اولین بازی Flowershare و آبیاری آسان در زمانی که شما دور هستید – ژوئیه 2018 خبرنامه


اولین بازی Flowershare و آبیاری آسان در زمانی که شما دور هستید - ژوئیه 2018 خبرنامه

برچسب ها: خبرنامه

اولین بازی Flowershare و آبیاری آسان زمانی که شما دور هستید

دوست عزیز،
پروانه، اعتبار عکس سوزان لیندکوئیستفقط یادآوری می کنیم که این یکشنبه، 15 جولای، آخرین روز برای بازخرید کارت گیاه شما است. پس از آن، ما در ساعات تابستانی جمعه و شنبه، 9-5 خواهیم رفت. برای ساعات تابستانی، ما گیاهان چند ساله، نیلوفرهای روزانه (واریته‌های بیشتری که هر روز شکوفا می‌شوند!) گل‌هایی را که خودتان بچینید و احتمالاً طی چند هفته دیگر گوجه‌فرنگی و سبزی تازه خواهیم داشت.
اگر کسی را می شناسید که ممکن است به دسته گل های ما علاقه مند باشد، لطفاً این خبرنامه را فوروارد کنید تا بتواند به ما در تنظیم آن به راحت ترین روش ممکن کمک کند.
اگر راهنمایی می‌خواهید برای اطمینان از آبیاری گیاهانتان در زمانی که دور هستید، لطفاً به انتهای این خبرنامه بروید.

گل بریده

با تشکر فراوان از مشتریانی که دسته گل های خود را با ما به اشتراک گذاشتند – سوزان لیندکوئیست، جولی بلوبل، و کری نایت کورمیر!

تخت گل های بریده ما به خوبی در حال آمدن هستند. امسال اولین سال ماست، بنابراین آزمایش بزرگی برای ماست و ما دوست داریم بازخوردی داشته باشیم. اینجا اولین مشتری ما است که دسته گل هایش را می چیند. او گفت خیلی سرگرم کننده است!
قیمت گل هایی که خودتان انتخاب کنید 12 دلار در هر پوند است، و مقداری که روی ترازو می بینید حدود ½ پوند است، به طوری که دسته گل به حدود 6 دلار رسید. ما امسال مجموعه متنوعی از گل ها را کاشتیم تا بتوانیم یاد بگیریم که کدام گل ها را ما (و مشتریانمان!) بیشتر دوست داریم.
ما در جمعه و شنبه 9-5 برای انتخاب خودتان باز خواهیم بود. لطفاً از قبل با (603) 878-9876 (و شاید هم) تماس بگیرید پست الکترونیک) قرار ملاقاتی خارج از این ساعات برای چیدن یک رویداد خاص ترتیب دهید.

اشتراک گل

در اواسط هفته، ما قصد داریم کارکنان خود را برای یک Flowershare انتخاب کنیم. اشتراک گل شکلی از کشاورزی با حمایت جامعه (CSA) است که به بقای مزارع محلی کمک می کند.
ما در فکر انجام اشتراک برای دسته گل های هفتگی یا دو هفته ای هستیم. اگر در تابستان امسال به دسته گل های معمولی برای خانه یا محل کار خود علاقه مند هستید، لطفاً به ما اطلاع دهید!
گلها انتخابی جذاب (انتخاب ما) از آنچه در حال حاضر در فصل داریم خواهند بود. ما می‌توانیم تضمین کنیم که این گل‌ها به صورت محلی (اینجا!) و تازه رشد می‌کنند، به این معنی که باید بیشتر از گل‌هایی که در جعبه‌هایی از فواصل دور، اغلب به خارج از کشور ارسال شده‌اند، دوام بیاورند. گل های ما هستند
به طور طبیعی بدون آفت کش های شیمیایی رشد می کند.

دسته گلی از جولی بلوبل

لطفا کمک کنید – ما به بازخورد شما نیاز داریم!

چندین سوال درباره Flowershare وجود دارد که هنوز به طور کامل به آنها پاسخ نداده ایم. ما به این فکر می کنیم که آن را واقعا ساده نگه داریم و دو اندازه انجام دهیم: دسته گل های کوتاه تر برای مکالمه آسان روی یک میز و دسته گل های معمولی بلندتر.
اگر مایلید نظرات خود را در اختیار ما قرار دهید، مایلید به چند سوال پاسخ دهید.
لطفا نظرسنجی دو دقیقه ای ما را تکمیل کنید.

از اینکه به ما کمک کردید برنامه ای را توسعه دهیم که نیازهای مشتریان ما را برآورده می کند بسیار سپاسگزاریم!

تایمر آبیاری

آبیاری تابستانی

در اینجا یک گزینه برای آبیاری زمانی که به تعطیلات می‌روید وجود دارد، اگر فکر نمی‌کنید آب‌رسان انسانی شما قابل اعتماد باشد: یک تایمر الکترونیکی لوله‌کشی آب، که می‌توانید آن را در اکثر فروشگاه‌های سخت‌افزار با قیمت حدود 30 دلار تهیه کنید. ما چندین باغ سبزی، تخت های روزانه، تخت گل های بریده و گوجه فرنگی گلخانه ای داریم. برنامه‌ریزی آنها بسیار ساده است، می‌توانید به آن بگویید چند وقت یکبار آبیاری شود، چه مدت آبیاری شود، چه زمانی شروع شود، و معمولاً عملکرد تأخیر باران نیز دارند، بنابراین اگر باران طبیعی خوبی داشته باشیم، آب را هدر ندهید. . ساده ترین راه برای استفاده از آن، راه اندازی آن با آب پاش است، اگرچه ما از آبیاری قطره ای استفاده می کنیم که کمی بیشتر سرمایه گذاری است اما مصرف آب کمتری دارد. ما چند خط قطره برای سبزیجات در گلدان و یک تایمر خودکار برای خانه پسرمان راه اندازی کردیم. او عاشق سبزیجات تازه است، اما آنقدر مشغول کار است که نمی‌تواند از باغی مراقبت کند. این سیستم آنقدر آسان است که من را متقاعد کرد که هر کسی می تواند یک باغ داشته باشد!

پروانه در روز مریم طلا

بازگشت مبارک و سوزی وانگ daylily

نیلوفرهای جدید هر چند روز یکبار شکوفا می شوند!

آرا لینبه زودی میبینمت! و ایمن و شاد باشید
تابستان!
خالصانه،
آرا لین

مزرعه گل شگفت انگیز
202 Poor Farm Road, New Ipswich, NH 03071
603-878-9876

www.AmazingFlowerFarm.com

چشم انداز
اشتراک گذاری
اشتراک در

خبرنامه ژوئیه