خبرنامه مزرعه گل شگفت انگیز تابستان 2018


خبرنامه مزرعه گل شگفت انگیز تابستان 2018

برچسب ها: خبرنامه

ما در مزرعه گل شگفت انگیز شکوفا هستیم!

سلام!
می خواهم از همه شما بسیار تشکر کنم که فصل خوبی را به ما دادید. شما آنقدر ما را مشغول کرده اید که از زمان اوپن هاوس فرصتی برای دریافت هیچ خبرنامه ای نداشته ام! و از اینکه مشتریان جدیدی را برای ما به ارمغان آوردید سپاسگزاریم. 😉
آب و هوا امسال هم برای ما باغبانان مهربان بوده است، به جز آن شب های خنکی که به نظر می رسد گیاهان گرما دوست مانند فلفل، ریحان و پاتچولی را در خود نگه می دارند. اما گرمای تابستان از راه می رسد!
مثل همیشه، لطفاً این ایمیل را با افرادی که می‌شناسید و ممکن است به آنچه ما ارائه می‌دهیم علاقه مند باشند، به اشتراک بگذارید. ما به ویژه امیدواریم که با افراد جدیدی آشنا شویم که ممکن است به گل های شاخه بریده خود انتخاب کنید، حتی اگر باغبانی نکنند.

سبد آویز قرمز سفید و آبی

کارت گیاهان

کارت گیاهاگر در این فصل یک کارت گیاهی را پر کردید، باید آن را از طریق پست دریافت کنید. سه شنبه رفتند بیرون. لطفاً کارت گیاهی خود را برای بازخرید آن تا یکشنبه، 15 ژوئیه 2018، بیاورید. پست به سرعت سابق نیست، بنابراین ما فهرستی نیز در دفتر ثبت داریم که می‌توانیم از آن برای تعیین اعتبار شما استفاده کنیم. قبل از اینکه آن را دریافت کنید
اگر نمی دانید کارت گیاهی چیست، این روشی است که از مشتریان خود تشکر می کنیم و به شما می دهد. 12 درصد اعتبار در مورد هر چیزی که در طول فصل در مزرعه گل شگفت انگیز می خرید. شما می توانید قبل از پایان فصل عادی ما، کارت گیاه خود را برای هر گیاهی بازخرید کنید. شما باید هر فصل یک Plant Card جدید شروع کنید.

باغ لمس کردن

باغ در گلدان

ما از چیدن این باغ تاثیرگذار در گلدان بسیار لذت بردیم. ما گیاهان را برای احساس واقعاً جالب آنها هنگام لمس آنها انتخاب کردیم – چمنی به نام پونی تیلز فقط التماس می کند که آن ها را بچرخانید، دیکندرا نقره ای نقره ای آبشار بسیار نرم است که ما همیشه آن را یک گیاه نوازنده نامیده ایم. گیاه یخی منحصر به فردترین برگ ها را دارد، تقریبا غیرقابل توصیف، کمی لاستیکی، کمی شبیه پوست کوسه، واقعا برای پسر بچه ها جذاب است! همه مجذوب میموسا پودیکا، گیاه حساس هستند، که به طور چشمگیری و بلافاصله به لمس شدن واکنش نشان می دهد. این ترکیب حداقل آب را دوست دارد. چند تایی درست کردیم
گلدان‌ها، اما اگر می‌خواهید باغ لمسی خود را بسازید، ما نیز اجزای آن را داریم (و برخی دیگر که با لمس عطرها را آزاد می‌کنند).

آمدن: ساعات تابستانی

فصل عادی هفت روزه ما در روز یکشنبه، 15 ژوئیه به پایان می رسد. سپس ساعات تابستانی خود را برای گل های نوشابه و گل های شاخه بریده آغاز می کنیم. ساعات تابستانی جمعه و شنبه 9-5 است.

نیلوفرهای روز

نیلوفرهای روز

ما تعدادی نیلوفر در گلدان داریم، اما انواع زیادی در مزرعه داریم. اگر می‌خواهید زمینه‌ها را مرور کنید، می‌توانید زمانی که ما باز هستیم، بیایید و منتظر بمانید تا آنها را برای شما حفر کنیم.
یا می توانید به صورت آنلاین نگاه کنید تا انواع مورد نظر خود را زودتر انتخاب کنید. اگر نمی توانید تصاویر را ببینید، برای نسخه PDF اینجا را کلیک کنید. سپس برای پیش‌سفارش با (603) 878-9876 تماس بگیرید. ما ترجیح می دهیم حداقل 24 ساعت اطلاع رسانی شود. ما آنها را برای شما حفر خواهیم کرد، بنابراین تنها کاری که باید انجام دهید این است که بیایید و آنها را در ساعات تابستانی خود برداریم.

گل بریده

گل های بریدهتکه گل بریده کوچک جدید ما در راه است. وقتی برای «انتخاب خودتان» آماده شد، به شما اطلاع خواهیم داد. باز هم آن ساعات جمعه و شنبه 9 تا 5 خواهد بود. اگر یک عروسی DIY یا یک رویداد آخر هفته دیگر دارید و از قبل با ما هماهنگی کرده اید، می توانیم پنجشنبه با قرار قبلی در خدمت شما باشیم. اگر در طول هفته دسته گل می خواهید، ما می توانیم برای شما انتخاب کنیم. تماس بگیرید و نیازهای خود را با ما در میان بگذارید.

اورنس

برخی از گلدان های پاسیو ما در کوزه های زیبا نمایش داده می شوند. این سطل های رزینی جدا از گلدان های پاسیو به فروش می رسند. (اعتبار کارت گیاهی به کوزه ها اعمال نمی شود.)
ما به ندرت “مواد” را می فروشیم، معمولاً فقط گیاهان، اما این ظروف به صورت محلی (در Leominster، MA) با استفاده از فرآیند خاصی تولید می شوند و ما آنها را انتخاب کردیم زیرا از نظر کیفیت و همچنین سبک درجه یک برتر هستند. آنها سبک وزن هستند. ساختار دوجداره بسیار قوی آن‌ها عایق‌کاری در برابر دمای شدید را فراهم می‌کند تا ریشه‌های گیاه رشد کنند. آنها ظرفیت خاک سخاوتمندانه ای دارند و دوباره گیاهان شادی را ایجاد می کنند. شما می توانید آنها را در تمام طول سال بدون ترس از خرد شدن یا ترک خوردن بیرون بگذارید، و آنها با مهارکننده های UV برای محافظت در برابر محو شدن رنگ فرموله شده اند. کوزه های 11 اینچی 45 دلار و 14 اینچی ها 55 دلار هستند. نیمکت محکم باغ نیز به فروش می رسد.

آرا لینبه زودی میبینمت! و تعطیلات ایمن و شاد داشته باشید!
خالصانه،
آرا لین

چشم انداز
اشتراک گذاری
رو به جلو
اشتراک در

خبرنامه