یک تاج گل تازه DIY –


علیرغم بی انگیزگی من برای چیدمان گل در این فصل، موفق شده ام چند مهارت جدید به دست بیاورم. پس از اولین موفقیتم با یک تاج گل تازه، تصمیم گرفتم تا یک تاج گل دیگر بسازم – این بار با استفاده از گلایول!

من این فرآیند را دقیقاً همانطور که با ایجاد تاج گل تازه ranunculus که در اینجا در وبلاگ یافت می شود، شروع کردم. این بار با استفاده از گلایول های مختلف دست به کار شدم. همانطور که در بالا می بینید، من می خواستم طرح رنگ اصلی سفید، مرجانی و سبز دوست داشتنی باشد. با این حال، به سرعت متوجه شدم که در حال تمام شدن گل هستم!

قبل از تکمیل تاج گل، در نهایت من انفجارهای روشن بنفش را به شکل گل اطلسی “Doppio Allegretta Mix” و همچنین برخی از Lisianthus “Doublini Blue” واقعاً پر جنب و جوش اضافه کردم. اگرچه رنگ آن چیزی نبود که در ابتدا تصور می‌کردم، اما نمی‌توانم احساس کنم که این یک موفقیت بود.

خوشبختانه، پدرم در حال ملاقات بود و به نگه داشتن تاج گل بزرگ (30 اینچی) برای عکس کمک کرد. اگرچه گل ها و تاج گل بسیار امن هستند، اما هنوز هم تا حدودی سنگین هستند. در آینده فکر می کنم یک فرم اکلیل دیگر بخرم تا مطمئن شوم که زیر وزن گل ها به راحتی شکل خود را حفظ می کند.

شما چی فکر میکنید؟ آیا این یک موفقیت بود؟ من دوست دارم نظرات شما را در نظرات زیر بشنوم! از بازدید شما از وبلاگ بسیار سپاسگزارم