پرورش گل رز ساده تر از همیشه است


گل رزهای امروزی گیاهان سخت و پرمعنای مادربزرگ شما نیستند. به لطف تلاش‌های پرورش‌دهندگان با استعداد و صبور، بسیاری از گل‌های رز امروزی گیاهان سرزنده‌ای هستند که به راحتی از آفات و بیماری‌ها دوری می‌کنند و سال‌ها زیبایی کلاسیک و اغلب عطر را به باغ می‌آورند. معنی این برای باغبان این است که رشد گل رز راحت تر از همیشه است برای تازه کارها یا کسانی که می توانند از یک خوشبو کننده استفاده کنند، مدیر مهد کودک ما بارب پیرسون این نکات ساده را ارائه می دهد:

نکات مفید برای پرورش گل رز

1. اگر در آب و هوای سردتر زندگی می کنید، مانند ما در کانکتیکات، سعی کنید گل رز را نزدیک به پایه خانه خود پرورش دهید. این امر گیاهان را با درجه ای از محافظت در زمستان فراهم می کند. پیاده روها نیز نقاط خوبی هستند به شرط اینکه آفتاب کامل وجود داشته باشد. این به طور کلی به عنوان حداقل 6 ساعت در روز نور مستقیم خورشید تعریف می شود.

رز سونوریتا™

2. به یاد داشته باشید که با تغییر زاویه خورشید در طول فصل، نور تغییر می کند. اگر در نیمه بالایی ایالات متحده زندگی می کنید، سایتی را انتخاب کنید که در تمام طول سال آفتاب کامل را ارائه دهد. هر چه خورشید بیشتری داشته باشید، گیاهان شما گل های بیشتری تولید خواهند کرد. در نیمه پایینی ایالات متحده، نقاطی را با کمی سایه بعد از ظهر انتخاب کنید. این کار از شکوفه ها در برابر آفتاب سوزان محافظت می کند و به ماندگاری گل های شما کمک می کند.

Rose Ebb Tide™

3. گل رز عاشق خاک شنی است. خاک خود را بر این اساس اصلاح کنید تا بهترین بستر را برای گیاهان فراهم کنید. همچنین مکان هایی را انتخاب کنید که دارای زهکشی خوب هستند، که به اطمینان از زمستان گذرانی موفقیت آمیز رز کمک می کند. آنها پاهای خیس و سرد را دوست ندارند.

4. گل رز خود را شلوغ نکنید. گیاهانی که گردش هوا و نور خورشید کافی ندارند بیشتر مستعد ابتلا به سفیدک پودری و کرکی هستند. هر گونه شاخ و برگ مصرف شده را از زمین اطراف گل رز خود بردارید. برگ ها حاوی هاگ های قارچ طبیعی هستند که می توانند به گل رز شما منتقل شوند.

رز اولیویا رز آستین™

5. کودهای مایع مصنوعی تمایل به رشد گیاهان نرم و لطیف دارند و این نوع شاخ و برگ می تواند شته ها و سایر آفات را جذب کند. در عوض، برای تغذیه گیاهان خود به کمپوست و کودهای طبیعی تکیه کنید.

رز جولیا چایلد™

6. در صورت بروز مشکلات، روغن باغبانی و صابون حشره کش می تواند به کنترل حشرات و کپک ها کمک کند.

Rose Pretty Polly™ Pink

7. هنگام هرس، سنجیده عمل کنید. اگر در پاییز خیلی سخت هرس کنید، گیاهان ممکن است پس از بهبودی آسیب ببینند. در عوض، تا بهار صبر کنید، زمانی که گیاهان برای فصل جدید شروع به برگ زدن می کنند. (گل رز اغلب اولین گیاهان باغ نیستند که به گرمای بهار پاسخ می دهند، بنابراین صبور باشید.) به گیاه زمان دهید تا جوانه های برگ خود را نشان دهد و سپس بالاتر از آن سطح هرس کنید.

خرید همه رزها