5 گیاه آپارتمانی برتر برای هدیه عالی


هنوز به دنبال یافتن آن هدیه مناسب برای یک دوست یا یکی از اعضای خانواده هستید؟ شاخ و برگ یا گیاهان گلدار را در نظر بگیرید. هر کدام از این گزینه ها یک هدیه ایده آل برای دوستداران گیاهان است و این موارد مورد علاقه غیر باغبانان را نیز خوشحال می کند. برای رشد هر یک از گیاهان و پیازهایی که در اینجا می بینید نیازی به انگشت شست سبز نیست. هدیه یک گیاه آپارتمانی شاخ و برگ به زیبایی طبیعی و سبز بودن به هر فضای داخلی می افزاید. این گیاهان ماندگار و کم نگهداری همچنین به تصفیه هوای خانه یا محل کار کمک می کنند. اگر گل‌ها بیشتر مورد پسند گیرنده شما هستند، باغ‌های داخلی انحصاری ما و پیازهای آماریلیس درجه ممتاز ما آماده شروع رشد می‌شوند و زمستان را با نمایش گل‌های دیدنی روشن می‌کنند. لامپ ها فقط به نور قوی (مانند پنجره رو به جنوب) و گاه به گاه آب نیاز دارند تا رشد کنند. گیرنده شما از تماشای شکوفه دادن گل های زیبا در طول چند هفته در ماه های زمستان لذت خواهد برد.

در زیر پیمایش کنید تا 5 هدیه شگفت‌انگیز را پیدا کنید که تقریباً برای هر کسی در لیست شما انتخاب شده است. تنها بخش سخت ممکن است این باشد که انتخاب کنید کدام یک را بدهید.


گیاه مار “مهتاب”

گیاه مار «مهتاب»، چرخشی به‌روزرسانی‌شده در جنگجوی سنتی بی‌طاقت، دارای برگ‌های نقره‌ای درخشان است که با لهجه‌های سبز افقی پوشانده شده‌اند. معروف به تحمل غفلت، “مهتاب” (Sansevieria trifasciata) نور غیرمستقیم و مراقبت فراموشکارانه را با کمال میل می کند. گیاهان مار به ندرت شکوفا می شوند، اما زمانی که شکوفا می شوند، تعداد زیادی گل خوش طعم در سایه های سفید یا کرم روی ساقه های بلند ظاهر می شوند.

Scindapsus “Silver Satin”

برگ‌های سبز جنگلی لعاب‌دهی شده و سخاوتمندانه با نقره به این پوتوس نقره‌ای ساتن ظاهر متمایز آن می‌دهد. به همان اندازه که هر گیاه آپارتمانی می تواند بی خیال باشد، فقط گاهی آب می خواهد (و نه بیش از حد). گیاهان دنباله دار در گلدان های آویزان یا آبشاری از قفسه ها و میزها شگفت انگیز به نظر می رسند.

بگونیا “اسکارگوت”

یک مارپیچ پررنگ شبیه به پوسته حلزون، هر برگ مراقبت آسان را طرح می کند رکس بگونیا اسکارگوت. این محصول که با نوارهای غنی از اسپند، شکلات و سبز رندر شده است، جلوه ای ایجاد می کند که چشم شما را از سراسر اتاق جلب می کند. گلهای صورتی کم رنگ لذتی مضاعف دارند. یک گیاه آپارتمانی خیره کننده می سازد.

آماریلیس “پوره گیلاس”

سری Nymph از Amaryllis گلهای بزرگ و تقریباً کاملاً دوتایی تولید می کند که بافت و رنگ غنی آنها استانداردهای زیبایی جدیدی را برای این جنس زیبا ایجاد می کند. شکوفه‌های بزرگ و قرمز رنگ «پوره گیلاس» دارای کیفیتی درخشان و رنگین کمانی است و ساقه‌های ضخیم و قوی گیاه آن‌ها را بالا نگه می‌دارد. ما “Cherry Nymph” را در ارائه های مختلف ارائه می دهیم – از لامپ باروت (برای گلدان های DIY یا نمایش در شیشه) گرفته تا لامپ با طوفان یا گلدان شیشه ای (نشان داده شده در بالا)، تا لامپ هایی که از قبل در گلدان ها یا گلدان های مهد کودک قرار داده شده اند. آماریلیس را در اتاقی با نور روشن قرار دهید، گهگاه به آن آب بدهید و نمایش باشکوه گل را تماشا کنید.

مجموعه لامپ ترومپت های کوچک

شکوفه های مینیاتوری نرگس «جت فایر» دارای گلبرگ های زرد آفتابی و یک تاج نارنجی گسترده است. آنها یک شریک عالی برای خوشه های گل آبی معطر هستند Muscari armeniacum. ما عاشق این منادی ساده و معطر بهار هستیم. این یک هدیه دوست داشتنی است که پیش نمایشی با روحیه از بهار را ارائه می دهد.

پست 5 گیاه آپارتمانی برتر برای هدیه عالی اولین بار در وبلاگ مزرعه گل سفید پدیدار شد.