خبرنامه مزرعه گل شگفت انگیز اواخر ژوئیه 2017


خبرنامه مزرعه گل شگفت انگیز اواخر ژوئیه 2017

برچسب ها: خبرنامه

نیلوفرهای روز

دوست عزیز،
نیلوفرهای روز در حال ترکیدن هستند! چه راهی عالی برای به پایان رساندن فصل. در اینجا چند به روز رسانی است که ممکن است دوست داشته باشید در مورد آنها بدانید. به دلیل حضور کم و گرمای هوا، کارگاه های آموزشی را تا پایان فصل لغو کردیم.

ساعات پایان فصل ما در حال تغییر است:
بعد از 22 ژوئیه (تاریخ کارت گیاه،) ما فقط جمعه ها و شنبه ها از 10-4 باز هستیم.
آخرین روز ما شنبه 5 آگوست است.

آخرین فرصت برای بازخرید کارت گیاهان

فقط یک یادآوری است که شنبه 22 ژوئیه آخرین فرصت شما برای بازخرید کارت گیاهی 2017 است، اگر قبلاً این کار را نکرده اید.

کارت گیاهان در 30 ژوئن پست شد. ما هنوز چند گیاه بزرگ و زیبا داریم، تا می توانید بیایید و آنها را دریافت کنید! بعد از 22 ژوئیه هیچ تضمینی وجود ندارد که ما همچنان آنها را داشته باشیم، و اگرچه ما هنوز در اطراف تعدادی برای تمیز کردن خواهیم بود، اما ممکن است فقط یک هوک بازی کنیم!
یا در نمایشگاه های تجاری برای سفارش سال آینده حضور داشته باشید.

انتخاب روزافزون در مزرعه وسیع

امسال علاوه بر نیلوفرهای گلدانی، نیلوفرهای حفر شده در مزرعه را نیز می فروشیم. ما در طول این سال ها مجموعه خوبی از گونه ها را پرورش داده ایم.
برای مشاهده تصاویر، توضیحات و قیمت های حفاری مزرعه، صفحه وب ما را بررسی کنید. برای اکثر انواع، ما توده های سخاوتمندانه 5+ فن را حفر می کنیم. قیمت گلدان ها به صورت مشخص است.

از آنجایی که نیلوفرهای روزانه ما در تخت‌های پایین تپه هستند، ما وب‌سایت را راه‌اندازی کرده‌ایم تا در صورت تمایل، بتوانید به صورت آنلاین بگردید و سفارش دهید. ما می‌توانیم آنها را حفاری کرده و کیسه کنیم تا وقتی شما آمدید آماده شوند. یا می توانید بیایید و شخصاً آنچه را که می خواهید انتخاب کنید. ساعات کاری ما برای شبگردها جمعه ها و شنبه ها از 10 تا 4 تا 5 آگوست است.

انواع را اینجا بررسی کنید. ما انواع شکل‌ها، اندازه‌ها، رنگ‌ها، زمان‌های شکوفه‌دهی، عطرها را داریم – ما حتی چند نوع داریم که برای پوشش‌های زمینی برای مناطق بزرگ مناسب هستند.
لذت بردن!

چگونه ما امسال انجام دادیم

همه ما می خواهیم از شما برای خرید گیاهان در سال جاری از ما تشکر کنیم و می خواهیم به شما اطلاع دهیم که چگونه این کار را انجام دادیم. مطمئناً سال چالش برانگیزی بوده است، با چنین بهار طولانی سرد و بارانی که کاشت را برای مدت بسیار طولانی به تأخیر می اندازد و سپس به طور ناگهانی در تابستان گرم فرو می رود. اما حداقل ما در حال بارندگی منظم هستیم.

همانطور که برخی از شما متوجه شده اید، من در فصل جاری چالش خاص خود را داشتم که با عود سرطان سینه سروکار داشتم، برخی از قطعات آن به مدت شانزده سال در بافت اسکار قدیمی خفته باقی ماندند و دوباره شروع به رشد کردند. جراحی در ژانویه (درست زمانی که کاشت بذرها را شروع کردیم) با موفقیت توده را از بین برد، اما من هنوز باید دوره کامل درمان را دوباره دنبال کنم تا مطمئن شوم که هیچ بیماری میکروسکوپی به بیرون نشت نکرده است تا مشکلات بیشتری در مسیر ایجاد کند. من در آوریل و می شیمی درمانی کردم و در اوت پرتو درمانی را شروع خواهم کرد. باید بگویم که دفعه دوم حتی با وجود عوارض جراحی بسیار راحت تر از دفعه اول بوده است.

اگر کسی با چنین چالشی مواجه است به کلمات تشویق کننده نیاز دارد، با من تماس بگیرید. من نمی توانم به اندازه کافی چیزهای شگفت انگیزی در مورد کارکنان شگفت انگیزمان بگویم. آنها همه چیز را کنار هم نگه داشتند، ما را در مسیر درست نگه داشتند و همه چیز را سالم و زیبا نگه داشتند. کریس، دایانا و مارتی مربی فرد جدید ما، کیت بودند، که برای کمک به کشتی آمد، زیرا من زمان زیادی را در قرار ملاقات ها، بهبودی و غیره می گذراندم. و برایان مدت ها و سخت کار کرد تا مطمئن شود گلخانه ها و سیستم های گرمایشی و آبیاری ما راه اندازی شده است. برای فصل آن‌ها حتی در شب‌هایی که همسر پل برای پختن غذا دیر کار می‌کرد، به نوبت از طریق شیمی درمانی برای من غذا درست می‌کردند! چه انسانهای شگفت انگیزی که از آن فراتر می روند. خیلی خیلی ممنون. و با تشکر از شخص وب جدید ما ملیسا فرنچ که در به روز نگه داشتن فیس بوک و وب سایت ما کمک کرده است. و به خصوص از شما، مشتریان وفادار ما، برای حمایت شما و برای آوردن مشتریان مهم جدید به ما سپاسگزاریم!

این تجارت به شدت به آب و هوا وابسته است و آب و هوا برای نیم فصل بر علیه ما کار کرد، اما ما همچنان موفق شدیم سالی بهتر از میانگین داشته باشیم. پس بازم ممنون ما مشتاقانه منتظریم تا در سال آینده دوباره برای شما گیاهان پرورش دهیم. در مورد اینکه چه چیزی برای شما مفید بوده و چه چیزی کارساز نبوده است، به ما بازخورد بدهید، چه چیزی ممکن است نداشته باشیم که دوست دارید رشد ما را ببینید، و ما تمام تلاش خود را می کنیم تا آن را در برنامه ریزی خود برای فصل آینده بگنجانیم.

خالصانه،
آرا لین


مزرعه گل شگفت انگیز
202 Poor Farm Road, New Ipswich, NH 03071
(603) 878-3552 تلفن زمستانی
www.AmazingFlowerFarm.com

مشاهده ایمیل اصلی

اشتراک گذاریرو به جلو