مشاهدات سه ماهه اول | به مزرعه Bare Mtn خوش آمدید!


با نزدیک شدن به پایان کوارتر اول، چند لحظه به عقب نگاه می کنیم. ما برنامه‌های کاری، فروش و نحوه پیش‌روی فصل رشد خود را بررسی کرده‌ایم. تا اینجای کار ما در فروش خیلی خوب عمل کرده ایم. واقعاً خوب است که برای اولین جشن بزرگ گل، روز ولنتاین، گل در دسترس داشته باشید. ما برای کاشت زودهنگام شقایق و لاله تلاش زیادی کردیم. زمستان معتدل در اوایل ژانویه نیز کمک کرد. ما در واقع از اواخر دسامبر شروع به فروش شقایق کرده ایم. مشاهدات ما این است که تنوع زیاد گل برای این سه ماهه اول بسیار مفید است. ما برای اولین بار توانسته ایم تعداد زیادی گل نرگس و تعدادی هلهبور را در مقادیر کم ارائه دهیم. با برنامه ریزی برای سه ماهه اول سال آینده، فکر می کنیم هلبورها، زنبق هلندی، سنبل و فریزیا به ترکیب گل های اولیه ما اضافه شده اند.

گل برای تحویل

با بررسی برنامه های کاری خود، با برنامه بذرکاری خود همگام می شویم. فکر می‌کنم فقط یک هفته استراحت کرده‌ام، اما این کار قابل اجرا است زیرا هوا بسیار خنک است و نهال‌های ما کمی کند رشد می‌کنند. این چالش برانگیز است که آنها را در حال حرکت در سیستم نگه دارید و برای کاشت بعدی فضایی را اشغال نکنید. لجستیک، چه چالشی! فقط به هوای گرم تر مخصوصاً در شب نیاز دارید.

نهال

اسنپدراگون ها

اسنپدراگون ها به اندازه هستند و آماده سفت شدن در خانه تکثیر برای کاشت مزرعه در چند هفته هستند.

مشاهدات ما برای فصل رشد تا کنون.

لاله های طوطی در اثر یخبندان سرد پوسیده شدند. آنها باید دیرتر در زمستان رشد کنند تا شکوفه ها در اثر دمای انجماد آسیب نبینند. آخرین گروه طوطی های ما که جوانه نداشتند بدون آسیب ظاهر می شوند. لاله های دوتایی هوای سرد را خیلی بهتر تحمل می کنند. لاله‌ها در سال‌های گذشته پول‌ساز بوده‌اند، اما امیدواریم این فصل را پس از یک باخت بزرگ شکست دهیم. طوطی ها برای ما فروشنده خوبی هستند.

تب دار

با وجود دمای پایین 20 درجه سانتیگراد، فلفل زمستانی یک موفقیت به نظر می رسد. ما فکر می کردیم که در پایان فصل خوب به نظر می رسید و بسیار سازنده بود. بنابراین تصمیم به آزمایش دیگری گرفتیم. ما به خوبی مالچ پاشی کردیم، آن را وجین کردیم و حتی تعدادی از شاخه هایی که در حال ریشه زدن بودند را پیوند زدیم. کاشت سینی تب دار به عنوان پشتیبان و برای اواخر تابستان. ما خواهیم دید که چگونه آنها در این فصل شکوفا می شوند

تب دار

آزمایش دیگر سریال Sweet Dianthus بود. ما آنها را تنها گذاشتیم زیرا دیانتوس هنوز در ماه دسامبر شکوفا می شد، بنابراین آن را برای زمستان گذرانی رها کردیم. مشاهدات نشان می‌دهد که ظاهر خوبی ندارند و احتمالاً تولید خوبی نخواهند داشت، بنابراین فضای مزرعه هدر می‌رفت و باید برروچه شود.

به طور کلی، ما زمستان نسبتا معتدلی داشته ایم، اگرچه ماه گذشته بسیار سرد بوده است. باران زیاد، برف در کوهپایه ها و باد فراوان. در مقایسه با مردمی در ساحل شرقی رنگ پریده است. اما ما را با باز کردن و بستن هوپ هاوس ها و پوشاندن و باز کردن پتوهای یخبندان به پریدن نگه داشته است.

زمستان معتدل به جمعیت مخلوق کمکی نکرده است. ما شاهد حجم های بیشتر و آسیب های زیادی هستیم. همچنین بیشتر سنجاب ها، نوتریا و گوفرها. همه آنها نهال های جوان ما را میان وعده می خورند. گربه ما تار عنکبوت ادامه نمی دهد اما تعداد او بیشتر است. ما همچنین نگران اشکالات هستیم اما بعداً خواهد بود.

تار عنکبوت

ما شروع به کشف برزنت های خود کرده ایم و شروع به کاشت اولین نهال های سالانه خود کرده ایم. ردیف هایی که برون زده شده اند بسیار خوب به نظر می رسند، خیلی خیس نیستند و آماده حرکت هستند. با تمام باران هایی که داشته ایم، سطح آب ما در حدود 8 اینچ از سطح است. برخی از ردیف های پایین واقعاً شیک هستند. مشاهده، هر چیزی را که محصول زمستانی نمی روید برزنت بزنید.

اینم عکس گل زیبا به نظر می رسد شقایق های آبی همیشه پر از گل هستند. هنوز عاشق شکوفه های زیبای آنها هستند.

شقایق های آبی

“همانطور که جزر و مد بالا می رود، پس می رود. چرخه را یاد بگیرید نه واکنش را.”

تا دفعه بعد ممنون از حضورتون….