5 هدیه برتر ما برای روز مادر


برای مادران در همه جا، سال گذشته چالش بزرگی بوده است. علاوه بر غلبه بر نیازهای معمول زندگی خانوادگی، بسیاری از آنها خواسته شدند تا وظایف روزانه مراقبت از کودک و فراز و نشیب های یادگیری از راه دور را مدیریت کنند و در عین حال سعی در حفظ شغل خود داشته باشند. روز مادر، 8 مه، زمان بسیار خوبی برای نشان دادن عشق و قدردانی به مادرتان است. به زیر بروید و مجموعه وسیعی از هدایای الهام گرفته از گیاه شناسی را خواهید یافت. (برای مهلت سفارش برای همه هدایای روز مادر، اینجا را کلیک کنید).

1. اسطوخودوس “Goodwin Creek Grey” در پندو پات

مادرانی که عاشق منظره و رایحه تسکین دهنده اسطوخودوس هستند، از این مورد علاقه زیبا و معطر لذت خواهند برد. ما گیاهان بوته ای را در یک گلدان سفالی دست ساز با نعلبکی حمل می کنیم. گیاهان در داخل خانه در یک اتاق آفتابی رشد می کنند.

2. ارکیده پروانه جمع و جور بورگوندی در ظرف 5 اینچی سرامیکی

ارکیده پروانه جمع و جور بورگوندی در 5" کش سرامیکی
مامان را با ارکیده‌های پروانه‌ای با تناسب زیبا و شکوفه‌دار که شکوفه‌های مخملی 2 اینچی به رنگ شرابی غنی دارند، پذیرایی کنید. گیاهان بزرگتر از مینی موت ها و فشرده تر از گونه های بلندتر و با اندازه استاندارد هستند. ما گیاهان جوانه زده را با شکوفه هایی ارسال می کنیم که به ترتیب باز می شوند و هفته ها دوام می آورند.

3. تاج گل مزارع اسطوخودوس

تاج گل مزارع اسطوخودوس
تاج گل خشک شده پرفروش ما را در خانه مادرتان تصور کنید. شاخه‌های اسطوخودوس دوست‌داشتنی و اکالیپتوس خاکستری آبی با رنگ‌های ارغوانی، آبی و سفید ظریف خزر، فالاریس، گل برنج، استاتیک و لارکسپور چیده شده‌اند. تاج گل ما برای تزیین فضای داخلی عالی است و زیبایی ماندگاری است که مادر برای چندین ماه آینده آن را گرامی خواهد داشت.

4. دسته گل گریس

دسته گل گریس
برای مامان دسته گلی بفرست که مثل او خاص باشد. دسته گل گریس به طور انحصاری توسط طراح گل سمیا دان از پراویدنس، RI برای ما طراحی شده است و گل های رز را با رنگ اسطوخودوس دودی، زنبق پر جنب و جوش و استاتیک با رنگ جسورانه به نمایش می گذارد. علاوه بر این، اکالیپتوس معطر، فریزیا و گل صد تومانی های سفید ظریف زیبایی و عطر فراموش نشدنی را اضافه می کنند.

5. دسته گل آرامش

دسته گل آرامش
یک دسته گل زیبا به مادرتان در یک پالت آرامش بخش از پاستل های زیبا بدهید. دسته گل سرنیتی ما رزهای سفید، نیلوفرهای پرو، میخک، و نفس کودک را با عصاره اسطوخودوس کم رنگ و برگهای اکالیپتوس و روسک ترکیب می کند تا دسته گلی ایجاد کند که ظرافتی آرام به هر اتاقی می بخشد.

وقتی شک دارید، مادر را با یک گواهی هدیه به مزرعه گل سفید خوشحال کنید

اگر مطمئن نیستید که مادرتان چه چیزی را برای روز مادر بیشتر دوست دارد، همیشه می توانید او را با یک گواهی هدیه به مزرعه گل سفید خوشحال کنید. گواهی‌های هدیه ما هرگز منقضی نمی‌شوند، و از مادر شما دعوت می‌کنند تا از میان مجموعه وسیعی از گیاهان باغ، گیاهان آپارتمانی، دکور باغ، لوازم تزئینی و اقلام هدیه، هر آنچه را که دوست دارد انتخاب کند. یک گواهی هدیه نیز از او به مزرعه گل سفید استقبال می کند، جایی که کارکنان آگاه و دوستانه ما خوشحال خواهند شد که به سوالات باغ او پاسخ دهند. گواهی های هدیه به ارزش 50 دلار و بیشتر 10٪ تخفیف دارند. برای سفارش اینجا کلیک کنید