#رنگ باغ تابستانی


تاریخ مورد نظر دوشنبه 15 ژانویه است که با نام #آبی دوشنبه شناخته می شود. سال گذشته در همان روز اعلام شده، من تصاویر زیادی از گل های آبی رنگی را پست کردم، تا تلاشی برای ایجاد یک تغییر پارادایم در مورد این نقطه پایین ظاهری سال، به روز جشن رنگ باغ گذشته و رنگ باغ به ایجاد کنم. بیا. حالا من یک شبکه دوست داشتنی از مردم در رسانه های اجتماعی دارم، که احتمالاً بیشتر از سر ادب، عکس ها را دوست داشتند و از کاری که انجام می دادم تصدیق کردند، حتی چند نفری که به آن پیوستند. من واقعاً در آن زمان در مورد کاری که انجام می‌دهم یا چرا اظهار نظر نکردم، فقط یک رنگ آبی کوچک برای روزی که در آن بود.

تقریباً یک سال به جلو رفتیم، و همانطور که به سمت کریسمس گذشته پیش می رفتیم، به سالی که بود فکر کردم. از نظر باغبانی، سرگرمی، موفقیت و شگفتی‌های زیادی همراه با نکات یادگیری مشخص (کد برای بلایای کامل) وجود داشت.

شخصاً، اگرچه خنده های زیادی همراه با گفتگوهای عمیق وجود داشت، اما چیزهایی نیز برای تأمل دارم. یک وضعیت خانوادگی مداوم وجود دارد که من فقط می توانم برای افرادی که درگیر هستند آرزوی سلامتی و خوشبختی کنم. با این حال، بزرگترین تأثیر آن جایی بود که یکی از بهترین دوستان من در دوران نوجوانی در طول سال از دنیا رفت. اگرچه از دوران نوجوانی بیشتر ارتباطمان را از دست داده بودیم، شنیدن خبر درگذشت او بسیار ناراحت کننده بود. زمانی که ما از دست دادن را تجربه می کنیم، فرآیند خاصی وجود دارد که از آن عبور می کنیم. درک آنچه اتفاق افتاده، پردازش احساسی و معنای آن و سپس رسیدن به نقطه پذیرش برای اینکه به خودمان اجازه دهیم ادامه دهیم، زمان می برد. برای من، اگرچه هنوز راهی برای سفر برای رسیدگی به درگذشت او وجود دارد، خانواده او مرتباً در فکر من هستند زیرا فقط می توانم در میان مشغله های روز دنیا برای آنها لحظاتی از آرامش و آرامش آرزو کنم.

بنابراین، چگونه این رنگ با #رنگ باغ تابستانی مطابقت دارد؟

ببینید، من عاشق ژانویه هستم. مدام می گویم. بله، تاریک است با سطح نور ضعیف. بله، روزها کوتاه است و ممکن است از این سر تا آن روز باغ را نبینید. و بله، هوا معمولا سرد است و در بین آن طلسم های خنکی وجود دارد. با این حال، این ماهی است که شاهد طولانی شدن جزئی روزها و ظهور اولین گل های سال هستیم. همچنین ماه برنامه ریزی، هیجان و رویای رنگی است که در زندگی و باغ ما خواهد بود. در نهایت، این یک ماه است که واقعاً از آن چیزهای کوچک قدردانی می کنیم تا اینکه از خواب زمستانی به سالی برسیم که در اواسط فوریه به یک سال می رسد.

اکنون می‌دانم که افراد زیادی با احساسات ژانویه من موافق نیستند (در واقع بسیاری از مردم آرزو دارند این ماه دور باشد)، پس اگر کاری انجام دهیم چه می‌شود. چیزی کمی متفاوت است.

بنابراین، من یک ایده داشتم.

چه می‌شود اگر در تاریک‌ترین زمان سال، در تمام رسانه‌های اجتماعی و خانه‌هایمان رنگ‌ها را پررنگ کنیم. آیا این یک درمان نیست!

می بینید، من معتقدم که درگیر شدن در رشد گیاهان، ایجاد باغ ها و گاهی اوقات کثیف شدن دستان خود در خاک، راه بسیار خوبی برای ارتباط با طبیعت است، درک اینکه ما کی هستیم و همانطور که گرترود جکیل طراح باغ می گوید،


درسی که من کاملاً آموخته ام و می خواهم به دیگران منتقل کنم، دانستن شادی پایداری است که عشق به باغ می دهد.

بنابراین، دوستان من، لطفاً در این آخر هفته و دوشنبه، در گسترش رنگ و شادی در زندگی ما شرکت کنید. از هشتگ رنگ #summergarden استفاده کنید تا اگر بتوانیم پست های یکدیگر را پیدا کنیم و شادی را به اشتراک بگذاریم. آن را به یک رویداد در شبکه خود تبدیل کنید، مردم را دعوت کنید تا به آن بپیوندند، همانطور که یک نفر گفت، بیایید مسیر بهار را روشن کنیم.

بهترین ها،

هیو