معانی رنگ رز: آنچه باید بدانید


آیا شما عاشق گل رز هستید؟ در مورد معانی رنگ رز و اینکه چگونه یک هدیه گل رز زیبا می تواند احساسات و احساسات واقعی شما را به اشتراک بگذارد، بیاموزید.

گل های رز تقریباً با هر رنگی، به جز آبی، یکی از متنوع ترین گیاهان گلدار از نظر تنوع رنگی هستند که به ارمغان می آورند. اما آیا تا به حال به این فکر کرده اید که رنگ رز مورد علاقه شما چه معنایی دارد؟ درباره معانی رنگ رز بیشتر بدانید.

رز های قرمز

رز های قرمزنوئل جانسون
‘آقای. لینکلن

گل رز قرمز یکی از محبوب ترین راه ها برای گفتن “دوستت دارم” است. رنگ قرمز تیره آنها نیز به معنای شجاعت و اشتیاق است. بوته گل رز مورد علاقه من برای باغ است ‘آقای. لینکلن، که قد بلند می شود و مقادیر زیادی شکوفه های بسیار معطر و قرمز تیره تولید می کند.

18 گل رز معطر را بررسی کنید تا باغ خود را معطر کنید.

گل رز سفید

گل رز سفیدنوئل جانسون
‘جان اف کندی’

هدیه گل رز سفید به معنای بی گناهی، خلوص یا همدردی است. هنگامی که در دسته گل عروس استفاده می شود، نشان دهنده عشق شاد است. من چندین نوع رز سفید پرورش داده ام و مورد علاقه من است ‘تر و تازه’، که دارای شکوفه های زیبایی است.

کشف 8 حقیقت شگفت انگیز در مورد گل رز.

گل رز زرد

گل رز زردنوئل جانسون
“گراهام توماس”

گل رز زرد می تواند هر روز را روشن کند و نشان دهنده دوستی باشد. دو نوع رز زرد وجود دارد که من از رشد آنها لذت می برم – “ریو سامبا” که یک گل رز ترکیبی چای است و “گراهام توماس”که رز درختچه ای دیوید آستین است که فوق العاده معطر است.

این رز روگوسا سزاوار عشق فراوان است.

گل رز هلو

معانی رنگ رزنوئل جانسون
“مدالیون”

سایه های پاستلی گل رز هلویی اغلب به نشانه قدردانی یا قدردانی داده می شود. “مدالیون” و “براندی’ انواع چای هیبریدی شکوفه های زیبای هلو تولید می کنند.

‘Citrus Splash’ گل رز رنگارنگ زیبایی است که در باغ خود به آن نیاز دارید.

رزهای صورتی روشن

معانی رنگ رزنوئل جانسون
آبراهام داربی

از رزهای صورتی روشن می توان برای انتقال احساسات مختلف از جمله لطف، شادی و تحسین استفاده کرد. من از پرورش عطرهای بسیار خوشبو لذت می برمآبراهام داربی، که یکی دیگر از رزهای درختچه ای دیوید آستین است. ‘جادو شده’ چای هیبریدی مورد علاقه من رز صورتی روشن است.

جنگل های پینی و رز پایتخت آمریکا در شرق تگزاس را کاوش کنید.

رز قرمز و سفید

نوئل جانسون
“لذت مضاعف”

رزهای دو رنگ نیز مانند رزهای قرمز و سفید معانی خاصی دارند “لذت مضاعف”، که نماد وحدت است.

دیگر معانی رنگ رز

رزهای رنگارنگ احساسات زیر را نشان می دهند:

  • رز صورتی تیره – متشکرم
  • رز نارنجی – میل، اشتیاق
  • رز مرجانی – میل
  • گل رز اسطوخودوس – عشق در نگاه اول

چه گل رز را از باغ خود هدیه دهید یا از گلفروشی، رنگ رز به معنایی است که می تواند احساساتی را که می خواهید با آنها ارتباط برقرار کنید، بیان کند.