را نمونه کنید.

برای بررسی رویداد اینجا را کلیک کنید فیس بوک یا پیش ثبت نام کنید


مخلوقات به دنبال

پروانه های کرم شاخدار در تونل مرتفع ما در حال ظهور هستند. این معمولاً قبل از ظهور در باغ اتفاق می افتد (در تونل مرتفع گرمتر است). همانطور که می بینید یک پروانه چشمگیر است. در شب فعال است. برای مشاهده تصاویر بیشتر و نحوه شناسایی و کنترل این آفت گوجه فرنگی اینجا کلیک کنید. دکتر آلن ایتون از UNH Cooperative Extension این اطلاعات را متناسب با نیوهمپشایر ارائه می دهد.

فقط یک پلاگین اینجا برای یک برنامه دولتی شایسته: گسترش تعاونی 100 سال است که وجود داشته است و یک تلاش مشترک بین USDA، UNH، و دولت های شهرستان نیوهمپشایر برای ارائه اطلاعات مفید و مبتنی بر تحقیق و کمک رایگان برای عموم است.
پروانه کرم شاخی


گل ها

باشگاه باغ آمهرست

باشگاه باغ آمهرست

اعضای باشگاه باغ آمهرست یک روز گرم را با یک بازدید روشن کرد!

سیترونلا مینا لوباتا
مینا لوباتا سیترونلا – درخت انگور نیمه سایه که می توان داخل آن زمستان گذرانی کرد.

به زودی میبینمت!


مزرعه گل شگفت انگیز
202 Poor Farm Road, New Ipswich, NH 03071
(603) 878-3552 تلفن زمستانی
www.AmazingFlowerFarm.com

مشاهده ایمیل اصلی

اشتراک گذاریرو به جلو