خوش آمدی باران | باغ ژانشیب جلو بعد از باران 7-5-21گردشگرانی که برای تعطیلات آخر هفته طولانی 4 ژوئیه به مین آمده بودند احتمالاً از سه روز هوای خنک و بارانی خوشحال نبودند، اما کشاورزان و باغبانان مین هیجان زده بودند. کمبود برف زمستانی و به دنبال آن باران اندک در ماه های می و ژوئن و گرم ترین ژوئن ثبت شده در مین به این معنی بود که ما به پایان ژوئن رسیدیم که 100٪ ایالت به طور غیرعادی خشک و 70٪ در شرایط خشکسالی بود.

در یکشنبه بازار کشاورزان، هیچ کس از نیاز به کاپشن و وسایل باران شکایتی نداشت. از چند کشاورز پرسیدم که چقدر باران آمده‌اند، و اجماع عمومی حدود 3 بود (و باران متناوب در روز یکشنبه ادامه داشت). این از آن نوع باران های سیل آسا نبود که گاهی خشکسالی را قطع کند، خاک های خشک استخوانی را از بین ببرد و باعث فرسایش شود. این نوعی خیساندن طولانی و مداوم بود که توسط خاک جذب می شود و گیاهان را تغذیه می کند. و در حالی که 3-4 اینچ باران در طول سه روز کسری بارندگی ما را از بین نمی برد، لبه را از بین می برد.

اسطوخودوس پیاده روی 7-5-21وقتی امروز صبح به باغ آفتابی خود رفتم، بسیاری از گیاهان زیر وزن شاخ و برگ های خیس شده از باران به سجده افتاده بودند. اما در اواخر صبح، آنها خودشان را جمع می کردند و سرحال تر از هفته های گذشته به نظر می رسیدند. برخی از گیاهان، مانند اسطوخودوس که پوشش اسطوخودوس را پوشش می دهد، در هوای گرم و خشک خوشحال می شوند. با این حال، دیگران وقت خود را در انتظار رطوبت بودند.

بارت طلای بزرگ 2021 Harriet's Red 2021

نیلوفرهای روز (همروکالیس)، به ویژه، به باران با شکوفه ها پاسخ داد. در حالی که اولین گل های روزانه در اوایل امسال (23 ژوئن) نسبت به قبل باز شدند، تنها پنج گونه قبل از رسیدن باران شروع به شکوفه دادن کرده بودند. امروز این تعداد به پانزده نوع افزایش یافته بود. با شروع فصل روزانه، صورتی، آبی و بنفش ملایم باغ در ماه مه و ژوئن، جای خود را به نارنجی، قرمز و زرد قوی تابستان می دهد.

پرتقال های شیب جلو 7-5-21