کاشت سبزیجات پاییزی: باغ استه


کاشت سبزیجات پاییزی: باغ استه

خوب، بیایید سبزی های پاییزی و زمستانی را پرورش دهیم! تابستان سخت است، اما هوای خنک‌تر باعث می‌شود کاشت کاهو، هویج، سبزی، تربچه، گشنیز و کلم که ماه‌ها می‌توانیم آن‌ها را برداشت کنیم، بسیار راحت است.
Este Garden کاهو و تخت سبزیجات تابستانی
برای کمک به شما، اد فوئنتس، کارگردان CTG، رابرت مورهد، و من در مزرعه شهری با هم آشنا شدیم. باغ استه برای راهنمایی های حرفه ای کشاورزان زن، لی اسکات و آناماریا گوتیرز، مدیر مزرعه.

بهار گذشته، ما آنها را در حال برداشت دسته های هویج خوش طعم تماشا کردیم. این بار نحوه کاشت آنها را یاد می گیریم.
مزرعه شهری محله
فقط از ماه مه 2020، آنها زمین های زیادی را پوشانده اند تا باغ های کافه ایست ساید سابق را احیا کنند، به ویژه از کشاورزان زن آن. دورسی بارگر. در حال حاضر در حال برداشت برای رستوران Suerte هستند، آنها همچنین سرآشپزهای رستوران جدید Este را تامین می کنند و برای اولین بار در مارس 2022 برنامه ریزی می کنند.
ردیف باغ هویج و گشنیز
از آنجایی که تابستان فصل پاییز را قطع می کند، آنها همچنان در حال برداشت چند کیلو فلفل، گوجه فرنگی، بامیه و ریحان هستند. آنها همچنین در حال کاشت نهال های هویج و گشنیز هستند در حالی که دومین دور لوبیا بلند تابستانی خود را می چینند.
هویج و لوبیا دراز روی داربست
لی اسکات لوبیا بلند نگه می دارد
در ماه ژوئیه، آنها از گوجه فرنگی “ژولیت” قلمه گرفتند تا این محصول پاییزی فراوان را شروع کنند.
گیاهان گوجه فرنگی ژولیت
صدها فلفل برای هفته ها نوید برداشت را می دهند.
فلفل به ساختمان در حال ساخت
آنها انواع زیادی را رشد می دهند و در تابستان امسال هابانادو را اضافه می کنند که به خاطر طعم میوه ای بدون گرمای هابانرو مشهور است.
فلفل هابانادو
خب، حالا چه چیزی می توانیم رشد کنیم؟ هویج! آنها اولین جانشینی خود را در اوایل سپتامبر آغاز کردند و از آن زمان بارها و بارها کاشت کردند. آنها Bolero Nantes را انتخاب کردند، یک نوع فوق العاده شیرین و ترد که به خوبی ذخیره می شود. نکته حرفه ای آنها: برای جوانه زنی سریع و قابل اعتماد از آبیاری سربار استفاده کنید.
نهال هویج
در حال حاضر، آنها در حال کاشت بذر گشنیز هستند، یکی دیگر از آنها که می توانیم برای برداشت های طولانی تری بکاریم.
نهال هویج و گشنیز
در یک نوار کوچک در امتداد مسیر دیگری، هویج را در پشت کلم پیچ کاشتند.
نهال کلم پیچ و هویج
رشد کاهو از بذر در تگزاس مرکزی بسیار آسان است! سیمپسون سیاه دانه قابل اعتماد است،
تنوعی که بسیار مقاوم به سرما و گرما است. من سالها آن را بزرگ کرده ام. در یک بستر دیگر، آنها سه گونه کاشتند: تراکم زمستانی، جزیره پاریس، و مارول از چهار فصل.
تخت کاهو
در سمت راست، Winter Density کوچک چاق و چاق، تلاقی خوشمزه ای بین باترهد و رومی است. در سمت چپ، در نهایت جزیره پاریس قد بلندتر، یک رمیه قوی است که من همیشه به دلیل تحمل گرما آن را وارد می کنم. و همانطور که آناماریا به ما می گوید، کاهو را عالی می کند!
گیاهان کاهوی جزیره Parris و Winter Density
Marvel of Four Seasons با نوک قرمز، یک پروانه موروثی فرانسوی، می‌تواند پس از بهار برای تولید محصول پاییزی خود بکارد.
کاهوی مارول از چهار فصل
در حال حاضر زمان خوبی برای پیوند کلم در مهد کودک های محلی است. توصیه آناماریا: خون و آرد استخوان را در چاله کاشت بپاشید زیرا کلم ها تغذیه کننده های نیتروژن سنگین هستند.
نهال کلم
در یک تخت کنار خیابان، یک درخت اسپند شروع جدیدی از آفتاب بعد از ظهر می دهد. در اینجا، کلم های مختلف ناپا (نوع شیرین چینی)، سبزی خردل و میزونا را در برابر پرچینی از فلفل های تند بذر کردند.
کلم ناپا و سایر سبزیجات زیر درخت اسپند
تربچه را هم می توانیم بذر بپزیم. آنها تربچه هندوانه را پرورش می دهند، برداشتی سریع در 50 روز، یک دانه اولیه مورد علاقه برای بچه ها. لیا همچنین به ما نشان می‌دهد که چگونه تربچه‌های خوشمزه Daikon و شبدر زرشکی مورد علاقه زنبورهای بهاری را به‌عنوان محصولات پوششی برای رقابت با علف‌های هرز، جلوگیری از فرسایش و تغذیه خاک برای گیاهان سال آینده بکاریم.
زن کاشت محصولات پوششی
فقط چند روز بعد، دانه های لیا از قبل بالا رفته بودند و می رفتند! این برای رضایت فوری چگونه است؟
نهال تربچه دایکون و شبدر زرشکی
علف های هرز یک شغل همیشگی برای همه ما هستند. مطمئناً شما نمی خواهید محصولات غذایی خود را مسموم کنید. هنگامی که به استراحتی آرام نیاز دارید، به سادگی دست های خود را در خاک فرو کنید. سارا نیلسن، داوطلب استه گاردن، پیوندی از تگزاس از مینه‌سوتا، دانش زیادی را – همراه با دوستی پایدار – در کنار آناماریا و لیا به دست می‌آورد.
سه زن در حال علف های هرز ردیف باغ ها
بین ردیف‌ها، یک رکاب یا بیل زدن زیر خاک می‌رود تا علف‌های هرز را در ریشه‌هایشان ببرد. برای وجین هر نوع، خاک مرطوب کار را آسان تر می کند. (رابرت مورهد به داخل پرید تا مطمئن شود که ما با چند کابل صدا به هم نخورده ایم!)
زنان با بیل زدن و مرد با کابل های صوتی
برای علف های هرز تثبیت شده (به شما نگاه می کنند، علف برمودا)، آنها به یک پنجه دستی تکیه می کنند که هسته آن را می چرخاند تا ریشه ها را بچرخاند و سست کند. و هی، تقویت هسته بزرگ برای ما!
زن در حال نمایش پنجه دستی
دنبال کردن باغ استه برای دیدن آنچه در حال رشد است و داوطلب شدن.
زن در حال کشش در باغ سبزیجات
اکنون کل داستان را تماشا کنید!

ممنون که سر زدی، لیندا