دانه های پاییزی گل های بهاری بیاورند!


دانه های پاییزی گل های بهاری بیاورند!

بعضی روزها مطمئناً به نظر می رسد که پاییز هرگز به اینجا نمی رسد. و سپس، در عرض چند دقیقه، یک جبهه سرد برای تقویت قدم های ما وارد می شود. گیاهان بار دیگر وارد عمل می شوند. دیر به مهمانی امسال، سوسن عنکبوتی قرمز (لیکوریس رادیاتا) در نهایت به دلیل بارندگی کم در اواخر تابستان، البته به صورت پراکنده، پدیدار شد.
سوسن عنکبوتی قرمز Lycoris radiata
به لطف چند بارندگی، یک نوار میانی خشک شده در طول شب با بارش صدها نیلوفر (زفیرانتس کلروسولن) پدید آمد.
Zephyranthes chlorosolen نیلوفرهای بارانی سپتامبر شکوفه خیابان متوسط
میله طلایی بومی، حتی به صورت وحشی در امتداد باندهای زهکشی رشد می کند، به زنبورها کمک می کند تا با شهد و گرده برای زمستان سوخت رسانی کنند.
زنبور عسل روی میله طلایی
ستاره‌های معطر بومی مقاوم در برابر خشکسالی کاملاً در این هفته منفجر شدند و جشن‌های تغذیه گرده‌افشان را برای هفته‌ها افزایش دادند.
ستاره معطر
زنبور عسل روی ستاره معطر
و با سرد شدن روزها (به نوعی!)، وقت آن است که به گلهای رویایی اواخر زمستان و اوایل بهار فکر کنید که باغ چند ساله خفته را مسحور می کند و حیات وحش آن را پرورش می دهد.
زنبور عسل روی گل خشخاش
بنابراین این هفته، ما بازدید می کنیم لا اوترا فلورا باغ کوچک لورا برناند، جایی که او به ما نشان می‌دهد چگونه گل‌های بهاری – از جمله آن خشخاش‌های حیله‌گر – را بکاریم و برای دسته‌های پیاپی پیازهای زیبا بکاریم.

