آبنمای پمپ آب قدیمی و DIY


ما امروز زیباترین پروژه DIY را برای شما داریم. من و هابز عاشق رفتن به بازارهای فروش و فروش املاک برای بررسی آشغال ها هستیم. گاهی اوقات ما مقداری از آن آشغال ها را برای باغ ها به خانه می آوریم و من یک سوله کامل باغ پر از آشغال های گفته شده دارم. لول در این مورد، هاب ها می دانستند که من به دنبال یک پمپ قدیمی هستم و زمانی که تنها بود، یکی را در یک فروش املاک پیدا کرد. با پاشیدن رنگ نارنجی و قهوه ای واقعا زشت بود. او از یک برس سیمی استفاده کرد، آن را تمیز کرد و با اسپری آن را قرمز کرد. در باغ های من، معمولاً هر سال در باغچه ها، جایی داشت. ما همیشه می خواستیم از پمپ یک فواره بسازیم، اما او ایده های خود را داشت و من ایده های خودم را داشتم. ما بالاخره امسال دور هم جمع شدیم و با زیباترین آبنما و آبنمای پمپ آب قدیمی DIY ساختیم.

این پست ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. اگر روی
یکی از لینک ها و خرید،

من ممکن است یک کمیسیون کوچک بدون هزینه اضافی برای شما دریافت کنم.
افشای کامل را اینجا ببینید.

لوازم مورد نیاز برای آبنما و آبنمای پمپ آب قدیمی DIY

 • پمپ قدیمی – به راحتی در فروش املاک یا بازارهای کک پیدا می شود. یا، یکی در آمازون با قیمت بسیار خوب وجود دارد.
 • وان شستشو گالوانیزه بزرگ – به راحتی در فروش املاک یا بازارهای کوچک یا هر گلخانه بزرگ پیدا می شود
 • سطل – اندازه به اندازه وان شستشوی شما بستگی دارد. ما فقط از یک فروشگاه ارزان قیمت از یک فروشگاه بزرگ استفاده کردیم.
 • پمپ آب – این یکی شامل لوله های لازم است و قیمت بسیار خوبی دارد
 • لوله
 • یک تکه مواد صفحه برای پوشاندن سطل
 • سیم
 • نوار چسب
 • خاک گلدان
 • گل ها
 • سنگ رودخانه

سعی کنید دقیقاً به چیزهایی که برای ساختن فواره و کاشت خود استفاده می‌کردیم زیاد معطل نشوید. خلاق باشید و به راه‌هایی فکر کنید که بتوانید از آشغال‌هایی که در اطراف خود قرار داده‌اید استفاده کنید. این زیبایی یک پروژه DIY است، شما می توانید آن را خودتان بسازید.

DIY Vintage Fountain and Planter - لوازم

ابزارهای مورد نیاز برای این پروژه:

 • یک مته مفید است، اما اگر آن را ندارید، می توانید از یک مته استفاده کنید.
 • قیچی
 • ابزار چاقو

مراحل ساخت آبنما و آبنمای قدیمی پمپ آب

تصمیم بگیرید که محل اقامت آبنمای آبنمای پمپ قدیمی شما کجا باشد. شما باید نزدیک منبع برق باشید. همچنین، باید بدانید که بسته به اینکه کاشت شما در سایه می‌نشیند یا زیر آفتاب، گل‌های سایه‌بان یا گل‌هایی که آفتاب را دوست دارند، بکارید یا نه.

لوازم و ابزار خود را درست در جایی که می خواهید کاشت تمام شده خود را قرار دهید قرار دهید زیرا ممکن است بسیار سنگین شود.

ما تدارکات را جمع آوری کردیم و به دنبال این بودیم که چگونه بتوانیم تصویری که در ذهنم وجود دارد به واقعیت تبدیل کنیم. ممکن است در این مرحله کمی دعوا وجود داشته باشد.

