افزایش سرعت بهار تا تابستان | باغ ژان


پیاده رو پاسیو اوایل ژوئنیک همکار وبلاگ نویس باغ یک بار سبک باغبانی من در مین را به عنوان “باغبانی در مسیر سریع” توصیف کرد. منظور او این بود که مدت‌ها پس از زنده شدن باغ انگلیسی معتدل‌تر او، باغ من هنوز زیر پوشش برف خود می‌خوابد. اما پس از آن، در اواخر بهار و اوایل تابستان، همه چیز به سرعت در باغ من اتفاق می افتد. در اواسط تابستان، شکوفه‌های من با شکوفه‌های شکوفه‌های او می‌آیند و با سرعت از کنار آن‌ها می‌گذرند، زیرا گیاهان من برای رسیدن زمستان بسیار زودرس ما آماده می‌شوند.

انتقال از ماه می به ژوئن همچنین انتقال از اواخر بهار به اوایل تابستان در باغ من است. و با این انتقال، افزایش سرعت آغاز شده است. در این زمان از سال، هر روز پیاده روی در باغ سفری برای کشف است، زیرا گیاهان بیشتری را می بینم که شروع به شکوفه دادن می کنند.

رودودندرون شیب عقب 2021رودودندرون بزرگ در شیب پشتی که در اواخر بهار در شکوه و عظمت خود قرار دارد شروع به محو شدن می کند، اما رودودندرون catawbiense “آلبوم” در باغچه پشتی که سال هاست شکوفا نشده است، امسال باغ را با گل آراسته کرده است. شکوفه یادبود Don Ouellette

شمعدانی biokovo 2021در سرتاسر باغ، گونه های مختلفی از شمعدانی های مقاوم شکوفا می شوند. این شامل شمعدانی cantabrigiense «Biokovo» که در اوایل تابستان گل‌های کف‌آلود آن در مسیرهای پیاده‌روی و مسیرهای بسیاری از قسمت‌های باغ قرار دارد. این گل‌ها می‌آیند و می‌روند، اما گونه‌های شکوفه‌دهنده‌تر، مانند صورتی شمعدانی x oxonianum و آبی شمعدانی x ‘Brooxide’ نیز شروع به شکوفایی کرده است.

شمعدانی oxonianum 2021 اولین گل بروکسید 2021

لوپین با همراهاندر شیب جلویی، گل‌های بهاری کم رنگ شده‌ی لوپین ساعت آفتابی بومی ما (لوپینوس پرنیس) و فلوکس خزه (فلوکس سابولاتا) اکنون با گل های تابستانی سرخابی همراه می شوند Phlox sanguineum و Tradescantia virginiana.

سایر گلهای اوایل تابستان که شروع به شکوفه دادن کرده اند عبارتند از آمسونیا و باپتیزیا.

آمسونیا و باپتیزیا

عنبیه درب پشتی و تردسکانتیا در پشت در، عنکبوت (Tradescantia virginiana) با زنبق سیبری شکوفا می شود.

گل های آویشن خزندهآویشن خزنده در بالای دیوار حائل در کنار پاسیو شروع به شکوفه دادن کرده است. زیر دیوار، گلهای قرمز از ویگلا فلوریدا گل های سرخابی شدید گل رز «هانسا» به «الکساندرا» ملحق می شوند.

وایگلا و هانسا

در باغ معطر، گل رز “Therese Bugnet” در حال شکوفه دادن است، و گل صد تومانی ها حتی شروع به باز شدن کرده اند (اولین گل صد تومانی که من تا به حال می شناسم که در اینجا شکوفا شده است.)

ترز باگنت 2021 اولین گل صد تومانی 2021

مرز جبهه جدید ژوئن 2021

Globemaster افتتاحیه 2021حاشیه جلویی جدید با نمایش فوق‌العاده Allium ‘Globemaster’ در نزدیکی مسیر در حال آمدن است. در آن سوی مرز، گل های زیبای زنبق سیبری «هابارد» شکوفا می شوند.

گل آیریس هابارد

و این همه انعام گل تازه آغاز است. هنوز خیلی چیزهای بیشتری در راه است!