بهار گذشته، لورا گل های بریده هوای خنک خود را به ما نشان داد و چگونه آنها را در چیدمان ها بگنجانیم.
گلدان گل های بهاری
هفته گذشته در یک صبح مه آلود برگشتیم، این بار برای اولین بار از پاییز 2019 تا با کارگردان اد فوئنتس و رابرت مورهد متحد شویم.
باغ با خدمه CTG و لورا برناند
گل‌های تابستانی لورا در حال محو شدن هستند – اگرچه او دانه‌های سال آینده را جمع‌آوری می‌کند. تاک سنبل بنفش یک حصار را می پوشاند. گل ها و برگ های جوان آن در سالاد عالی است. وقتی غلاف‌های بذر بنفش روشن قهوه‌ای شدند، او مقداری را برای کاشت در آوریل آینده ذخیره می‌کند. دانه هایی که روی زمین می افتند ممکن است خود به خود بیرون بیایند.
گل لوبیا سنبل بنفش
عطر ملایمی هم به ما خوش آمد گفت: هدیه ای از گیاه بادام (آلویزیا ویرگاتا) خوشه های سخاوتمندانه گل، به هر زنبور و پروانه ای که در اطراف است، هنگام بازگشت خورشید سیگنال می دهد. این درختچه بزرگ/درخت کوچک از یخبندان شدید فوریه عبور کرد، مانند درخت من. ما فقط آنها را تقریباً به زمین می بریم، که به هر حال بیشتر سال ها این کار را انجام می دهم.
گل سرخابی بادام
لورا در حالی که پسرش را که اکنون چهار ساله است باردار بود (و بسیار باغبانه!) یک باغ گل در حیاط کوچک خود راه اندازی کرد. زمانی که کاشت‌های تصادفی و نادیده‌گرفته‌شده توسط مادرش شکوفا شد، او عشق جدید دیگری را کشف کرد. او اشتیاق گیاهی خود را به آن تبدیل کرد لا اوترا فلورا به عنوان مشاور باغ گل و طراح باغ گل سفارشی. نکته کلیدی که او به شما خواهد گفت: اول خاک، بعد گیاهان.
نخود شیرین و خشخاش در خانه حلقه ای پوشیده شده با پلاستیک
او به ما نشان می دهد که چگونه خاک خود را بعد از تابستان شلوغش پف می کند. او به جای اینکه یکساله های خسته را جمع کند، آنها را برید تا به ریشه هایشان اجازه دهد به طور طبیعی تغذیه خاک را ادامه دهند. سپس او را به آرامی در یک لایه کمپوست تا کرد. در این نقطه، او نشان داد که چگونه یکی از مورد علاقه های بهاری خود، سیاهدانه (Love-in-a-Mist) را بکارد.
زن آماده کاشت بذر
گل سیاهدانه
در حال حاضر و چند هفته آینده، می‌توانیم به همراه گل‌های وحشی، سوخاری، دگمه‌های مجردی، دلفینیوم، نخود شیرین، گل نخود، پانسی و آلیسوم را بکاریم. برای هر دانه – گل یا سبزی – توجه به عمق کاشت آن ضروری است، زیرا برخی از آنها به پوشش خاک عمیق تری نیاز دارند و برخی دیگر فقط به یک روکش سبک نیاز دارند. توجه: از آنجایی که قرار است دوباره به دهه 90 برسیم، بذرهای تازه کاشته شده و نهال های جوانه زده را به آرامی آبیاری کنید!
بسته بذر
و اینجاست که باغبان ها می توانند در خشخاش شکست بخورند، مانند خشخاش شرلی یا ذرت.
ذرت قرمز خشخاش آبی larkspur هلو ایسلند خشخاش La Otra Flora باغ لورا برناند
ابتدا او به ما گفت که خشخاش به خاک بسیار نرم، حاصلخیز و کرکی نیاز دارد. بعد، زود کاشت نکنید. من معمولا در ماه نوامبر در جایی می کارم. یک داستان باغ قدیمی وجود دارد که برای بدست آوردن خشخاش های موفق، باید ترسناک ترین، بارانی ترین و زشت ترین روز نوامبر را پیدا کنید. و آن وقت است که خشخاش خود را می کارید. خاک باید خوب و مرطوب باشد. و دلیل آن این است که دانه های خشخاش بسیار کوچک هستند و می توانند به راحتی شسته یا خشک شوند.
زن در باغ در حال نشان دادن دانه در دستش
در نهایت – و این کاملاً حیاتی است – فقط دانه‌هایی به اندازه گرد و غبار را روی سطح خاک خود بپاشید و به آرامی با چنگک زدن یا بکوبید. او خشخاش کالیفرنیایی را برای محصولی که واقعاً درخشان و خودنمایی است توصیه می‌کند. توجه داشته باشید که برگ های آنها بسیار ریز و پر است.
خشخاش کالیفرنیا
قو سیاه دراماتیک و انگور لورن تریاک یا خشخاش دانه نان هستند، Papaver somniferum.
بسته های دانه خشخاش انگور لورن و قو سیاه
یکی از موارد مورد علاقه او، خاکستری شگفت انگیز، خشخاش مادر مروارید است. به این خشخاش شرلی یا ذرت می گویند، پاپاور روئاس. بسیاری از خشخاش های قرمزی که به دست می آورید این گونه ها هستند.
خشخاش
برای بریدن خشخاش، لورا خشخاش ایسلندی را توصیه می کند (پاپور نودیکال) برای ساقه های ضخیم و قوی آنها.
خشخاش ایسلند
لورا همچنین در گلخانه کوچک خود بذرها را شروع می کند.
دوربین و زن در گلخانه
او ترجیح می‌دهد از نارگیل به‌جای یک محصول مبتنی بر ذغال سنگ نارگیل به‌عنوان واسطه استفاده کند، قبل از پر کردن سینی‌های آغازگر دانه سلولی، آن را خرد کرده و مرطوب کند. این اجازه می دهد تا انعطاف پذیری در زمان بندی، محافظت در برابر آب و هوای چشمگیر، کاشت پی در پی، و یک نسخه پشتیبان در مورد سنجاب ها!
زن با کوکو در کاسه
پیازهای بهاری را فراموش نکنیم که می توانیم در هر زمان در ماه های اکتبر و نوامبر آنها را بکاریم. لورا دوست دارد شقایق ها را از قبل جوانه بزند تا به آنها سر بزند. (شقایق‌ها در واقع بنه هستند، اما عموماً به آنها «لامپ» می‌گویند. آنها یکی از اولین‌هایی بودند که کاشته‌ام، دروازه‌ای من برای رسیدن به پیازهای بهاری!)
شقایق ها
من و او طرفداران پر و پا قرص نرگس خوشبو «Erlicheer»، یکی از شکوفه‌های اولیه و بسیار قابل اعتماد در تگزاس مرکزی هستیم.
نرگس ارلیشیر
برای کمک به رشد، لورا توصیه می کند که یک دفترچه یادداشت داشته باشید، هر طور که می خواهید این کار را انجام دهید. یادآوری انواعی که به خوبی کار می‌کردند، زمان کاشت، مدت زمان جوانه زدن و گلدهی، مدت زمان ماندگاری آنها و مشکلاتی که با آن مواجه شدید بسیار ارزشمند است.
مجله باغ
من هنوز اولین ژورنال خانگی خود را دارم، جایی که، مانند لورا، نقشه هایی را می کشیدم، تاریخ شکوفایی را یادداشت می کردم و حتی داستان های کوچکی درباره هر گیاه نوشتم. من دوست دارم هر از گاهی آن را دوباره مرور کنم تا به یاد بیاورم که چگونه سفر من تکامل یافته است!
مجله باغ
اما من جعبه دانه به خوبی سازماندهی شده مانند لورا ندارم! خوب، خوب، من یک ظرف برای آنها دارم، و گاه و بیگاه، آنها مرتب می شوند. برای چند دقیقه.
جعبه نگهداری بذر
او را بررسی کنید سایت اینترنتی برای دفتر خاطرات باغ خود و برای ثبت نام در خدمات مشاوره و طراحی باغ خود. او را دنبال کنید اینستاگرام برای تماشای باغ خود در طول سال

و بازدید از باغ ما را اکنون تماشا کنید!

ممنون که سر زدید هفته آینده می بینمت، لیندا