آیا پانسی ها می توانند در یخبندان زنده بمانند و در باغ زمستان گذرانی کنند؟


پانسی ها می توانند سرمای سبک را تحمل کنند و چندین فصل شکوفه های رنگارنگ را ارائه دهند. یاد بگیرید که چگونه پانسی ها را زمستان گذران کنید و در پاییز و بهار از گل ها لذت ببرید.

اگر شما هم مثل من هستید، همیشه به دنبال گسترش فصول رنگ در باغ خود هستید. امسال به جای دو بار کاشت – مامان‌ها برای رنگ پاییزی و پیاز برای شکوفه‌های اوایل بهار – یک بار برای دو تا سه فصل رنگی، پانسی بکارید! پیشرفت در صنعت باغ ایجاد شده است انواع جدید پانسی های پخش شده و دنباله دار که حتی در برابر دماهای سرد و یخبندان تحمل بیشتری دارند. بنابراین باغبانان شمالی، تا USDA Hardiness Zone 5، می توانند پانسی ها را زمستان گذرانی کنند تا دوباره در بهار رنگشان را افزایش دهند.

آیا پانسی ها می توانند در برابر سرما زنده بمانند؟

در واقع این گونه های یکساله مقاوم قادر به مقاومت در برابر سرمای سبک هستند. وقتی در پاییز کاشته می‌شوند، این پانسی‌ها در بهار همراه با پیازهای رنگارنگ بازمی‌گردند، و برای برخی از باغبان‌های جنوب، پانسی‌ها می‌توانند در طول ماه‌های معتدل زمستان شکوفا شوند!

شورت موج باحال

Pansy Cool Wave White Bloomشرکت باغبانی توپ
Pansy Cool Wave سفید

مناطق 5 تا 9

فصل رشد را با پانسی های فصل سرد زیبا کنید. با رنگ دلپذیر و عادت رشد و گسترش، آنها برای ظروف بهار و پاییز عالی هستند. یکی از اولین گیاهانی که در بهار می بینید، یکی از مطمئن ترین نشانه هایی است که زمستان در راه است.

چرا ما آن را دوست داریم: این پانسی های رنگارنگ برای مدت طولانی شکوفا می شوند. این تنها یکی از مزایای برند Cool Wave است.

گل های پانسیبا احترام به ویرجینیا ریموند
پانسی

اگر در این فصل علاقه مند به حفاری و کاشت پانسی هستید، در اینجا یک لیست ساده از بایدها و نبایدها برای زمستان گذرانی آورده شده است.

  • انجام دادن – در پاییز، زمستان و بهار، پانسی ها را در مکانی با آفتاب کامل بکارید. پانسی ها را می توان در ظروف و سبدهای آویزان کاشت، اما حتماً برای زمستان گذرانی به زمین پیوند بزنید.
  • نکن – وقتی دما شروع به کاهش می کند نگران محافظت از پانسی ها با نی یا شاخه ها باشید. پانسی ها انعطاف پذیر هستند و در برابر یخبندان مقاومت می کنند و اگر برای زمستان بدون پوشش باقی بمانند همچنان زمستان گذرانی خواهند کرد.
  • انجام دادن – بررسی کنید تا مطمئن شوید خانه شما در کجای منطقه سختی USDA قرار دارد. این پانسی های جدید در شمال منطقه 5 زمستان گذرانی نمی کنند. می توانید مکان خود را پیدا کنید اینجا.
  • انجام دادن – تا زمانی که گرما شروع شود، معمولاً تا اواسط ماه مه در جنوب و تا ژوئن در شمال، از پنسی خود لذت ببرید.

10 گیاه گلدار خوراکی: پانسی

RDA-GID