تابستان – باغ گل خانه


منصفانه است که بگوییم زندگی در قرنطینه فراز و نشیب های خود را داشت. من وقت یا تمایلی برای نوشتن چیز جدیدی برای وب‌سایت خود نداشتم، اما اکنون که هر دو فرزندم به مدرسه بازگشته‌اند، زمان آن رسیده است که فهرست کارها را کنار بگذارم و در واقع برخی از کارهای موجود در آن را انجام دهم. به‌روزرسانی وب‌سایت در اولین فهرست قرار دارد، بنابراین به معنای پیگیری آنچه در تابستان انجام داده‌ایم است.

کوکب ‘Eveline’

آموزش در خانه قطعاً گاهی اوقات یک چالش بود (معمولاً وقتی صحبت از هر چیز مرتبط با ریاضی می شد). ما احساس خوشبختی می کردیم که موضوع علمی ما، به جای مناسب، «گیاهان» بود. نکته برجسته ایجاد یک مدل باغ به سبک ژاپنی بود که کودک 9 ساله ما مانند یک اردک آب می خورد، شاید به دنبال راه پدرش طراح باغ باشد. پروژه های هنری شامل نگاه کردن و تقلید از چاپ های باغبانی آنجی لوین و ساختن تصویر خودمان از گل های فشرده بود. تقریباً مثل این بود که کار مخصوصاً برای ما تنظیم می شد!

مدل باغ ژاپنی
مدل باغ ژاپنی

متوجه شدم که با شروع تعطیلات تابستانی، ما دیگر حوصله‌مان سر رفته بود و مشغول نگه داشتن هر دو بچه کار سختی بود. ما با دوستانی که در خارج از خانه قرار داشت برای فعالیت‌های دور از دسترس اجتماعی ملاقات کردیم، توانستیم شنا کردن در یک استخر خصوصی را از سر بگیریم و یک هفته در کلبه‌ای منزوی در وسط جنگل نورفولک – سعادت – اقامت داشتیم!

من واقعاً قدردانی کردم که چقدر خوش شانس هستیم که شوهرم توانست به کار خود در طراحی و ساخت باغ ادامه دهد و من توانستم هنر گل فشرده خود را به صورت آنلاین بفروشم. کارگاه‌های حضوری که معمولاً در خانه میزبانی می‌کردم فعلاً به تعویق افتاده است و مجبور شدم برخی از نمایش‌های صنایع دستی را که در آن ثبت‌نام کرده بودم لغو کنم. با این حال، شاید به من زمان داده است که فقط روی یک جنبه از گل ها تمرکز کنم – رشد، فشار دادن و خلق کردن با آنها. به محض اینکه همه چیز حل شود، من از مردم برای بازگشت به کارگاه های گل استقبال خواهم کرد.

بخش ما به عنوان یک موهبت واقعی، مکانی برای فرار برای یک ساعت یا بیشتر در شب و باغ به بهترین شکلی که تا به حال داشته به نظر می رسد، زیرا زمان زیادی را در خانه داشته ایم. من برخی از انواع جدید گل محمدی را در خانه و در محل پرورش دادم. برای ظرافت محض، فکر می‌کنم مدل مورد علاقه من Eveline است که یک رژگونه یاسی ظریف در مرکز دارد. از دیگر ویژگی های برجسته Comos ‘Fizzy Rose Picotee’ و Zinnia ‘Zinderella’ Peach بوده اند.