ابتدا سوراخ هایی در کف وان شستشو برای زهکشی گیاهان ایجاد کنید. سوراخ هایی را دریل کنید یا بکوبید که به اندازه کافی کوچک باشند تا مخلوط گلدان از سوراخ ها الک نکند، اما به اندازه کافی برای زهکشی کافی بزرگ باشند.

آبنما و کاشت پمپ DIY Vintage - فرآیند - حفاری سوراخ در ظرف گالوانیزه

دوم – یک سوراخ به سمت بالای سطل ایجاد کنید تا لوله و سیم برق پمپ از آن عبور کند. در این مرحله ادامه دهید و پمپ آب را در پایین سطل قرار دهید. هنگامی که لوله و سیم برق از داخل سطل کشیده شدند، روی سوراخ را با چسب نواری وصله کنید. این نباید زیبا باشد زیرا نشان داده نمی شود. این صرفا راهی برای جلوگیری از ورود خاک به داخل سطل آب است.

سوم – یک تکه صفحه را روی بالای سطل قرار دهید و آن را در اطراف بالای سطل با سیم محکم کنید. توپی‌ها سیم را در بالای سطل زیر صفحه‌نمایش متقاطع کرده‌اند تا کمی ثبات به صفحه نمایش دهند، زیرا سنگ‌های رودخانه را به عنوان مرحله نهایی روی آن قرار می‌دهیم. این مرحله نباید زیبا باشد زیرا هیچ کدام از اینها نشان داده نمی شود. واقعاً هیچ ریتم یا دلیلی در ایمن کردن صفحه وجود ندارد.

DIY Vintage Pump Fountain & Planter - پمپ آب را در سطل پردازش کنید

چهارم – حالا وقت آن است که سطل را در وان شستشو قرار دهید. لوله و سیم برق را روی کناره وان شستشو آویزان کنید. در این مرحله می‌توانید تصمیم بگیرید که آیا می‌خواهید سوراخی به اندازه‌ای بزرگ ایجاد کنید که لوله و سیم برق از کناره وان شستشو عبور کنند، یا می‌توانید به سادگی آنها را از بالا آویزان کنید. باید بتوانید آن را مرتب کنید تا نشان داده نشوند.

پنجم – سطل را در جای خود قرار دهید و پمپ قدیمی را به هم بریزید تا ایده ای از جایی که می خواهید آن را قرار دهید به دست آورید. در این مرحله، جلو بروید و وان شستشو را با خاک گلدان پر کنید. مراقب باشید خاک داخل سطل آب نرود. دور سیم برق و لوله آب کار کنید. پوشاندن آنها با خاک اشکالی ندارد، فقط آنها را در بسته بندی نکنید. ما مقداری خاک در سطل گرفتیم، اما بر عملکرد پمپ آب ما تأثیری نداشته است.

آبنما و کاشت پمپ DIY Vintage - فرآیند - پر کردن گلدان گالوانیزه با خاک

ششم – لوله آب را از طریق پمپ قدیمی عبور دهید. لوله را برش دهید تا درست در داخل پمپ قدیمی قرار گیرد، اما کمی لوله اضافی در سطل آب بگذارید. لوله را با آن محکم کردیم E6000 در چند مکان، به طوری که در داخل پمپ قدیمی به عقب نلغزد. به این ترتیب اگر بعداً نیاز به تنظیم ارتفاع پمپ داشته باشید، بازی کافی در طول لوله خواهید داشت. حالا پمپ را در جای خود قرار دهید. مال ما به خوبی روی خاک می نشیند. اگر به محض اینکه گیاهان شروع به پر شدن کردند، لازم است کمی بالاتر برود، می‌توانیم آن را کمی بالا بیاوریم و یک تخته زیر آن قرار دهیم. پمپ عتیقه مورد استفاده ما بسیار سنگین است، بنابراین نگران باد کردن آن نباشید.

هفتم – ادامه دهید و آب را از طریق صفحه نمایش در بالا به سطل اضافه کنید و پمپ آب را وصل کنید. هر گونه تنظیمات لازم را برای جریان آب انجام دهید. در صورت نیاز از نوار چسب برای محکم کردن لوله آب داخل پمپ قدیمی استفاده کنید.

