ایده های دکور باغ روستایی (و کجا آنها را بخریم)


اینجا در Gingham Gardens، ما عاشق ایده‌های دکور باغ روستایی هستیم، که عمدتاً به‌صورت بازیافتی، بازیافتی، قدیمی، دکور باغچه‌های آشغال هستند. تا زمانی که برای رفتن به بازارهای کثیف، فروش گاراژ، فروشگاه‌های دست‌فروشی و غیره وقت نداشته باشید، پیدا کردن اقلامی برای ایجاد آن ظاهر بسیار دشوار است. بنابراین، بهترین کار بعدی خرید دکوراسیون جدید باغ روستایی است. بسیاری از ما سبک تزئین خانه های مزرعه را در داخل خانه های خود دوست داریم، پس چه می شود که ظاهر خانه های مزرعه را به باغ های خود نیز اضافه کنیم.

این پست ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. اگر روی
یکی از لینک ها و خرید،

من ممکن است یک کمیسیون کوچک بدون هزینه اضافی برای شما دریافت کنم.
افشای کامل را اینجا ببینید.

خانه های پرنده روستایی برای باغ شما

هیچ چیز مانند خانه های پرنده زیبا دکور باغ روستایی را نمی گوید. اگرچه این یک پروژه DIY سرگرم کننده خواهد بود، اما اگر شما هم مانند من هستید، کارهای زیادی انجام می دهید. خانه‌های پرنده زیادی با ظاهر روستایی وجود دارد که می‌توانید خریداری کنید و مستقیماً درب منزل تحویل بگیرید.

اگر عاشق کار دستی هستید حتما ببینید Etsy برای خانه های پرنده روستایی. اوه وای خیلی قشنگن ولی این یکی محبوب منه.

در چوب خانه پرنده فلزی روستایی زیر به سادگی در هر باغی، از جمله باغ شما، شایان ستایش خواهد بود. دو تا از باغ‌های بزرگ من روی شیب‌ها هستند و من همیشه به دنبال چوب‌های زیبای باغ برای آن باغ‌ها هستم.

در اینجا یک چوب باغ پرنده مصنوعی است که بسیار عالی است. من عاشق کاردستی و خلاقیت هستم. میتونی پیدا کنی خانه های پرنده بیشتر از نوع سهام در این جستجوی Etsy

همه را بررسی کنید سهام خانه پرنده روستایی در آمازون.

تابلوهای باغ روستایی

اینها را بررسی کنید تابلوهای باغ فوق العاده زیبا در Etsy. سقوط دارم تابلوی باغ از این فروشنده و من فقط سفارش دادم این علامت باغ از فروشنده دیگری روی حصار سرو قدیمی من عالی به نظر می رسد.

دکوراسیون باغ روستیک

دکوراسیون باغ روستایی بیشتر

من واقعاً می خواستم چرخ واگن قدیمی برای اضافه کردن به دکوراسیون باغم، اما نمی‌خواستم قیمتی را که فروشندگان در بازارهای کثیف که در آن شرکت می‌کردیم، بپردازم، بنابراین یک جعلی خریدم. به نظر می رسد فوق العاده زیبا در عکس های باغ من قرار گرفته است.

هیچ چیز واقعاً روستایی در مورد وجود ندارد این فواره کوچک، ظاهری مصنوعی دارد و از پلاستیک ساخته شده است. اما، اگر در یک گروه با گلدان های گل قرار گیرد، روستایی و شایان ستایش به نظر می رسد. به علاوه، صدای جاری شدن آب در محیط باغ به جذابیت، محیط و آرامش فضا می‌افزاید. برای یک عرشه یا پاسیو عالی خواهد بود.

همیشه به فضاهای باغ خود نور اضافه کنید، چراغ های خورشیدی جذابیت را به سطح جدیدی می رساند. من آنقدر عاشق چراغ های خورشیدی روستایی هستم که یک صفحه کامل به آنها اختصاص داده ام. اینها چراغ های جار میسون مورد علاقه مطلق من هستند یکی در عکس اول بالا وجود دارد. آن‌ها بسیار زیبا به نظر می‌رسند که از قلاب‌های چوپان تاب می‌خورند یا در مسیر باغ قرار می‌گیرند یا به یک گروه دکور در باغ شما اضافه می‌شوند. من 3-4 سال است که این مجموعه را دارم و هنوز روشن می شود. برای پایین نگه داشتن هزینه، آنها با شیشه عرضه نمی شوند، اما می توانید از آنها با هر شیشه استفاده کنید شیشه میسون سایز 16 اونس.