DIY Vintage Pump Fountain and Planter - Process - اضافه کردن پمپ قدیمی

هشتم – اکنون زمان اضافه کردن گل ها است. من دوست دارم گیاهانم را روی خاک بچینم تا ایده ای از محل قرارگیری داشته باشم. سپس به عقب برمی گردم و نگاهی می اندازم و تنظیماتی را انجام می دهم. بلندترین گلها را در پشت پمپ، گلهای با ارتفاع متوسط ​​را در طرفین وان شستشو و سپس گیاهان اسپری را در جلو کاشتم. من از آنجلونیا، گل شمعدانی، گل مروارید مارگریت، ویکتوریا مریم گلی و فلفل قرمز استفاده کردم. در حین کاشت مراقب باشید که خاک در سطل آب قرار نگیرد. همچنین می توانید سیم برق پمپ و لوله آب را در حین کاشت قرار دهید.

DIY Vintage Pump Fountain and Planter - اضافه کردن گیاهان

صفحه روی سطل را با سنگ رودخانه پوشاندیم.

آبنمای وینتیج پمپ آب چشمه و گلدان - بعد از

چند نکته برای انتخاب گیاه در گذشته، ای کاش چنین گیاهان بلندی را اضافه نمی کردم. آنجلونیا و سالویا قد بلند کردند و بر پمپ قدیمی سایه انداخته اند. و دیزی های مارگریت به اندازه ای که برچسب گفته شده بود بلند نشدند. فکر می‌کنم سال آینده گیاهانی را انتخاب کنم که فقط کناره‌های وان شستشو را پر می‌کنند و می‌پوشانند، مانند کالیبراکوآ، سوپرتونیا، گیلاس دنباله‌دار یا سایر گیاهان از نوع اسپللر. با این حال، حتی با وجود انتخاب گیاهی بی‌نقص من، من عاشق روشی هستم که این فواره و کاشت پمپ آب قدیمی DIY ظاهر شد.

DIY Vintage Pump Fountain and Planter - After

در اینجا یک نمای جانبی از کاشت فواره چند هفته بعد، زمانی که گیاهان در حال پر شدن (یا در دست گرفتن) هستند، است.

آبنمای وینتیج پمپ آب چشمه و گلدان - بعد از

نمای نزدیک از پمپ خیلی متعفن است ناز!

آبنما و آبنمای قدیمی - نمای جانبی

و… یک عکس دیگر.

DIY Vintage Water Pump Fountain and Planter - After

خوب، این عکس نهایی است. وربینای دنباله دار دیوانه شده است و شما حتی نمی توانید وان شستشوی گالوانیزه را ببینید. ما عاشق این هستیم که وقتی روی عرشه خود می‌نشینیم، صدای چکش آب را دوست داریم.

DIY Vintage Water Pump و Washtub Fountain and Planter - After

شما چی فکر میکنید؟ آیا می خواهید آبنما و آبنمای قدیمی خود را خودتان بسازید؟ اگر نظر یا سوالی در مورد آموزش ما دارید، لطفاً در زیر نظر دهید.

باغبانی مبارک،
جوانا

اگر می‌خواهید این پروژه را فوراً انجام دهید، می‌توانید قطعات را در آمازون سفارش دهید و آنها را مستقیماً درب منزل تحویل بگیرید.

ps این پست را در پینترست به اشتراک بگذارید. پین ها در زیر آمده است. متشکرم!

pps من دوست دارم من را دنبال کنید پینترست. بسیاری از ایده های باغبانی عالی و هزاران آب نبات چشم باغبان. باغ گینگهام روشن است فیس بوک هم.

پین هایی برای اشتراک گذاری:

تصویر یک پمپ آب قدیمی قرمز در یک گلدان با روکش متنی - آبنمای پمپ قدیمی و کاردانی DIY

تصویر یک پمپ قدیمی قرمز در گلدان با روکش نوشتاری - DIY Vintage Pump Fountain & Planter