باغبان خانه های کشاورزی

سطل های گالوانیزه قدیمی بهترین گلدان های روستایی را چه برای سبزیجات، چه گل و چه گیاهان دارویی می سازند. برای زهکشی خوب، حتماً سوراخ هایی در قسمت پایین ایجاد کنید. اگر نمی‌توانید ظروف قدیمی را پیدا کنید یا نمی‌خواهید بهای ظروف قدیمی را بپردازید، در اینجا چند جایگزین عالی وجود دارد. در سطل های گالوانیزه برند Behrens عالی هستند و در سایزهای مختلف عرضه می شوند. ظاهر جدید براق در یک یا دو فصل از بین می‌رود و مانند یک سطل گالوانیزه قدیمی به نظر می‌رسند که می‌خواهید در بازارهای کوچک خریداری کنید.

در اینجا یک سطل گالوانیزه کوچک است که به عنوان گلدان استفاده می شود و از یک آویزان می شود قلاب چوپان کوتاه.

دکور باغ روستیک - گلدان سطلی گالوانیزه

بشکه های ویسکی نیز یک گلدان روستایی عالی است. بشکه های نیمه واقعی ویسکی اغلب در فروشگاه های بزرگ مانند Lowes یا Home Depot موجود است. اینجا یک است بشکه ویسکی مصنوعی (که احتمالاً بیشتر از نمونه واقعی دوام می آورد) و در اندازه های مختلف بسیار زیاد است.

این گلدان کوچک و خانه پرنده متصل بسیار جذاب است. حتما ابعاد را بررسی کنید. ممکن است کوچکتر از آنچه شما انتظار دارید باشد.

قوطی های آبیاری روستایی به عنوان دکور باغ

من این مورد را برای قوطی های آبی دارم. نه تنها می توان از آنها برای آبیاری استفاده کرد، بلکه می توان از آنها به عنوان کاشت و به طور کلی در نقاشی های باغچه استفاده کرد. قوطی های آبیاری که از قلاب چوپان آویزان شده اند، شایان ستایش به نظر می رسند.

این آب پاش یک گلدان شیرین درست می کند.

دکور باغ روستیک - کاشت قوطی آبیاری

من عاشق قیافه آبخوری آویزان شده از قلاب چوپان و اینها هستم آب شیرین می تواند سهام نور خورشیدی خیلی ناز است

دکور باغ روستایی

برای آن دسته از ما که نمی توانیم جوجه داشته باشیم، باید به تقلب بسنده کنیم. این مجموعه فلزی از مرغ مامان و جوجه هایش در باغچه های من بسیار زیبا به نظر می رسد.

این خروس چطور. او خیلی رنگارنگ و خوش تیپ است.

هیچ چیز مانند این چوب حیاط آسیاب بادی گالوانیزه دکور باغ خانه مزرعه را نمی گوید. و اگر زیاد در اطراف باغ گینگام گشته اید، شرط می بندم که این را دیده اید آسیاب بادی قرمز عکس های باغ من

ایده های بیشتر برای دکوراسیون باغ روستایی

اینجا در Gingham Gardens، همه ما در مورد استفاده از آشغال های قدیمی (یا اقلام قدیمی قدیمی) هستیم تا شخصیت به باغ های خود اضافه کنیم. این پست ها را برای ایده های بیشتر دکوراسیون باغ روستایی بررسی کنید:

نقاشی های باغ با استفاده از یافته های بازار کک

دکور باغ قدیمی

دکوراسیون باغ (ایده های خلاقانه زیادی برای باغ شما)

Shade Border و Junk Gardens

باغ های گل کانتینری خلاقانه

امیدوارم از این ایده‌های دکور باغ روستایی لذت برده باشید و امروز با ایده‌هایی برای اضافه کردن جذابیت روستایی یا خانه‌های مزرعه به باغ‌های خود را ترک کنید.

باغبانی مبارک،
جوانا

ps این پست را در پینترست به اشتراک بگذارید. پین ها در زیر آمده است. متشکرم!

pps من دوست دارم من را دنبال کنید پینترست. بسیاری از ایده های باغبانی عالی و هزاران آب نبات چشم باغبان. باغ گینگهام روشن است فیس بوک هم.

پین هایی برای اشتراک گذاری:

تصویر قوطی آبیاری قرمز رنگ که به عنوان گلدان با روکش متنی استفاده می شود - خانه مزرعه و دکور باغ روستایی

تصویر دکور باغ روستایی با روکش متن - دکور باغ روستایی زیبا و دیوانه و از کجا آن را بخریم